USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині водій автобуса висадив дівчину вночі посеред поля

17 Жовтня 2017 11:15
Водій автобуса «Нововолинськ – Київ» пізно ввечері висадив посеред поля дівчину з квитком, який вона придбала за посвідченням дитини з багатодітної сім’ї. Мовляв, «не настільки багатий, щоб возити таких людей по пільгах».

Про це написав у Фейсбуці селищний голова Благодатного (у складі Нововолинської міської ради Волинської області) Олександр Топорівський.

З його слів, інцидент трапився 16 жовтня. Дівчина сіла в автобус о 22:30, однак, проїхавши ним кілька кілометрів, опинилася серед поля з великим багажем.

«Вчора за посвідченням дитини з багатодітної сім’ї дівчина купила квиток на нововолинській автостанції, сіла на автобус о 22:30 «Нововолинськ – Київ». Водій сказав, що такий квиток в нього не діє, але диспетчер ніби вирішила, автобус відправився.

Через кілька кілометрів автобус зупинився, і серед ночі в полі водій висадив дівчину з великим багажем! Перевізник відреагував так - каже, не настільки багатий, щоб возити таких людей по пільгах», - йдеться у дописі.

Олександр Топорівський зазначає, що з цього приводу скерував письмове звернення голові Укртрансбезпеки Михайлові Ноняку, та сподівається, що водій і перевізник понесуть відповідальність.

«Думаю, що з таким ставленням до людей цей перевізник може возити максимум картоплю. Письмове звернення скеровую голові Укртрансбезпеки Михайло Ноняк і сподіваюсь, що водій і перевізник понесуть відповідальність», - зазначає Олександр Топорівський.


