USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Головному управлінні поліції Волині – обшуки через ймовірну розтрату коштів

11 Грудня 2018 16:32
У Головному управлінні Національної поліції Волинської області представники Головного слідчого управління Національної поліції України провели обшуки.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Джерело повідомляє, що під час слідчих дій в одному з кабінетів вибили двері. Проводили обшуки працівники Головного слідчого управління Національної поліції України, ймовірно, через підозру в розтраті коштів працівниками транспортного відділу. За інформацією видання «Під прицілом» обшуки проводили за підозрою у причетності посадових осіб до розкрадання бюджетних коштів, пов’язаних з нарахуванням заробітної плати, соціальних та інших виплат працівниками відомства.

У коментарі ІА Волинські Новини речник волинської поліції Віктор Гомоль повідомив, що в ГУНП дійсно «відбувались слідчі дії із залученням працівників ГУНП Волині».

Щодо подробиць, то Віктор Гомоль порадив звернутись в управління внутрішньої безпеки, де, своєю чергою, послались на ГУНП. Там порадили написати офіційний письмовий запит.

Деталі інциденту з’ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль_ Показати IP 11 Грудня 2018 16:43
Як то понiмать?
Правда Показати IP 11 Грудня 2018 17:02
Крадуть,ще й як.Але не чекали.Сюрприз.
Правдоруб Показати IP 11 Грудня 2018 17:10
Нехай ще військовий аєродром перевірять, там пальне тоннами розкрадають.
Рома Показати IP 11 Грудня 2018 17:29
Шпигу давно вже гнати потрібно.
Петро до Рома Показати IP 12 Грудня 2018 13:14
Вступай у лави поліції. Влаштуй конкуренцію Шпизі П.П.... )) На словах усі ...
Василь Михайлович Показати IP 11 Грудня 2018 17:34
У Головному управління Національної поліції Волинської області представники Генеральної прокуратури та Служби безпеки України провели обшуки. Питання для чого ЦЕ ...??? щоб по рішенні суду , потім вибачатися , як прийнято в Україні !!!
пПц до Василь Михайлович Показати IP 12 Грудня 2018 08:54
Що ти мелеш? яка прокуратура, яке СБУ? пишуть тобы як людині ГСУ - головне слідче управління, то мєнти з Києва обшукали мєнтів з області. Хімакова давно в тюрму пора посадити!
Дмитро Показати IP 11 Грудня 2018 18:56
Кошторису капець?
Степко Показати IP 11 Грудня 2018 23:42
Для того,щоб потім виплатити компенсацію,як Насірову
Сергій Показати IP 12 Грудня 2018 04:23
Крадуть скрізь хто їхав з Ківерець на Рожище по відремонтованій дорозі(ту суму яку вони списали розміняти металевими гривнями і ці гривні засипати в ями то вийшовши набагато кращий результат)
Петро Показати IP 12 Грудня 2018 10:35
Невже Хімакову з його "німа кашторісу" та економією на зарплатах працівників прийшов справедливий фінал?