USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Порошенко телефонує лучанам і просить голосувати за нього. Аудіо

18 Квітня 2019 14:47
Лучанам масово телефонує Петро Порошенко з проханням підтримати його на виборах. Запис голосу Порошенка відтворюється автоматично, проте дзвінки надходять з різних номерів.

«Це Петро Порошенко, Президент України. 21 квітня – вирішальний день, що вирішить долю країни. Прошу Вас підтримати мій курс…», – агітує президент.
Лучанин Сергій Поха зазначив, що до нього телефонували з київського номеру. Також зафіксовані дзвінки на телефони лучан з номеру +380892200022.
За аналогічним прикладом телефонують до абонентів по всій Україні. Анатолій Гриценко розповів, що кинув слухавку, не дослухавши агітації.
Політолог Костянтин Бондаренко жартує, що тільки збирався відповісти «яволь, майн лібе фюрер!», як президент кинув слухавку.
Звідки в штабу Петра Порошенка база з номерами мобільних телефонів Українців – невідомо, проте зрозуміло, що в БПП намагаються всіма силами хоча б скоротити відрив від Володимира Зеленського, якого, за останнім опитуванням, підтримує 73% українців.

Активно працюють і штаби на місцях, в тому числі на Волині. Так, публічно про свою підтримку Петру Порошенку заявили члени його команди. Зокрема, це депутати БПП «Солідарність» Володимир Бондар, Артем Запотоцький, Петро Нестерук; довірена особа Порошенка Вадим Ваврищук, член ради БПП «Солідарність» Тарас Яковлев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Власюк Олена Показати IP 18 Квітня 2019 15:04
Ужас!!
Мені Показати IP 18 Квітня 2019 15:22
теж дзвонили. № тел 0931755505.
Луч Показати IP 18 Квітня 2019 15:23
це не дно це вже дніщє!!!
Анонім Показати IP 18 Квітня 2019 16:07
Теж дзвонили з номера +38044 585 37 61
valdis peish Показати IP 18 Квітня 2019 16:13
странно а мені зеленській звонив - просив за нього проголосувати
Цікаво до valdis peish Показати IP 18 Квітня 2019 18:23
valdis peish- ви мабуть комік ? У Зеленського немає потреби дзвонити !
Яцик до Цікаво Показати IP 20 Квітня 2019 22:22
Ага - він просто трубки кидає
щеф Показати IP 18 Квітня 2019 16:38
паніка в головнокомандувача.....
Упс! Показати IP 18 Квітня 2019 17:10
Як мала дитина -його підсирають ,а він не встигає реагувати-все ,пєтро , пробулькав ти свій "авторитет"-зливай воду ,суши весла- дочимчикував до дебання й тим задовольнись
Друпаліст Показати IP 18 Квітня 2019 17:34
А мені тут недавно Ким чен Ин дзвонив, нічого так побалакали.
Андрей портнов Показати IP 18 Квітня 2019 17:51
О675559555 nomero senior Pedrillo
На опиті! Показати IP 18 Квітня 2019 17:57
Як не дивно але шось саме до Сергія Похи зателефонували і до Гриценка. Совпадєніє? Нє думаю)))))) Вєсєльє нєудєржимоє)
Луцьк Показати IP 18 Квітня 2019 18:27
Це правда ,дзвонять з номеру 892200022 .Голос Порошенко просить підтримати його
вовк Показати IP 18 Квітня 2019 20:04
і до мене звонив питав чи нема шмат фанери Хоче бідака зробити єроплан і 2 чумайдана і звалити звідсіля
Еге ж до вовк Показати IP 18 Квітня 2019 20:51
На шмарклях своїх най слизькає до Парижу ,а фанери не давай -шкода фанери ,не заслужив
111 Показати IP 18 Квітня 2019 20:17
І мені дзвонили з 099.....
Іван Показати IP 18 Квітня 2019 20:39
Прочитав зранку вашу статтю, думав дурня повна, буде петро таким займатися, як у ввечері дзвонить, це ж як, людина президентом хоче далі бути, номер з якого дзвонили 0931701643
Я Показати IP 19 Квітня 2019 09:27
Теж звонили +380 89 220 00 21, просто бред!!!
Луцьк Показати IP 19 Квітня 2019 17:11
Сьогодні знову дзвонили ,але з іншого номеру+380931708034. Наглості нема меж,неможе заспокоітись