USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

«Київстар» блокує «Вконтакте» та «Однокласники»

17 Травня 2017 19:25
Сайти російських соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники" у клієнтів провайдера "Київстар" не працюють в браузерах Mozilla Firefox і Google Chrome.

Про це повідомляє "ГОРДОН".

Інтернет-провайдер "Київстар" почав блокувати сайти російських соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники", які потрапили під українські санкції.

Сайт ok.ru не працює в браузерах Mozilla Firefox і Google Chrome.
Також в цих браузерах не відкривається сайт vk.com.
Сьогодні три українські оператори: "Київстар", "Лайфселл" і "Vodafone Україна" - почали блокування російських сайтів.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко видав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про заборону роботи в Україні ряду російських компаній, зокрема, «Яндекса», Mail.ru, соцмереж "ВКонтакте" і "Однокласники".

Виконання завдання щодо фізичного обмеження доступу користувачів до цих ресурсів поклали на українських інтернет-провайдерів, хоча не всі вони поспішають виконати указ Президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Коля Показати IP 17 Травня 2017 19:37
Може вже президента треба блокувати? Чому людей так принижує президент України ? Чому він не може щось хороше зробити для людей а тільки гнобить народ?
українка до Коля Показати IP 18 Травня 2017 08:27
"РусЬкие - это сифилис человечества" Лайкай не лайкай мальчік а пора тобі домой в Челябінска на родіну дедов...
! до українка Показати IP 18 Травня 2017 20:27
А тут як не дивно зібралось кубло волинських тролів-рускомірцев. Декілька ви*лятків, які заходять під різними ніками, з різних айпі адрес. Це для них робота, за яку вони одержують іудині срябляники, і надіються що коли прийдет пуцінбох, він їх не забуде. І лайкають один одного, ця купка придурків, залайкують свої висери. Дє*іли *ля!!!
Патріот до Коля Показати IP 19 Травня 2017 19:51
Що ви так сильно переймаєтеся цим закритям і блокуванням?Є ж вихід з даної ситуації!В браузері включаєте (ставите галочку) VPN-заходьте собі і котистуйтесь і контактами,і в однокласниками,і Яндексом! І ніяких проблем!Все працює!
Оля Показати IP 17 Травня 2017 21:01
А блокувати треба! є фейсбук
Фігвам до Оля Показати IP 17 Травня 2017 23:14
І що таке Фейсбук? Безгрішна соціальна мережа? Ніякі спецслужби не пасуть нікого? І хто в таке зараз повірить? В мене від нудьги у Фейсбуці щелепи зводить.
Анонім Показати IP 17 Травня 2017 21:21
Наше правітєльство тим нечього нерішить, щьо позакривають сайти. Вже почяли блокувати.
марина Показати IP 17 Травня 2017 21:21
правильно зробив.
аяяй Показати IP 17 Травня 2017 21:24
терміново шукати нових провайдерів ,які не виконуватимуть цей наказ!!!!!!!!
Я проти порошенка Показати IP 17 Травня 2017 21:25
ПІДПИСУЄМО ПЕТИЦІЮ! ТА НЕ ЗАБУВАЄМО ПОДІЛИТИСЯ З ДУЗЯМИ. РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ПОБОРОТЬ ЦЕЙ ЗАКОН. https://petition.president.gov.ua/petition/36543
максим Показати IP 17 Травня 2017 21:57
Робим майдан
Ігор Показати IP 17 Травня 2017 21:58
Навіть моя бабця сидить в однокласниках через впн. Шо вони там наблокують, валянки.
Геннадій Показати IP 17 Травня 2017 23:14
Скоро будемо як КНДР
Игорь Показати IP 17 Травня 2017 23:14
Я за блокировку СОЦ.СЕТЕЙ,потому как люди больны уже этими однокласниками и вконтакте на улице уже нет детей все люди стали как наркоманы зависимы от этого. Может хоть теперь люди начнут общатся в живую.
Андрей Показати IP 18 Травня 2017 06:59
Нам скоро запретят дышать,кушать,смеятьс и ещё все для чего живёт человек!
Юра Показати IP 18 Травня 2017 07:26
Інтересом діти президента тоже без контакта.
Qwerty Показати IP 18 Травня 2017 08:26
замечательная у нас свобода. Теперь мне еще будут указывать какие сайты мне посещать!? Я так понимаю тех кого словят сидящего в "вконтакте" посадят за зраду?
Марина Показати IP 18 Травня 2017 08:43
А Президента за це вся молодь і старші ненавидять!!!!!!!!!!!!!! Це йому великий мінус!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Більше такого презика не треба людям,людей ця влада пригнула до землі , забрала навіть спілкування з близькими і рідними!!!!!!! Ні такому диктатору!!! Люди давайте єднатись! Опозиція допоможіть і підтримайте свій народ,який нашій владі не потрібний, так як влада робить що хоче!!!!!
Патріот до Марина Показати IP 19 Травня 2017 20:03
Є багато інших сайтів через які можна заходити і спілкуватись з своїми рідніми і знайомими:це Скайп Вайбер Фейсбук Твітер і т.д. Що для вас є лише Контакти і Однокласники і все?Контактуйте через інші сайти.Добре що є вибір!Не зациклюйтесь лише на VK і ОК.
Не_без_царя_в_голові Показати IP 18 Травня 2017 10:40
Рада, що "Київстар" є моїм провайдером.
Игорь Показати IP 18 Травня 2017 11:25
Марина,почему это наш президент забрал общение с близкими и родными!!!??? Что бы общаться на расстояние есть много других программ: даже тот же Skype!!!
Володимир Показати IP 18 Травня 2017 14:09
Вже давно пора
Анастасія Показати IP 18 Травня 2017 15:30
Давно пора змінювати країну та змінювати народ!!! Дуже шкода, що не всі розуміють, що нашу країну навмисне хочуть розділити, зробити нас ворогами)))) Але тільки задумайтесь: одні люди жертвують своїм життям в цю хвилину в зоні АТО , а НАМ ДОБРЕ - СИДИМО В VK. , та інших російських сайтах , де нас контролює наш ворог!!! А ми на це не звертаємо уваги, так як і на те, що гинуть наші ще навіть юні хлопці ???? Але ми не задумуємося про це, а варто......))))
Андрей Показати IP 18 Травня 2017 18:33
Какая демократия,какая свобода слова,ау,где тут выход!!!У меня все друзья в этих сайтах с Украины и мыслят своголовами..