USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанка на Porsche заблокувала рух трамваю у Львові

11 Квітня 2018 22:30
Власниця луцької студії татуажу Юліанна Дружиніна потрапила у курйозну ситуацію.

Так, на новенькому Porsche Cayman, якого нещодавно подарували жінці на день народження, вона заблокувала рух у Львові.

Про це йдеться на сторінці To Lwów, kuЯwa у Фейсбуці.

Жінка рухалася просто трамвайною колією.

Як зазначають користувачі соцмережі, якщо б власниця авто здала б на метр назад і ближче до тротуару - не потрапила б у таку ситуацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
водій Показати IP 11 Квітня 2018 22:44
Блондинка і порше, класика жанру. Мізки не обов'язкові
@ до водій Показати IP 12 Квітня 2018 13:35
100'/, підтримую.Де ті колії взялись. В Луцьку їх не має і проблем не має..........
Мвс Показати IP 11 Квітня 2018 22:58
Чого водій трамваю не підсунув її,або народ не підсунув догори раком той бюджетний порш!!!!
—— Показати IP 12 Квітня 2018 06:39
Який це ( новенький ...?) Porsche Cayman? Це старенький Porsche Boxter!!!
цкц до —— Показати IP 12 Квітня 2018 09:00
це старе корито на авторіо за 15 косарєй
HDAuto Показати IP 12 Квітня 2018 08:58
PORSCHE BOXSTER 2005 рік в Японії коштує від 17500$ http://www.goo-net-exchange.com/usedcars/PORSCHE/BOXSTER/700050330930180219001/index.html
Сергій Показати IP 12 Квітня 2018 09:16
Дуже важлмва новина. Це ви її піарите чи обс*раєте?
Ія до Сергій Показати IP 12 Квітня 2018 10:53
Іте і друге)))))
пранк Показати IP 12 Квітня 2018 10:36
Знання правил ДР не насм...еш!
Євген Показати IP 12 Квітня 2018 10:41
Шось про неї стали багато писати.Точно в депутати збирається.
Любі свині Показати IP 12 Квітня 2018 11:17
А чия то ...?
Луцьк Показати IP 12 Квітня 2018 11:29
Т*па блонда ..... !!!! Ось в таких треба права заберати . Зробили права за тату 100% .
7888 Показати IP 12 Квітня 2018 12:36
ЗабЕрати-це звичайно не т*па
Віца Показати IP 12 Квітня 2018 14:13
Ти диви Українські бляхи!
Юлія Показати IP 12 Квітня 2018 14:26
Які злі і заздрісні люди, тільки дай комусь кості обмити і когось образити.
—— Показати IP 12 Квітня 2018 19:25
А те що повний трамвай стомлених після роботи...!!! Людей чекали поки те чудо від’їде !!! То це нічого страшного????
—— Показати IP 12 Квітня 2018 19:27
До чого тут заздрість? Так спозоритися на пів України ...!!!! Це ПОЗОР...!!! А не Заздрість !!!
Настя до —— Показати IP 3 Січня 2020 17:26
А нічого що до колії більше метра?))) Була якось у Львові і бачила там стояло таксі, нікому не мішало) це розвод))
Петро Показати IP 12 Квітня 2018 23:03
Порш купила на авторіа в києві)порш бокстер 2007,бу)28000тис дол,в гривнях 748000 приблиз)
Водій Показати IP 16 Травня 2018 11:23
Який кайман це дешевий бокстер який стоіть 15-20 тис доларів а то розписали 5000 новенький дивіться правді в очі кореспонденти неопитні пишете *рунду
Віка Показати IP 26 Грудня 2018 01:19
Які хамливі люди. Да з кожним з нас може статися будь яка подібна ситуація. Чи можливо хтось знає з вас кого що чекає попереду. ??? Замість того щоб злагодити все це, то обсирають. Хочу сказати, що якби ви "сируни" були такі святі, то жилиб за заповідями Божими. А там їх 10. Але вами володіє сатана.