Згодом мама дівчини, яку вночі водій автобуса висадив із пільговим квитком, розповіла, що місце, де залишили її дитину, було небезпечним - коли вона приїхала, там було багато алкоголіків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Андрій Показати IP 17 Жовтня 2017 11:21
А чому станційний збір такий великий, а перевізник за 0 грн. має везти? Зробіть і станційний збір 0 грн.
Таки Да до Андрій Показати IP 17 Жовтня 2017 11:30
Оштрафувати перевізника і лишити ліцензії! Не на плечах дитину віз би?ло!
2016 до Таки Да Показати IP 18 Жовтня 2017 00:02
так вже в 2016 на цьому ж рейсі АТОвця з білетом висадили - https://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-vodiy-vyhnav-z-avtobusa-20-richnoho-veterana-ato, потім перевізника ніби змінили - і що?
скептик до Андрій Показати IP 17 Жовтня 2017 12:54
для особливо обдарованих пояснюю: вартість станційного збору не відноситься до пільг
Абориген Показати IP 17 Жовтня 2017 11:27
А мозгів у водія вже геть немає? Аби з нею щось трапилось?
?? до Абориген Показати IP 17 Жовтня 2017 12:09
А у багатодітних батьків мізки є, чи вважають що всі їм щось винні ?
А до ?? Показати IP 17 Жовтня 2017 13:24
А до чого тут "мізки багатодітних батьків", як ви висловились? І з ситуації добре видно,що це не дівчині пасажирці даного рейсу щось винні всі,а водієві чомусь винна пасажарка з квитком на руках... Водій є водій-керує транспортом і в даному випадку має забезпечувати нормальний і безпечний доїзд пасажирів з одного пункту в інший,тим більшебільше,коли проїзд оплачено і хай це пільговий квиток чи звичайний,який все рівно є документом на місце і проїзд в даному транспорті!
TPABA до ?? Показати IP 17 Жовтня 2017 22:00
Не будеш годувати своїх, будеш годувати мусульман. Ті народжують десятками.
Саша до ?? Показати IP 18 Жовтня 2017 09:08
Ніхто нікому нічого не винний. Держава дала дітям з багатодітних сімей можливість користуватися пільговим проїздом, а перевізник і тим паче водій зобовязаний виконувати цю норму закону. Моя дочка також щодня їздить з Луцька до Ківерець в коледж і водії також відмовлялися її везти за пільговим тарифом.Після дзвінка на гарячу урядову лінію 1545 дочку возять за пільговим тарифом, а інших ні. Перевізника письмово попередили про порушення закону і налякали штрафами.
Саша до ?? Показати IP 18 Жовтня 2017 09:41
Перевізники отримують від держави кошти за пільговиків! ?? якщо ти такий мудрий то скажи чи бачив ти колись щоб би?ло водій вигнав хоч одного поліцейського з маршрутки які просто заходять в автобус, не маючи жодного квитка, і кажуть магічне слово "ПОСВІДЧЕННЯ"? Таких твої страдальці перевізники і шоферня бояться чіпати, а дитину вночі в полі висадити - ГЕРОЇ. І ти ще таким підтявкуєш! За що так дітей ненавидиш?
Мама до ?? Показати IP 18 Жовтня 2017 15:37
Мізки є!!! На відмінну інших
Житель міста до ?? Показати IP 18 Жовтня 2017 23:54
Їм пільги дала держава,той користуються,ці діти є наше майбутнє!Від субсидії відмовляєшся яку тобі дає держава?чи мама з татом ішачать?
До Андрія Показати IP 17 Жовтня 2017 11:28
Твої дурні коментарі зараз зовсім не по темі. Тебе не зацікавило Що робила Людина вночі одна серед поля, лісу чи навіть чужого села ?
Ольга Показати IP 17 Жовтня 2017 11:47
А яка реакція пасажирів автобуса? Невже ніхто не заступився!!!
скептик до Ольга Показати IP 17 Жовтня 2017 12:56
а пасажири позасовували язики між булки і робили вигляд, що сплять. тому що в УРКАїні не народ, а би?ломаса
Ага до скептик Показати IP 17 Жовтня 2017 22:54
с##а, нас багажного, нас не продолжать,. А зашол би, зелёный человечек в автобус, так гiмн срср на два голоса заспiлалиб
Адольф Гітлер до Ольга Показати IP 17 Жовтня 2017 12:57
так пасажири ж - т?пі ганчірки. їх будуть *бати, а вони тільки "дякую" скажуть
Володимир до Ольга Показати IP 17 Жовтня 2017 13:02
Коли вже сталась така ситуація, міг би і з пасажирів хтось заплатити за дівчину, а потім уже розбиратися з жадібним водієм.
Думаю Показати IP 17 Жовтня 2017 11:56
А доплатити їй не судьба була? Чи краще в полі кукувати?
Марія до Думаю Показати IP 25 Жовтня 2017 10:56
Видно не було можливості. Неспроста ж багатодітним дають пільги. Батьки ж працюють за мізер на державу, от вона й відкуповується пільгами, якими , до речі, не всі й користуються.
Перехожий Показати IP 17 Жовтня 2017 12:05
Справа водія - куревати автобусом. Квіток продала касир, вона знає, що робить. 100% водій намагався, щоб дівчина сплатила йому. Хабарнік. Ганьба!
