USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Ми господарі цього міста», – луцькі базарники погрожують закидати яйцями міськраду

11 Грудня 2019 15:46
Підприємці, які мають бізнес на Центральному ринку в Луцьку, погрожують у четвер закидати міську раду яйцями та помідорами. Саме цього дня вони запланували там пікет.

Як повідомлялося, радикально налаштовні підприємці створили у Viber групу «Порятунок Центрального ринку». У переписці часто лунають заклики до насилля.

Нові скріни переписки оприлюднила у групі «Свідомість лучан» Лариса Вирнава.

«Ми не злочинці, не прохачі. Ми господарі в місті», - пише один із торговців, вочевидь, забуваючи, що господарями у місті є всі лучани, а не окремі торгаші й бариги, які про це заявляють.

Крім того, на протест, який підприємці планують провести 12 грудня під міською радою, закликають взяти яйця та помідори, аби закидати будівлю.

Також пропонується на території усього ринку розклеїти наклейки з образами на адресу представників міської ради.

«Шановні працівники Старого ринку, підприємці, які мають там бізнес, будь ласка, не будьте такими дикунами!!! Як історик за освітою можу сказати, що от такі методи підходять для дикого Середновіччя, коли людей палили на кострах. Ви хочете, щоб наш древній Лучеськ повернувся в ці часи?» - закликає лучанка Лариса Вирнава.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
До Показати IP 11 Грудня 2019 15:55
Погані ви господарі Якщо такий бардак розвели на ринку Гадюшник а не ринок
Анонім до До Показати IP 11 Грудня 2019 16:10
Гадюки звели гадюшник, що ж тут дивного?
Лу Ча Нин до До Показати IP 11 Грудня 2019 16:15
Вони не господарі а свині, які сруть де продають!
Євген Показати IP 11 Грудня 2019 16:00
В місті 200 тис мешканців.І вони УСІ є господарями,а не тільки 300 базарників.Поважайте думку БІЛЬШОСТІ.
Лучанин до Євген Показати IP 11 Грудня 2019 16:18
Вони в Вас це право не забирають, вони теж є господарями, хоч і х*еновими, а от влада згідно з Конституцією є обслуговуючим персоналом, а не господарем - питання про це, дивіться ширше.
Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 16:05
Господарі міста _свиноматки міста! А чим Ви думали коли не маючи ніяких документів ставили магазини як всі кожен місяць платіть податки. А не раз в півроку такі там всі розумні...
До мешканки до Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 16:20
Вони не платять податки Тому це є одна з причин що не хочуть переїздити
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 16:16
Господарями вони дійсно є, як і всі лучани числяться, от тільки всі вони погані господарі бо не можуть під носом прибрати в себе. Є великі претензії до підприємців, але в даному випадку вони праві. А до Л.Вирнави хочеться сказати: огляніться довкола, хіба зараз не ті часи настали, не зовсім, ну там ми ж туди ідемо швидко-швидко, якщо і надалі чиновники будуть все робити проти мешканців міста. А підприємцям порадив би спочатку навести лад на своїх робочих місцях та поруч, а тоді вже йти митингувати.
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 16:34
Бариги, яких ви помилково називаєте підприємцями не праві. Вони там зайві і це потрібно виправляти.
Ностра до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 20:05
Я працюю в супермаркеті і в нас зовсім не продавці створюють безлад на відділах. Різниця в тому, що продавець МУСИТЬ прибирати - рвані торбинки, шкірки від мандаринів... за ПОКУПЦЯМИ. Не секрет, що на полицях знаходимо і недопиті йогурти, і упаковки від машинок, і не оплачені покупцями фарш і ковбаси... Покупці, а не продавці, душать пальцями яблука і хурму і роздирають ящики з бананами, як з голодного краю, хамлять персоналу магазину. Раджу не грішити на продавців, почніть з себе!
Лучанин до Ностра Показати IP 11 Грудня 2019 23:03
Так то воно так, і + я вам поставив, проте є різниця між продавцем на ринку та працівником супермаркета - в супермаркеті є прибиральниці та багато іншого персоналу, а у базарника двірника та прибиральниці немає, тому він зобов'язаний прибирати за тими покупцями, робити їм зауваження, або, якщо не справляється, то не торгувати. А хто культурі народ вчити буде, саме ж воно не прийде
Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 16:16
Господарі міста Свином*тки.
Анонім до Мешканка Показати IP 11 Грудня 2019 17:22
Коли тебе попустить,ти не якісні наркотики купила на ринку????
999 Показати IP 11 Грудня 2019 16:34
Не треба "ля-ля", хоч би 300 чоловік прийшло. Ще скажіть 5 чи 10 тисяч прийде. Прийдуть тим кому немає що робити. Хто працює на серйозних або на відповідальних роботах той не прийде пікетувати роботу міської влади.
Пустий війт Показати IP 11 Грудня 2019 16:38
П'юрко ви мені в &улі запалите !
Писар Показати IP 11 Грудня 2019 16:54
Налякали бабу одним місцем !
Клава Показати IP 11 Грудня 2019 16:55
Го**о ви а не господарі ...
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 17:05
У вас там в міськраді кабінет тролів які підбурюють лучан?
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 17:11
Дійсно той замок не кого не хвилює,влада хоче віджати землю,падаючи в моїх очах все нижче і нижче.Донести до Києва цю інформацію і переобрати їх,а хто затіяв цю ігру буде відповідати перед законом.
мдя Показати IP 11 Грудня 2019 17:11
Народ як дишло,куди тролі коментатори повернуть - за те "ура" і будуть кричати. На превеликий жаль :( Навіяло коментаторами противниками реконструкції Старого ринку :(
Анонім до мдя Показати IP 11 Грудня 2019 18:59
О, барига базарний об'явився...
мдя до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 22:31
Ні, жодного відношення до Старого ринку я не маю. Дивна логіка
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 17:12
Люди як Вам не гидко ходити на той базар.Міряти штани чи кофту за якоюсь рваною шторою стоячи на якійсь картонці.В нас вже досить нормальних магазинів де ціни навіть нижче .Цікаво як Ви відреагуєте коли на касі в АТБ чи іншому магазині сидить продавець з цигаркою і рюмкою бо в неї сьогодні Дєнь раждєнія.
скептик до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 17:33
вшиве паньство може туди не ходити.
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 17:33
Як тобі не гидко отак заробляти гроші?Скільки ти коштуєш?
факт Показати IP 11 Грудня 2019 17:17
Зі статті можна зробити висновок,що завтра Пустовіт буде працювати в бомбосховищі.
Послухайте Показати IP 11 Грудня 2019 17:24
чому раптом базарний люд - бариги (скупники краденого), ви що крали і їм "здавали"?
Містянин Показати IP 11 Грудня 2019 17:30
Шановні ! Заспокойтеся. Все йде по плану. В кінцевому результаті у виграші буде місто - і базару не буде і тої влади після виборів не буде !
Анонім до Містянин Показати IP 11 Грудня 2019 17:35
Де ти знайшов серед тролів"шановних"?Тут одна,дві людини реальні,остальні тролі,куплені,які підбурюють народ.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 19:00
Звісно-звісно, всі, хто за прибирання того звалища тролі.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 17:50
Але ж перенесення ринку аж десь в поле під Луцьком - це фактичне знищення цього ринку. Краще придумати альтернативу - побудувати нормальний базарчик, акуратний чи щось таке, облагородити територію, розмістити затишні кав'ярні. В Європі, наприклад, дуже багато таких місць, де люди торгують просто на вулиці, на пішохідних вулицях, все чисто, нормально. Навіщо знищувати бізнес, коли можна домовитись і зробити як краще всім. Жителям центру теж буде зручно - не всі ж хочуть скуплятись в сільпо.
Лучанин до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 20:09
Справа в тому що за побудований базарчик будуть брати гарну аренду і це суттєво позначиться на ціні товарів. До того ж чомусь незручно шукати речі в тому ж Юванті, а це і є приклад того що можуть зробити. Навіть на тому ж старому ринку в центральному критому ряду товар в очі не кидається. Та ж ситуація з ринком на ДПЗ, коли його переносили минулий раз - не зручно і все. Що стосується відписувачів яким ринок не потрібен - вони говорять про гадюшник, що туде не ходять, що він не потрібен, проте дуже добре орієнтуються в ньому. Якщо він вам не потрібен то чому ви до нього маєте діло? Чи це все найняті зацікавленими особами люди? Не скажу що за гроші, за зарплату, наприклад, ну от відчувається це, як вони кажуть сморід пішов. Ринок потрібен звичайним мешканцям в яких зарплата 4тис, їм же теж треба за щось виживати чи може ці всі євротуристи будуть цим людям доплачувати?
