USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на площі перед РАЦСом увімкнули освітлення. Відео

1 Грудня 2021 17:56
У Луцьку на площі Героїв Майдану облаштували вуличне освітлення.

Відео освітленої площі опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Встановили 84 світильники на опорах та 54 точкові світильники. Освітлення німецького виробництва компанії Schréder. Фасад приміщення відремонтуємо наступного року», – написав Ігор Поліщук.

«Особливої естетики площа набуде, коли зазеленіють дерева, кущі та виросте газон», – додав міський голова.


Читати ще: Нові дерева та екобруківка: як після ремонту зміниться площа перед РАЦСом у Луцьку

Як ми писали, облаштування площі Героїв Майдану перед Палацом урочистих подій в Луцьку перебуває на завершальному етапі.

Нагадаємо, реалізація проекту відбувається за кошти субвенції на соцекономрозвиток від народного депутата України Ігоря Палиці у співфінансуванні з міським бюджетом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
! Показати IP 1 Грудня 2021 18:06
За охорону забули! Бо обов?язково знайдуться полюхи .яким потрібно буде або вкрасти .або щось розбити чи зламати
Полюх до ! Показати IP 1 Грудня 2021 18:24
Я вже за розсадою вечьорком собиравсі. Йолочькі не плохі і кусти всякі, в акурат біля свого хлівця їх посажу.
Полішва до ! Показати IP 1 Грудня 2021 18:26
Поумнічай там, поліцай месного розливу. А лампочкі хароші, всім такі нада.
111 до Полішва Показати IP 1 Грудня 2021 22:37
Ви писати понаучуйтесь дурні, плітуть як з будуна)
Полішва до 111 Показати IP 2 Грудня 2021 09:09
Ги ги. А сажанці хараші, якійсь хвойні но карлікові. А мені справжні йолкі тра, не знаєш де взять?
Лучанин до 111 Показати IP 2 Грудня 2021 14:52
Це юмор такой. Ви шо не понімаєте?
111 до Полішва Показати IP 1 Грудня 2021 22:38
Поті твою голову замість лампочкі туди прикрутять)))
Полішва до 111 Показати IP 2 Грудня 2021 09:11
Я сало ім з цибульою, то тебі городському гівну так всиплю, по перве чісло.
Правда Показати IP 1 Грудня 2021 18:36
Ура-ура...кричали всі колись комуністи...а може і тепер...
Кам_цу_мі_фрау_ до Правда Показати IP 1 Грудня 2021 18:57
Ти пяна чи просто є така?
Україна мати ! Показати IP 1 Грудня 2021 19:40
А на весну можна вже і пам'ятник Бандері поставити !
Анонім до Україна мати ! Показати IP 1 Грудня 2021 19:56
В себе на подвір'ї постав.
Ігор Показати IP 1 Грудня 2021 19:41
Я не бачу зовсім урн для сміття.
Рогі до Ігор Показати IP 1 Грудня 2021 20:22
З проблемами зору - до окуліста
Хольц Показати IP 1 Грудня 2021 20:22
Де дерева
Цьлох до Хольц Показати IP 1 Грудня 2021 20:37
В лісі
33 квартал Показати IP 1 Грудня 2021 22:21
Ще б забрали з даху РАЦСу потворну антену
Ахаха до 33 квартал Показати IP 2 Грудня 2021 00:30
антена має бути бо без неї чіповані втратять зв'язок з мережею Біла Гейтса
Чіпований до Ахаха Показати IP 2 Грудня 2021 09:40
Нам від телефонів достатньо 5джі. Але антена хай буде, від неї кайф підсилюється, особєнно після другої дози файзера.
Петро Показати IP 1 Грудня 2021 23:07
Все красиво, а особливо місць для паркування збільшилось так як обіцяли в " кільканадцять" разів. Молодці!!!
Микита Лис до Петро Показати IP 2 Грудня 2021 09:12
Викинь свою бляху, зо б і не смерділо там ттбою.
Правдолюб Показати IP 1 Грудня 2021 23:35
Все добре, але територія біля новобудови платить весь вигляд ! Але сьогодні бачив який крузак там стояв, значить нічого не зроблять , погано!!!
Економ Показати IP 2 Грудня 2021 08:48
Могли б сонячні поставити для економії
Психологиня до Економ Показати IP 2 Грудня 2021 11:09
А ти міг би не "вумнічати".
Кравчука Показати IP 2 Грудня 2021 11:45
Такси вздовж тротуара як завждизаважає, знаків немає, машини ганяють, ще одну об'їзну дорогу для полудурків зробили, тротуар біля Соборності, 20 не освітлюється, аварійні гілки дерев нависають над тротуаром, іву в правому кутку парку- можна було гілки підрізати....
лоргі Показати IP 2 Грудня 2021 12:47
якось дуже пустинно та незатишно виглядає
Народна прокуратура до лоргі Показати IP 2 Грудня 2021 14:54
Ну, це характерний луцький дизайн - бруківка понад усе! Напевно, щоб упродовж літа мешканці нагрілись на сонці на весь наступний опалювальний сезон, коли постійно прориває міські тепломережі, а гроші, сплачені як абонплата за утримання цих мереж, є просто приємним бонусом для тепловиків і ні до чого їх не зобов'язують
лінивець Показати IP 2 Грудня 2021 19:42
виріс в тому мікрорайоні-дуже подобалось як в 90-х там клумби цвіли.Квітів в луцьку мало а ще там ялинки були
Лучанка Т Показати IP 2 Грудня 2021 20:07
Буде гарно і затишно, дайте час!