USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пентагон показав відео вибуху найбільшої неатомної бомби

14 Квітня 2017 20:01
Військово-повітряні сили Сполучених Штатів Америки нещодавно оприлюднили відео бомбардування позицій терористів «Ісламської держави» у Афганістані з застосування найбільшої існуючої неядерної бомби, вагою 9500 кілограм.

Дане відео з’явилося на сторінці у соціальній мережі Твіттер видання «BBCNews», передає replyua.net. На чорно-білому записі видно, як «матір всіх бомб» падає на мішень, в результаті чого всю долину «накриває» ударна хвиля а до неба підіймається грибоподібний стовп диму. «Удар було здійснено по системі печер, у яких переховувалися терористи «Ісламської держави» у східній частині Афганістану. Удар було розраховано таким чином, щоб мінімалізувати ризики втрат серед особового складу Збройних сил США та Афганістану», - зазначається у повідомленні Пентагону.



Як повідомлялося раніше, Міністерство оборони США у четвер, 13-го квітня, повідомило про те, що Америка вперше застосувала бомбу GBU-43/B Massive Ordnance Air Blast Bomb, яку ще по-простому називають «матір всіх бомб». Пізніше стало відомо, що за попередніми даними, в результаті удару було повністю знищено базу терористів ІДІЛ та знищено 36 бойовиків терористичної організації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 3
Док Показати IP 14 Квітня 2017 21:50
Коли така впаде на пентагон
Лом Показати IP 15 Квітня 2017 09:53
коментар було видалено
Українка Показати IP 15 Квітня 2017 10:02
Та гахніть по Кремю це зараза світова і тема закриється. Скільки цю Імперію світового зла можна витримувати!!!!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus