USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Помер волинський лікар-анестезіолог

30 Березня 2020 23:51
Після довготривалої хвороби передчасно пішов з життя 41-річний лікар-анестезіолог Волинської обласної клінічної лікарні Овчаров Тарас Вікторович.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив лікар Олег Яковенко. Начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк зазначив, що чоловік мав важке системне захворювання, яке з коронавірусом не пов’язане.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині, близьким та знайомим Тараса Вікторовича.

Нагадаємо, 29 березня помер лікар-гінеколог Волинської обласної клінічної лікарні Орест Панасович Тимчак. Після смерті у нього лабораторно підтвердили коронавірус.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Хм Показати IP 31 Березня 2020 00:27
А що в цього лікаря теж короновірус? О , господи, людоньки молімося!
так до Хм Показати IP 31 Березня 2020 09:24
молімося. бо якщо свого колегу не змогли спасти. то простій людині на що надіятись? тільки на Бога
Лучанка Показати IP 31 Березня 2020 00:32
Знов короновірус? Ми так за два тижні залишимось без лікарів! Чому лікарі досі без відповідного захисту?
АС Показати IP 31 Березня 2020 00:36
Другий хороший лікар (( за два дні... скоро не буде кому нас лікувати
Причина Показати IP 31 Березня 2020 00:36
теж коронавірус???
Оооляля Показати IP 31 Березня 2020 02:15
На короновірус провіряли, бо людина з обласної лікарні і Тимчак теж там працював
Оооляля Показати IP 31 Березня 2020 02:22
І як зрозуміла з інтернету він помер у відділені пульмонології, то по ходу теж пневмонія і велика вірогідність виходить що спричинити міг короновірус
Анна до Оооляля Показати IP 31 Березня 2020 18:45
Не придумуйте зайвого, кум не помер через коронавірус, досить поширювати неправду і здогадки.
Лидия Мария Показати IP 31 Березня 2020 06:30
Жаль замечательного врача! Надо помнить и знать, что врачи всегда на переднем плане любых болезней и всегда беззаветно служат больным, порой забывая о своём здоровье. Скорбим!
Люся Показати IP 31 Березня 2020 09:41
не потрібно приховувати інформацію про кількість хворих.тоді не буде цих випадків
Нвта Показати IP 31 Березня 2020 09:56
Цікаво,а чого ж в статистиці по області всього 2 хворих,а виходить,що ще 2 померло,що в Луцьку за таємниці .Навіщо занижувати статистику,цетільки у населення викликає паніку,що тут всі брешуть.Це виходить лікарі заразились всі від однієї семерічної дівчинки?Або вітром занесло?Чи в нас вжедесятки хворих,лікарі їх спасають і самі вмирають?
Лучанка Показати IP 31 Березня 2020 10:20
Просто у на роблять тести..тільки обраним....а звичайним людям кажуть щоб не накручувати себе і йшли додому
Мдааа Показати IP 31 Березня 2020 10:27
Що ви скрізь приплітаєте той короновірус! Тарас тривалий часом хворів іншою хворобою, не пов'язаною з пульмонологією. Царство небесне тобі, Тарасе, ти був людиною з великої букви!
Луцьк Показати IP 31 Березня 2020 10:29
По статистиці в Європі - один померлий на кілька сотень хворих !!!
Людмила до Луцьк Показати IP 31 Березня 2020 11:13
шут же.Нагадаємо, 29 березня помер лікар-гінеколог Волинської обласної клінічної лікарні Орест Панасович Тимчак. Після смерті у нього лабораторно підтвердили коронавірус.
Анонім Показати IP 31 Березня 2020 11:10
Тепер коронавірус будуть ліпити до кожної смерті.
мария Показати IP 31 Березня 2020 11:44
Вы не правы. Все смерти диагностируют любой болезнью,только не коронавирусом,поэтому никто ничего не знает.А в самом деле больных вирусом очень много Нет тестов,нет карантина,врачам нет халатов,респираторов,бахил и так далее.На аэро ,авто и железнодорожных вокзалах сообщение полностью не перекрыто,тест приезжающих не проводится. Нет денег на всё это. Получаем такой результат.
андрей Показати IP 31 Березня 2020 12:32
загоняли. анестезиолог - одна из самых тяжёлых и неблагодарных специальностей в нашей медицине. знаю,сам врач.
Сергей Показати IP 3 Квітня 2020 15:03
Для тех, кто ...чукча не читатель...чукча - писатель.... или же в танке с кастрюлей на голове: -- Начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк зазначив, що чоловік мав важке системне захворювання, яке з коронавірусом не пов’язане.