USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька буде фан-зона

8 Червня 2016 09:34
На Театральному майдані будуть транслюватися футбольні матчі чемпіонату Європи з футболу Євро-2016.

Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцького міського голови сьогодні, 8 червня.

Заступник міського голови Юрій Моклиця розповів, що з 12 червня в місті буде облаштована фан-зона на Театральному майдані, де транслюватимуться футбольні матчі. Згідно з попередньою інформацією, перший матч, який можна буде там подивитися, - це зустріч «Україна-Німеччина», яка розпочнеться в неділю, 12 червня, о 22 годині.

Фан-зона має діяти до завершення чемпіонату. Деталі роботи фан-зони обіцяють повідомити згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
до Моклиці Показати IP 8 Червня 2016 10:01
чекаємо пляшки, обгортки та об*цяні кутки з 12 червня
Корінний лучанин до до Моклиці Показати IP 8 Червня 2016 12:46
ЯКА бурна та дурна фантазія! Не треба жовчю плюватись! Ти ,приміром. у фан-зоні ЄВРО-2012 бачив пляшки і т.п.?Крім тебе , очевидно, ніхто не буде це робити!
Анонім до до Моклиці Показати IP 9 Червня 2016 15:53
Моклиця читайте. Ви шо не знаете закону,що після 22 години припиняються усі шумні заходи? Читайте: 22.00 до 8.00 ( нічний час ) , суворо забороняється голосно співати і кричати , використовувати звуковідтворювальну апаратуру і інші джерела шуму . Стаття 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за порушення тиші в громадських місцях . Покарання за подібне порушення . Ви ж, здаеться той, хто також хоче у Європу. Ви голосуете - Луцьк Європейське місто. А цим заходом місяць не будуть давати спати нормально жителям громади. А хто надав дозвіл на цей, по суті добрий захід, чому не обумовлено що шумні дебели будуть тут тільки до 22 години?
Сергій Показати IP 8 Червня 2016 10:28
це зустріч «Україна-Німеччина», яка розпочнеться в неділю, 12 червня, о 12 годині. насправді о 22-00
дякуємо до Сергій Показати IP 8 Червня 2016 11:04
виправили
Фанат! Показати IP 8 Червня 2016 10:50
КРУТО!!!!! Накінець!
я Показати IP 8 Червня 2016 11:11
а біотуалети будуть? жителі центральної частини міста------ закупляйте амбарні замки для дверей у підїзди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!бо буде біда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Микола Показати IP 8 Червня 2016 11:11
Бабульки з сусідніх будинків вже приготували ручки з папірцями та виклали на видне місце номери гарячих телефонів відповідних служб, щоб неодноразово поскаржитися на шум, крики і матюки п,яних фанатів футболу, купи сміття і т.п. Одним словом всі з нетерпінням чекають 22.00.
я Показати IP 8 Червня 2016 11:12
а біотуалети будуть? жителі центральної частини міста------ закупляйте амбарні замки для дверей у підїзди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!бо буде біда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
оксана Показати IP 8 Червня 2016 11:29
Такі заходи потрібні. Браво, міска радо! Ну а нам потрібно вчитися - переходити від свинячої, тваринної поведінки до людської! От тоді не буде обі*цяних кутків.