USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Повідомили ім’я жінки, яка загинула у моторошній ДТП у Володимирі

17 Жовтня 2021 13:21
У смертельній аварії, що трапилася 16 жовтня у Володимирі на вулиці Зимнівській, загинула 28-річна Оксана Віданова.

Про це повідомляє Буг.

Без мами залишилося троє малолітніх дітей: хлопці віком 10-ти та 7-ми років й дівчинка, якій не виповнилося й року.

Нагадаємо, у Володимирі водій за кермом автомобіля Mercedes не вписався в поворот, оскільки їхав на великій швидкості. У результаті він збив жінку, вилетів у вікно, а авто потрапило в паркан. Водій помер на місці, а жінку забрали медики.

Потерпіла перебувала у тяжкому стані. Бригада медиків доправила її до реанімації, на жаль, лікарям не вдалося врятувати жінку.

Згодом стало відомо, хто був за кермом Mercedes – 42-річний мешканець Нововолинська, у якого теж залишилося троє дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
rip Показати IP 17 Жовтня 2021 13:43
боже, яка гарна жінка, як шкода через одного дебіла таке!
Упс до rip Показати IP 17 Жовтня 2021 14:18
А який її вік і вік її дітей?
Vbg до Упс Показати IP 17 Жовтня 2021 15:25
Читайте уважно статтю!!!!
Наталія до Упс Показати IP 17 Жовтня 2021 15:28
У статі написано....жінці 28 років,хлопчикам 10 і 7,а дівчинці немає і року.....
1 Показати IP 17 Жовтня 2021 14:09
Дуже шкода... :((((( через якогось дибіла обірвалось молоде життя :((((
Показати IP 17 Жовтня 2021 14:52
Чого в нас стільки да...нів їздить..
Трукам до … Показати IP 17 Жовтня 2021 16:14
Вчора в 22-00 за 10 хвилин по одній з не центральних вулиць просто "пронеслось" з десяток подібних "щумахерів". Аби були в поліції "фари", або "труками" - може б трохи був страх у водіїв перевищувати дозволену швидкість в 50 км.год. АЛЕ - "фари", "візіри","труками" - все заборонено нашими "самими гуманними судами". Результат - кожен день 7 загиблих на дорогах. На війні менше гине....
5 до Трукам Показати IP 17 Жовтня 2021 23:06
А без трукамів , без камер фіксації руху, без поліції зрештою, самі не розуміють, що роблять?! Д*біл на д*білі на дорозі, які плюють на своє життя і на тих, хто їде з ними,або поряд.
Народна прокуратура до … Показати IP 17 Жовтня 2021 16:36
Запитання неправильне. Правильно буде: чому у нас стільки да...ів?
українець Показати IP 17 Жовтня 2021 18:02
В мене одного така думка виникла? Вікно розбите з пасажирського боку , двері водійські цілі , пасажир син - легкі травми , а не був він за кермом пристебнутим.......
Микола Показати IP 17 Жовтня 2021 19:20
Правильно підмічено, зазвичай вилітають непристебнуті пасажири, і сплячі не пристебнуті водії! Малий був пристебнутий, тільки де?
Оксана Показати IP 17 Жовтня 2021 19:28
Щире співчуття рідним та діткам загиблої.
Лучанка Показати IP 17 Жовтня 2021 20:29
А хто був за кермом?
Юрій Показати IP 18 Жовтня 2021 01:10
Понести покарання повинні ще ті, хто відповідає за цю місцевість. Дорогу зробили, а за тротуар навіть не думали.