USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Дуже чисто, багато зелені, чудові дороги», – мільйонер Корогодський про три дні у Луцьку

10 Червня 2019 10:56
Відомий бізнесмен, меценат, мільйонер Гарік Корогодський три дні провів у Луцьку на зйомках.

Свої враження від міста він описав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Місто повністю україномовне, багато суржика. Я говорив лише українською, згодилися уроки. Хто сказав, що українська – це не боляче? Задіяні інші м’язи й болів рот, але минулося», – сказав Корогодський.

Далі він відзначив чистоту на вулицях міста, безліч зелені, як в Європі, міський транспорт за графіком та хороші дороги, хоч і місцеві не вважають їх такими. Усе це, пише бізнесмен, незважаючи на те, що в місті вже кілька років немає мера.

Загалом Гаріку Корогодському Луцьк сподобався, його приємно здивувало, що на вулицях його впізнавали і підходили поспілкуватися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 10 Червня 2019 11:35
"він відзначив чистоту на вулицях міста, безліч зелені, як в Європі, міський транспорт за графіком та хороші дороги," Це про Луцьк? Ви серйозно? Тоді я мабуть живу десь в іншому місті а не в Луцьку
777 Показати IP 10 Червня 2019 12:07
Їзджу постійно по містам України, живу біля Луцька, Луцьк найчистіше і найприємніше місто, по людях, дорогах, маршутках і озелененю!....
Юра Показати IP 10 Червня 2019 12:43
Хай на ДПЗ заїхав би понюхати аромати фільтраційних полів
Петро Показати IP 10 Червня 2019 12:52
Про якість доріг він, очевидно, пожартував.
Мть Показати IP 10 Червня 2019 14:41
Зате лучани очевидно самі злобні, занудні і противні люди, вічно всім невдоволені. Вам каже людина, якій є з чим порівняти, і до фінансових можливостей якої вам далеко, а отже й можливостей насолоджуватись житям і можливостей побачити світ, пропорційно в стільки ж менше.
777 Показати IP 10 Червня 2019 15:29
Ці хто бачить наше місто з паганими дорогами і не чистим і не озелененим, значить вони в всьому такє бачуть і живуть так в негативі....
Сірий Показати IP 10 Червня 2019 17:55
Йому варто протерти окуляри.
Євробляхи Показати IP 10 Червня 2019 21:09
Класний чувак був Гарік на РОВАНЦЯХ понравилось ЙОМУ
))) Показати IP 10 Червня 2019 21:40
Проти Киева - Луцьк - скучне село ) ))))
Анонім Показати IP 10 Червня 2019 23:34
Це хто? Я знаю чувака в синіх окулярах - це те ж міліонер? ВН - що у вас подають на обід?
водій Показати IP 11 Червня 2019 16:15
Хороші дороги?! Він, мабуть, по вулицях Ківерцівській і Набережній не їздив!