USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанин обіцяє 70 тисяч за допомогу в пошуку вкраденого автомобіля

22 Березня 2020 18:46
Власник автомобіля Nissan Rogue, якого викрали в ніч на 28 лютого з одного з дворів Луцька, обіцяє 70 тисяч гривень винагороди за інформацію, яка допоможе знайти автомобіль.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Скоріш за все, авто знаходиться «на відстої» – можливо, в непримітній місцині; можливо, сховане у когось в дворі. А можливо навіть – у сусідньому з Вашим гаражі.

Я пропоную винагороду у 70 тисяч гривень тому, хто повідомить про місцезнаходження цього авто у поліцію, якщо ця інформація допоможе у пошуку.

Бачили це авто? Знаєте, де воно? Бачили підозріле авто на стоянці, в лісі, біля будинку? Телефонуйте 102 і повідомляйте.

На фото наведені деякі ознаки, які допоможуть впізнати саме це авто. Головна ознака – це VIN-код, який можна побачити через віконце на лобовому склі. Не потрібно повідомляти про всі схожі автомобілі!

Умови отримання винагороди: не потрібно писати мені в Messenger або просити мій номер телефону в коментарях. Такі повідомлення я буду ігнорувати.

Якщо маєте інформацію – телефонуйте 102. Можете мені написати в Messenger після дзвінка в поліцію, особу заявника я перевірю і виплачу гроші після того, як авто буде знайдено», – пише чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ага Показати IP 22 Березня 2020 19:43
хай зап'є холодною водою...
Вадим до Ага Показати IP 22 Березня 2020 21:14
Щиро дякую за Ваш оптимізм, він мене зігріває (ні).
Ага до Вадим Показати IP 22 Березня 2020 23:44
Тю... Хто ж використовує оптимізм для зігрівання? Краще користуватися зігрівальними напоями! Заодно і горе втопите...
Радовец Вася Показати IP 22 Березня 2020 19:53
Кинь пару тисяч щоб ми шукати почали. А писати щоб дзвонили на 102 смішно якось. Вони зарплатню отримують.
Вадим до Радовец Вася Показати IP 22 Березня 2020 21:13
Вибачте, у мене не вистачить грошей, щоб всім роздати аванси.
Радовец Вася до Вадим Показати IP 23 Березня 2020 00:00
То лохів шукай у другому місці...
.... до Радовец Вася Показати IP 24 Березня 2020 16:01
Це ти викрав автомобіль ????
Kapitan Показати IP 22 Березня 2020 20:53
Скупий ! " Возвратка " - пів ціни машини
Небайдужа Показати IP 22 Березня 2020 21:05
Які добрі українці! Соромно за вас!
Радовец Вася до Небайдужа Показати IP 23 Березня 2020 00:01
Тоді маску на носик і вперед на пошуки!
Пішохід Показати IP 22 Березня 2020 21:10
За ці кошти можна було б: замовити ексклюзивну сигналізаційну систему захисту, або встановити 10 gps датчиків і оплатити десятирічне обслуговування, або купити гараж, або орендувати на 5 років криту парковку з охороною... ідей багато.
Ірина до Пішохід Показати IP 22 Березня 2020 22:40
І навряд чи це допомогло б...
Вадим до Пішохід Показати IP 22 Березня 2020 22:42
Думаєте, якщо я куплю зараз гараж, то блудний ин мене пробачить і повернеться з загулу?
Ні до Вадим Показати IP 22 Березня 2020 23:47
купляти гараж треба було перед покупкою авто!
Ростислав Показати IP 22 Березня 2020 21:13
Я розумію, що це не коректно, але змахує на рекламу. Шановні редактори, багато охочих за винагороду готові розраховувати на вашу підтримку, але...
співчувальник Показати IP 23 Березня 2020 07:58
Вадим дав об"яву про пошук автомобіля майже через місяць?! Дивно. Що заважало зробити це наступного дня? Такі речі треба робити своєчасно, по гарячих слідах. Зазвичай, авто на 80% крадуть на запчастини - так стверджує статистика правоохоронців. Якщо в цьому випадку крадії переслідували саме таку ціль, то розклАд дій був простий, як черенок до лопати: почекати тиждень, поки вляжеться "шумок" від "інтенсивного" пошуку авто, потім ящик інструментів в руки і вперед. Бажаю Вадиму успіху в пошуках (з чим чорт не жартує, коли Бог спить), зробити з усього висновки і надалі не бути безпечним.
Юра Показати IP 23 Березня 2020 08:53
Гараж є гараж!
Андрій Показати IP 23 Березня 2020 21:16
Повне КАСКО на твою машину коштувало б максимум 900-1000 доларів на рік.
Водій старенького фі Показати IP 24 Березня 2020 13:47
Співчуваю власнику авто. Я б теж шкодував, якби мій 20тирічний фіат сперли, але слава Богу, він нікому не цікавий. P.S.: мені інколи здається, що міліція, або теперішня поліція працюють за зарплату. А Ви правоохоронцям "премію" не пропонували? Якщо її вже розібрали, то фініта ля комедія.