USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Скільки лучани платитимуть за опалення в січні

8 Лютого 2019 13:59
ДКП «Луцьктепло» оприлюднило тариф, за яким лучани платитимуть за тепло у січні 2019 року.

Про це інформує прес-служба ДКП "Луцьктепло".

«Згідно з пунктами 40-43 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, ДКП «Луцьктепло» провело нарахування плати за послугу з централізованого опалення у січні 2019 року в розмірі 55,75 грн за кв м», – йдеться у повідомленні.

До слова, середня фактична температура зовнішнього повітря у січні 2019 року визначена як середньозважений показник на підставі офіційних даних Волинського обласного центру з гідрометеорології склала -3,74ºС (Середньодобова розрахункова температура зовнішнього повітря, яка врахована в тарифі -+1,47ºС).

Нагадаємо, що чинний у розрахунковому місяці тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становить 42,39 грн за кв.м. у місяць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Вася Показати IP 8 Лютого 2019 14:20
Що це значить??? Що Уряд і Гройсман на його чолі зробив для того, щоб люди не переплачвали???!! ДЕ роз"яснення для людей!! Як свята чи вибоори то вони зразу на екрані а зараз проблема в людей ! чи це так хто заплатить то добре ?!! Чому влада мовчить?!!!!
Орест до Вася Показати IP 8 Лютого 2019 16:20
Вибирай Порошенка і його шайку - продай органи, щоб заплатити за комуналку.
Лучанка Показати IP 8 Лютого 2019 14:22
я в шоці!
Луцьк Показати IP 8 Лютого 2019 14:54
А що це за норма температури для зими +1,47, ми що в Африці живемо?
Лучанка Показати IP 8 Лютого 2019 15:02
Вони шо бл*, оху.... Луцьк пора вже виходити бастувати. І міські владу і Луцьктепло на гачок.
777 до Лучанка Показати IP 8 Лютого 2019 16:22
При чому тут міська влада? Порох з компанією замутили бізнес на газу і едектроенергії - звідси і тарифи.
Хохотун до Лучанка Показати IP 9 Лютого 2019 11:22
Ага, виходь)) Нуланд ще позвони, хай тобі пєчєньок підвезе))
Альо Показати IP 8 Лютого 2019 15:31
Совість є?!! Подумайте чи бдемо голосувати за теперішню владу?!!! Така влада загнала людей у прірву.
nazarom до Альо Показати IP 9 Лютого 2019 10:50
Ви ще першими побіжите знов голосувати за них.
Кільо до Альо Показати IP 9 Лютого 2019 11:26
А яка кому різниця, за кого ти будеш голосувати? Кого б не обрали українці - схеми процвітали. Не доросли українці до рівня створення ефективної держави. Думаю, пора починати думати про те - до кого проситись під зовнішнє управління, може тоді толк буде.
Вітя Показати IP 8 Лютого 2019 15:33
А чому всі сидимо і мовчимо?! При Януковичу було краще але кричали бігли а тепер скільки не дбавляють скільки людей не принижують всі ми мовчимо. І ще одне: чому ж наші сини військові захищають нас від ворога щоб нам краще жилося, а в той час наша ж влада людей заводить в тупік, все до копійки оббирає, платять мізер, роботи на нормальну зарплату немає. ТО куди ця влада нас "котить" люди ?
Корiнний лучанин до Вітя Показати IP 8 Лютого 2019 16:24
Мабуть не там ворог.
Анонім до Корiнний лучанин Показати IP 9 Лютого 2019 18:43
Ворог завжди знайдеться;коли немає,то необхідно видумати ...
Юрій до Вітя Показати IP 12 Лютого 2019 17:06
Це ти серйозно? При Януковичу було краще? З такими диструктивними, як ти, країну програємо 100%
вовк Показати IP 8 Лютого 2019 16:01
Пора жити по новому. На майдан скакати бо це ПЕРЕМОГА.
Ігор Показати IP 8 Лютого 2019 16:22
Жити по-новому
Хто Показати IP 8 Лютого 2019 16:33
Тож скакали, кричали далі нікуди. Що виявляється є куди? Хай би ті, що стрибали на майданах, і платили б зараз. А решта людей - за адекватними тарифами.
Гога Показати IP 8 Лютого 2019 16:49
Від нині більше платити не буду, хочте відключайте, ні то до суду, пішли під три чорти. Я не терпило.
я Показати IP 8 Лютого 2019 17:07
що чинний у розрахунковому місяці тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становить 42,39 грн за кв.м. у місяць.-так42 или 55?
Вік Показати IP 8 Лютого 2019 20:52
А то нічого що вже лютий? Який січень? Ше за 17 рік напишіть які тарифи в січні будуть.
Ні до Вік Показати IP 8 Лютого 2019 23:10
Так же ж в лютому платять за січень!
Янек Показати IP 8 Лютого 2019 21:10
Розвели как лохов
Споживач Показати IP 9 Лютого 2019 08:31
Люди,які цікавляться тарифами і законодавством тут писали про тарифи в січні,а Ви образи строчили і прокльони, от і вся боротьба.Ніякий президент не встановлює тарифи,а органи місцевого самоврядування,Луцька міська рада.Тариф на теплову енергію формується у відповідності до температурного режиму за місяць.Як? Поцікавтесь,це ж ваші кошти.Або далі зігріватимемо повітря,або почнемо діяти.До речі з січня пеня...
Втікач від дибілів до Споживач Показати IP 9 Лютого 2019 11:29
Я дію, а не повітря грію. Знаходжусь в процесі отримання паспорту країни ЄС. А що робиш ти, щоб покращити своє життя?
Споживач Показати IP 9 Лютого 2019 11:35
Давно змонтували Вузол теплової енергії,на все лічильники,повний контроль за споживанням ресурсів...торбу в руки і вперед,там чекають...