USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Через фірму Континіуму опалювальний сезон у Луцьку може не розпочатися

10 Жовтня 2017 09:12
Фірма-прокладка, перед якою ДКП «Луцьктепло» має борг, не хоче йти на компроміси та реструктуризувати заборгованість, тож під загрозою опинився початок опалювального сезону у Луцьку.

Про це стало відомо під час оперативної наради у виконувача повноважень Луцького міського голови 10 жовтня.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт повідомив, що великі проблеми для міста та співпраці з Європейським банком створює ТзОВ «Тепелен», яка є фірмою-прокладкою групи "Континіум". З його слів, протягом семи років фірма «спала», а тепер терміново вимагає погасити заборгованість, не погоджуючись на жодні поступки. Складається враження, що керівництву фірми «Тепелен» треба знищити систему опалення міста, щоб Луцьк ввійшов в опалювальний сезон непідготованим.

Тож Григорій Пустовіт просив підготувати ще одне його звернення до керівництва фірми щодо реструктуризації боргу, що виник багато років тому, адже наразі фірма перед початком опалювального сезону проявляє принципову позицію.

Нагадаємо, рахунки ДКП «Луцьктепло» лишаються заблокованими через аферу «Континіуму», адже «фірма-прокладка» «Тепелен» намагається незаконно стягнути 28 мільйонів гривень. Через борг у розмірі 28 мільйонів гривень «Луцьктепло» не може реалізовувати грантовий проект із модернізації системи теплопостачання міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Андрій Показати IP 10 Жовтня 2017 09:18
пустовіт сьогодні 10те число в багатьох глухих містечках волині вже в соц обєктах є тепло а у нас ДУБАР... а ви говорите що Луцьк може бути не підготовлений.... І
Олег Показати IP 10 Жовтня 2017 09:20
Ви сімі хоч в це вірите?
лучанка Показати IP 10 Жовтня 2017 09:23
Шановний п.Пустовіт Г., п.Малютіна В. ще влітку ви заявляли що готові до опалювального сезону, а про борги ніхто не писав і не говорив, коли потрібно включати опалення, то ви заявляєте про борги
Луцьктепло до лучанка Показати IP 10 Жовтня 2017 09:59
Шановна лучанка, то почитай на Волинських новинах попередні статі про Луцьктепло де постійно наголошували в них що в нас заблоковані рахунки. Ви або не хотіли бачити або не цікавились даною темою поки погада вас не змусила). То перш ніж писати такий коментар ознайомся з повною інформацією про ЛТ. Удачі! П.С. Лучани взагалі цікавляться проблемами міста лише тоді коли їм особисто щось треба. Профукаємо приватній фірмі Луцьктепло і будемо платити космічні гроші за опалення та гарячу воду і нічого не докажемо потім. А ви лучани називається мовчіть, терпіть та мерзніть(((.
Вадим до Луцьктепло Показати IP 10 Жовтня 2017 12:57
А де гроші за сім років? Ми Вам платили справно, чому Ви не розплачувалися с ТзОВ «Тепелен»? Ви накопичили борги, Ви винні в тому, що нам не надходить тепло, і Ви ж ще дорікаєте лучан в чомусь?
Луцьктепло до Вадим Показати IP 10 Жовтня 2017 13:30
Державі дорікніть, яка не повертає борги за надані вам субсидії пільги і т.п.
Вадим до Луцьктепло Показати IP 10 Жовтня 2017 21:59
Не треба нас дурити! Субсидії діють тільки рік. Де гроші за сім років? Крали, сподівалися на авось, ділилися з владою ... Як то кажуть - веселилися... А що борги віддавати треба, не знали? Підставили всіх лучан.
розумна до Вадим Показати IP 10 Жовтня 2017 17:46
Ти що дурак, Вадим, "ми вам платили, чого не розплачувалися з тепелен?" ТОМУ ЩО РОЗПЛАЧУВАЛИСЯ з НАФТОГАЗом, ВОЛИНЬГАЗОМ за газ, за його транспортування, інше. Це ВАЖЛИВО, щоб було тепло в оселях
Василь до Луцьктепло Показати IP 10 Жовтня 2017 13:28
Шановний писака коментаря. Ви або повчіться поваги, або ідіть собі у справах. Те що Ви злодії, це відомо усім, і читати не потрібно. " Лучани взагалі цікавляться проблемами міста лише тоді коли їм особисто щось треба." - цей Ваш коментар говорить лише про одне, що Ви є гн?да ще та.
Луцьктепло до Василь Показати IP 10 Жовтня 2017 15:40
Правда нікому не подобаються)))
хірург до Василь Показати IP 10 Жовтня 2017 17:47
Василю, тебе континіум прислав? Чи ти за 200 грн?
Прохожий Показати IP 10 Жовтня 2017 09:33
Що означає "не хоче реструктуризувати борги"? Це шо за хр?нь!? Є борг - плати! Не хочуть - і правильно роблять! П.С. Це був сарказм.... Ібо не**уй стратегічні галізу такі як газ, електрика і тп. віддавати в приватні руки! Ур?ди мля!
Мешканець Показати IP 10 Жовтня 2017 09:34
Які гранти,яка модернізація.Про що він говорить,зима вже майже на носі.
марина Показати IP 10 Жовтня 2017 09:39
Та що "сказать" брехуни, злодії , які дорвались до влади.... все щось їм заважає! а дійсно звітували вже в липні що готові до опалення...
Маша з Луцька Показати IP 10 Жовтня 2017 09:50
Все робиться через ж...(пу), ой вибачте-європу! В 21 столітті прокладки керують чи будуть луцькі діти задубівати. Печалька (((
Лучанин Показати IP 10 Жовтня 2017 09:58
Треба їм півнів пускати.. будуть думати швидше.. шивелитися швидше.. і люди погрітися зможуть))
ДКП Показати IP 10 Жовтня 2017 10:03
Вже наслухалися про той тепелін ціле літо.А що зроблено?Нічого.
віддати срочно все к до ДКП Показати IP 10 Жовтня 2017 16:06
?
Вася Показати IP 10 Жовтня 2017 12:21
і знов Івахів?
Ст.морж Показати IP 10 Жовтня 2017 13:55
Ну, якщо "ТЕЛЕПНІ" керують...
ВОНО Показати IP 10 Жовтня 2017 15:08
коли на державне підприємство державі на.. ать, а хфірмі з Віргінських островів (де немі і непотрібне опалення) держава допомагає всіма доступними методами ( від СБУ до прокуратури)
User Показати IP 10 Жовтня 2017 16:17
До біса те "Луцьктепло". Дайте людям можливість відключатися і ставити автономки. В Ужгороді ще 5 років тому повністю відмовилися від централізованого опалення, чим Луцьк гірший? Але це ж яке бабло повз кишеню буде пропливати, правда, панове керовнікі?
Я в Єгипті, мені по. Показати IP 10 Жовтня 2017 18:32
Злодії
Вадим до Я в Єгипті, мені по. Показати IP 10 Жовтня 2017 22:03
Все життя в Єгипті не просидиш. Ласкаво просимо додому! :)
Лучанка Показати IP 11 Жовтня 2017 12:48
Луцьктепло просить населення зробити авансові платежі за тепло, але якщо в компанії заблоковані рахунки, то як можна бути впевненим, що кошти зарахуються і Луцьктепло все ж таки нас обігріє?