Наталiя Показати IP 17 Жовтня 2017 12:11
На при великий жаль змужена користуватись послугами перевiзникiв кожного тижня i хочу сказати що це неодноразовi випадки такого вiдношення, чому зскони перевiзникiв вiдрiзняються вiд законiв автостанцii яка видаэ пiльговий квиток,чому це неузгоджено ??? Чому не контролюэться ??? А водii беруть рiзнi суми грошей???i ще одне запитання - водiй перевiрив у бiдолашноi дiвчини квиток тодi коли виiхав з нововолинська,чи може брав Тим що вiн скаже iй про це пiзнiше,i iй не буде куди дiватись i вона заплатить йому в карман?))))
скептик до Наталiя Показати IP 17 Жовтня 2017 12:58
закон однаковий для всіх, просто перевізники разом з упирями-воділами ложити на нього хотіли
555 Показати IP 17 Жовтня 2017 12:25
Взагалі то водія робота перевозити людей,які мають квитки на проїзд в його транспорті!! І ця ж таки пасажирка була саме з квитком,а за яку суму вона його придбала в касі і якої категорії квиток,то це вже водію має бути все рівно!
Сергій. Показати IP 17 Жовтня 2017 12:25
Нахабство водіїв тому що немає контролю як вони виконують закони по перевезенню пасажирів , і ніхто не карає перевізників за порушення законів по перевезенню пасажирів.
Небайдужа мама Показати IP 17 Жовтня 2017 12:26
Якщо хтось має інформацію конкретно з прізвищами водія та перевізника і бажано з їх фотографіями будь ласка напишіть і викладіть хай всі бачать і знають таких людей. Слів немає - як можна людину висадити та ще й вночі?
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2017 12:35
Потрібно вимагати від держави ЗБІЛЬШЕННЯ ШТРАФІВ перевізників за порушення перевезення пасажирів десь від 50 тис. до 100тис.грв. може тоді будуть перевізники контролювати щоб шфера знали кого вони мають перевозити .
Замісь того щоб Показати IP 17 Жовтня 2017 12:41
тут ахати і охати і розводитись хто кому й що винен чи не винен, дивіться на ситуацію реально - дівчина купила ЗАКОННО квиток на автостанції, значить вона має ЗАКОННЕ право доїхати в пункт призначення,згідно цього квитка, а водій довезти її туди в безпеці, комфорті і ввічливо, чи на крайняк, мовчки сопучи в дві дірки. Зараз їй треба брати той квиток і йти прямісінько в суд з позовом про нанесення моральної шкоди і відповідно відшкоджування моральних збитків, ну і можна ще спробувати про залишення в небезпеці. І якщо мудаки, що їхали в тому автобусі не відбудуться ментальним українським "моя хата з краю" а виступлять свідками, то сто відсотків суд буде виграно. Дикі джунглі, а не країна.
Кхе до Замісь того щоб Показати IP 17 Жовтня 2017 12:54
Згоден на всі сто відсотків.
Житель міста до Замісь того щоб Показати IP 18 Жовтня 2017 23:58
Цікаво 5а що той люд дивився коли він її висажував,то вже там почалося "моя хата зкраю"
Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2017 13:11
Варто звернутись до суду з вимогою відшкодування завданих збитків, не стільки матеріальних скільки моральних та накласти штраф на перевізника або взагалі позбавити ліцензії за не виконання взятих на себе зобов'язань. Держава їм за ці квитки відшкодовує в повній мірі, друге питання, що це відбувається не так швидко як вони хочуть. Як на мене, водій кончений чмо?нік.
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2017 19:39
а чому ніхто не викликав поліцію чи пасажири чи сама пасажирка і коли її висадили треба було викликати поліцію і ось вам ще один доказ та свідки в суді і всі пасажири при поліції були би хоробрі...
Інна Показати IP 17 Жовтня 2017 19:49
Подати в суд на водія, перевізника, нехай заплатять велике моральне відшкодування, збір в казну держави, то наступного разу подумають, що роблять! Навчіться захищати себе! Якщо є закон, який дозволяє дітям із багатодітних сімей їздити по пільгах, то чому перевізники порушують закон?..
Марина Показати IP 17 Жовтня 2017 20:48
Не зовсім в тему, але до того часу, поки у нас не будуть квитки (навіть від села до села) оплачуватись через такий сякий термінал (або онлайн), толку не буде. А кожному пільговику видавати документ у вигляді картки з штрихкодом на відповідну знижку. Я принципово купую квиток у касі, тому що водії автобусів папіроси вже давно за свої гроші не купують. Знайомий працює шофером у м. Луцьк, кожного дня їздить своєю машиною на роботу із села, це приблизно 60 грн кожного дня на бензин. У мене теж є машина, але я їду маршруткою 20 грн. Ось така пуйня, малята, як казав дід Панас. В крайньому випадку, вимагайте квиток, ніби Ви у відряджені. Безлад страшний у цій сфері.
