USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Помер декан луцького вишу Олег Парасюк

6 Грудня 2018 11:04
Декан хімічного факультету СНУ імені Лесі Українки Олег Парасюк, який днями потрапив до реанімації, помер вранці 6 грудня.

Про це у Facebook повідомила Світлана Олексіюк.

"З безмежно глибоким сумом і розпачем повідомляємо, що сьогодні вранці Олег Васильович Парасюк - декан хімічного факультету СНУ імені Лесі Українки, знаний у світі як талановитий науковець, дуже порядна і чуйна Людина і батько малолітніх трьох діток спочив у Бозі", - написала вона.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття рідним та друзям покійного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олег Показати IP 6 Грудня 2018 11:51
Це жесть... Добрішої, чеснішої людини я не зустрічав. Земля тобі пухом..
Ye до Олег Показати IP 6 Грудня 2018 13:04
то ж така та вселенська справедливість всюди і завжди!((( огидна мерзота живе і жирує до ста років, як і їх вилупки, а якщо людина порядна, чесна, добра, то завжди купа труднощів, проблем, перешкод, праця титанічна і ще й вмирає молодою(((
Лучанин до Ye Показати IP 6 Грудня 2018 15:43
Завжди шкода порядних людей, але звідки у вас така статистика, що всі добрі помирають передчасно, а всі погані - довго живуть? Це швидше винятки. А от науково доведено, що в злих людей частіше з"являються проблеми із серцем та судинами...
Проблеми до Лучанин Показати IP 6 Грудня 2018 16:44
з серцем в тих хто все сприймає близько до серця, а мерзоті все одного місця, крім дорогоцінної власної персони, вони себе леліють і бережуть, тому не буває в них проблем з серцем і судинами,скоріше вийнятки, не тіште себе ілюзіями і відкрийте очі - така статистика з життя!
Взагалі до Лучанин Показати IP 6 Грудня 2018 16:51
тут не місце для подібної дискусії.
Лучанин до Взагалі Показати IP 6 Грудня 2018 17:37
Згідний. Просто в пана Ye якийсь не зрозумілий артистично-депресивно-пафосно-злісний коментар з претензією на істину та співчуття.
Ye до Лучанин Показати IP 7 Грудня 2018 10:57
Нешановний, якщо вам не зрозуміло то пройдіть повз, а не ВУмнічайте тут з менторськими настановами. Коментар не з претензією на співчуття, а з співчуттям і жалем, що нема більше хорошої людини і дивно було б під таким матеріалом написати радісно-оптимістичний.І тим більше не з претензією на істину - бо вона в кожного своя, а абсолюту не існує, вже пора б було знати.
знайомий Показати IP 6 Грудня 2018 12:03
співчуття!!! нехай спочиває.. жаль..хорошо людину. А що з ним сталось?Захворів раптово чи що таке?
Олег Показати IP 6 Грудня 2018 14:57
Кажуть обширний (чи як правильно його назвати) інсульт ...