USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На Волині після відвідин храму захворіло 18 людей, померла жінка

10 Травня 2020 12:57
Після відвідування служби в церкві Архістратига Михаїла у Ковелі на коронавірус захворіли 18 осіб. Жінка, яка прибирала у храмі, померла.

Про це йшлося під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції 10 травня.

Директорка Волинського лабораторного центру МОЗ України Наталія Янко наголосила, що на сьогодні викликає стурбованість ріст захворюваності у Ковелі.

«Протягом останніх днів зареєстровано понад 30 нових випадків захворюваності на коронавірус, один з яких летальний. Під час епідеміологічного дослідження встановлено, що 18 осіб захворіли після відвідування церкви Архістратига Михаїла. Вони відвідували церкву у поминальні та пасхальні дні – це вписуться в інкубаційний період 14 днів. Також зареєстрований випадок захвоювання і в настоятеля храму. Жінка, яка прибирала в церкві, померла», - розповіла Наталія Янко.

Зауважимо, спалах коронавірусу спостерігається у селищі Череваха Маневицького району серед прихожан баптистської церкви християн віри євангельської. Хворобу підтверджено у 12 осіб, в тому числі у пресвітера церкви.

Як повідомлялося, станом на 10 травня в Україні 15232 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 391 летальний, 3060 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 522 нових випадки. На Волині – 470 хворих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Павло Показати IP 10 Травня 2020 14:49
Чого на церкву такий акцент,а не на супермаркет?????!!!!!!
Анонім до Павло Показати IP 10 Травня 2020 17:13
Бо про зараження після відвідування церкви відомо точно. А вам правда очі ріже?
Влад до Павло Показати IP 10 Травня 2020 20:28
Ну так в супермаркет впускають тільки у масках, у них дотримуються вимог санітарії, а в церкві, що? Не вірю, що батька буде змушувати людей носити їх, тим більше вас "захищає святий дух")
Бабмінтон до Павло Показати IP 11 Травня 2020 01:34
Павло, вам дійсно пояснювати це потрібно?
Микола до Павло до Павло Показати IP 13 Травня 2020 11:37
Бо в супермаркетах ніхто не цілує цінників, не прикладаються до прилавків, а продавці всі в масках і ніхто не роздає покупцям пробувати товар з однієї ложки!
Валєра Показати IP 10 Травня 2020 18:41
Якби знайшли масове зараження в якомусь супермаркеті я думаю про це також написали б. Коли були зафіксовані масові зараження в психлікарні в Олиці та в відділі поліції в Ківерцях то ніхто цього не приховував. Нема ніякого акценту на церкву, робіть що хочете, ніхто не забороняє туди ходити. Всім усе одно, своїм проблем валом...
Раб Божий Показати IP 10 Травня 2020 23:27
Турки-мальовані про що ви пишете, яке відношення має Череваха до міста Ковель! Ще припешіть Італію!
Командер Шеппард Показати IP 11 Травня 2020 00:14
Погано молилися і грішили, от господенько їх і не захистив