Пильний Показати IP 11 Грудня 2019 17:57
А вони потім за ваші гроші наймуть свою фірму мити міськраду. І кого покараєте?
Петро Показати IP 11 Грудня 2019 18:11
В Конституції України записано, що "...джерелом влади в Україні є український народ". 70% податків платить місту дрібний бізнес, у тому числі левову частку - базарники. Вони справді господарі міста.
Анонім до Петро Показати IP 11 Грудня 2019 19:00
О, фантазії базарних бариг пішли...
я до Петро Показати IP 11 Грудня 2019 21:49
ЖОДЕН БАЗАРНИК ЗА СВОЄ ЖИТТЯ НЕ ПОКАЗАВ РЕЛЬНОГО ДОХОДУ! Господар міста, чи наглий господар над містянами? Певно відчуваєте, що скоро буде такий самий результат як і з "чесними" і "бідними" перевізниками...
Катя до Петро Показати IP 12 Грудня 2019 17:20
Найголосніше гримить порожній горщик. В Луцьку основними платниками податків є будівельні і бюджетні організації. А базарники - великі любителі розповідати всім, які ого-го-го-податки вони платять і накручувати мінімум по 200 відсотків. Колись була свідком, як гульдибанила компанія таких платників і як вони вчили один одного, а що вже добряче підгуляли, то говорили дуже голосно. Ну і залишили після себе, так само, як на базарі. Так що таким господарям - якраз місце там, де переносять
Василь Показати IP 11 Грудня 2019 18:30
Цю проблему створили самі собі міськрада,дозволивши торгівлю на місці парковок. Затори на дорозі,гадючник в історичному центрі міста-давно треба було перенести.Тільки з підстанцією прийдеться трохи подумати. Вже тих магазинів в Луцьку як гною. В жодній цивілізованій країні немає такого безладу в історичному центрі міста.
лучанин до Василь Показати IP 11 Грудня 2019 19:58
будьте реалістами, хоч і сраний базар, але він приваблює більше туристів ніж т.з. історичний центр.
ветфельдшер Показати IP 11 Грудня 2019 19:02
коментар було видалено
До Василь Показати IP 11 Грудня 2019 19:48
Дійсно, ту проблєму не за дякую створило у свій час керівництво міста. Хай сьогодні і нема декого з тих осіб, але здравствують подєльщики і не останні осколки тої влади. Дехто сьогодні ходить в депутатах обласної ради, дехто з логопедами шліфує ораторське мистецтво, дехто на підстраховці стоїть , дехто с&икливо втікає на другий бік тротуару. Ніхто не забутий, ніщо не забуте. Ближче до виборів і під час судових процесів вголос назвемо їх фамілії !
Оля Показати IP 11 Грудня 2019 19:49
Правильно робить влада міста.Даіно пора забрати цей гадючникь з історичного міста. там повинні гуляти діти,туристи.А базарники -це дійсно бариги.Смітник,грязь кругом,гидко туди заходити.Чого кричите,земля не ваша,закінчився договір оренди-вимітайтеся.Унас правова держава.Так,що дотримуйтесь їх.Це не ваша земля- ось купите її,тоді будете кричати,що ви господарі.Ото придумали метод-кидати яйцями - це дикунство.
Лучанин до Оля Показати IP 11 Грудня 2019 20:15
А чому там повинні гуляти туристи, а не скуповуватися жителі міста, чи жителі міста в свому місті прав ніяких не мають? А ще для надходження коштів в бюджет можна виробництво розвивати чи слабо?
Анонім до Оля Показати IP 11 Грудня 2019 21:08
Чому "базарники дійсно бариги"? Це те ж саме як назвати тебе повією,чоловік гроші приносить додому і повія за гроші з чоловіками...Це твоя земля?Якщо правова держава то чому такими методами людей виганяють?Кричиш правова держава,а людей баригами називаєш,ти ж сама(саме) собі перечиш,в суд на тебе подати.Доведи що ти Оля,хто ти така,щоб людей обзивати?Йди в очі скажи їм що вони бариги!!!
Андрій до Анонім Показати IP 12 Грудня 2019 12:13
Переїжджати в поле і поченати з нуля , немає сенсу. Громадяни якіх вже кідала держава ,самі собі зробили робочі місця і дають дохід державі і в бюджет міста непотрібні ,вихід один- їхати за нашими заробітчанами .
ЮМ центр Показати IP 11 Грудня 2019 23:40
Публічні дебати на телебаченні. Два на два.. .Міська рада на підприємців. Справедливо і швидко..