Не байдужа Показати IP 17 Жовтня 2017 22:40
Мене цікавить інше. Чому старій бабці, пенсіонерці, учаснику війни на квиток пільг немає і дорога до Києва коштує майже 300грн, а дитині з багатодітної сім‘ї 33 грн? Абсурд!
Саша до Не байдужа Показати IP 18 Жовтня 2017 09:21
У бабці учасника війни пільги також є. Не байдужа та ін. чому вас усіх так бісять багатодітні сімї? Що за ненависть? Чому так переживаєте за перевізників,а не за дітей? Знайомий перевізник, який в день робить 7 рейсів по 70км кожний (туди і назад), подавав на відшкодування 70пільговиків щодня і О ДИВО всі вони їхали з Луцька і майже на кінцеву зупинку рейсу (це по 45грн за кожного йому повертала держава 70*45=3150грн/день). Проте більше ніж ОДНОГО пільговика на рейс він не брав. Вище для вас писали - "Не хочете кормити своїх - будете кормити мусульман. Вони по 10 родять!!!!!!"
Шурик Показати IP 18 Жовтня 2017 12:51
Немного перегнули в тексте. Где это такое посреди поля, что лазит много алкоголиков ? Чудо-Поле какое-то с водочным колодцем посреди. Льготы надо всем и за всё отменять, включая субсидии. Если государство хочет выплачивать за ворованные олигархами ресурсы, то выплачивать обязано всем без исключения с рождения, потому что именно они хозяева этих ресурсов по-Конституции. В Швейцарии на эту тему был референдум 3 года назад, люди отказались получать, там верят в своё государство. Чего в этой Украине просто невозможно.
Житель міста до Шурик Показати IP 19 Жовтня 2017 00:07
А ви в Швейцарії були?А я була і неодноразово, бачила як вони живуть і якщо люди відмовилися від пільг,то значить отримують достойну зарплатню,особливо корінні швейцарці ,нам до них ніколи не добратися!Заберіть пільги,і нехай далі набивають свої кармани всі керманичі наші!
Віктор Показати IP 19 Жовтня 2017 09:59
Інваліди 1-2 групи які не мають здоров'я платять 50%проїзду якщо користуються маршрутом поза межами міста і то тільки після 15 жовтня і до 15 травня , а багатодітним за що такі великі пільги ? руки голова і розум на місці , це не правильно .
Віктору до Віктор Показати IP 19 Жовтня 2017 10:54
Інваліди окрім 50% за проїзд отримують ще купу пільг від держави, а у багатодітних родин проїзд-єдина пільга(фінансова) від держави.Якщо не буде багатодітних родин то скоро не буде з кого брати податки аби утримувати інвалідів, пенціонерів та інших категорій громадян. І на рахунок інвалідності. Є в нас такі населені пункти де інвалід на інваліді їде і інвалідом поганяє (за визначену таксу) і тих інвалідів можна до плуга запрягати(жодним чином не хочу образити тих людей які дійсно мають проблеми зі здоровям, а не купили довідку про інвалідність), а багатодітність не купиш!
....... Показати IP 19 Жовтня 2017 21:23
Ситуація нелогічна по всіх параметрах:купила квиток в кассі-маєш право їхати,яке водію діло пільговий він чи ні?В чому проблема? В "чистому, безлюдному"полі купа алкоголіків-щось цікаве і знову не логічне)))) а багатодітні дратують просто катастрофічно,це правда.Ну більшість із них це точно:їм весь світ щось заборгував.
Мать троих детей Показати IP 24 Жовтня 2017 15:15
Это БЫДЛО,которое высадило девочку в поле. На месте родителей этого ребенка,я бы подняла грандиозный скандал на всю страну,и пусть ответят все,кто виноват.Как можно высадить ночью ребенка в поле ? У водителя с головой все в порядке? С такими мозгами за руль садиться категорически нельзя. Родители ,не оставляйте это происшествие безнаказанным,обратитесь в полицию ,на водителя и компанию перевозчика пусть заводят дело,требуйте моральной компенсации.Недопустимо,что бы в нашей стране такие случаи имели место.
Марія до Мать троих детей Показати IP 25 Жовтня 2017 11:15
Якщо змовчати, ситуації повторюватимуться знову! Дівчина закону не порушувала, а водій автобуса - так. Коли водіям дальніх рейсів щось не подобається, нехай зберуться під ВР, добиваються правди там! Хто хто , а вони за довгу дорогу до Києва заробляють добре і без квитків!!! Гріх скаржитись! Чи вони гріха не бояться??? Дітей власних не мають чи що? І мстяться цілому світу, особливо багатодітним.
Михайло Показати IP 28 Жовтня 2017 13:21
Водитель был бы не даун, наконечную вызвал полицию и разбирался. Давайте теперь с самолета людей выкидывать почему н
Валерій Показати IP 11 Листопада 2017 17:36
видайте малозахищеним зброю вони себе захистять від неадекватних)