USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку «Лексус» влетів у стіну магазина, водій втік

12 Серпня 2018 09:29
Водій "Лексуса" в’їхав у стіну магазину і втік з місця пригоди. Аварія трапилася цієї ночі у Луцьку. Написав на своїй сторінці в мережі Віталій Панасюк.

"12.08.18 Лексус на укробляхах влетів в магазин Наш Край на пр.Перемоги 14. Удар був такої сили, що вітрини повалило. Водія і досі шукають", - йдеться у дописі.

Водій зник з місця події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Йой Показати IP 12 Серпня 2018 09:46
На бляхах ... вони ж святі, всі хто проти, то бариги і шоколадні тролі. О слава вам бляхарі, о слава, бажаємо вам нульової розтаможки! Ні, хай держава вам всім ще заплатить, за клопоти і моральний врєд!
Ввв до Йой Показати IP 12 Серпня 2018 11:00
Читай уважно, автомобіль на Українській (Київській) реєстрації
Ха ха до Йой Показати IP 12 Серпня 2018 11:36
Ну ти диб‘л. Тільки би про бляхи по гавкати. Відколи київські номера польськими чи литовськими стали?
123 до Йой Показати IP 12 Серпня 2018 11:54
Там написано "на укробляхах"
До йой до Йой Показати IP 12 Серпня 2018 12:16
Др***ун компюторний машина на аа
ээээ до Йой Показати IP 12 Серпня 2018 13:53
Это фиаско братан)
ігор луцький Показати IP 12 Серпня 2018 10:02
Напевно біляк хватанув.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2018 10:38
Дивно,вночі влетів,а поліція в 7 годин ранку оглядала місце пригоди.Там дійсно навмисне вїхав,бо інші варіанти в голову не приходять.
вовчик до Анонім Показати IP 12 Серпня 2018 14:03
всі наряди чергували з самообороною, щоб Ніколайчуку було що у фбуці писати!
Кулемет Показати IP 12 Серпня 2018 12:08
Водій втік після такого удару. Хороша машина, треба брати
лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 14:01
Соска нічого не відкусила водію?))))))
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2018 14:28
Дайте вгадаю: коли знайдуть водія він ніби був десь з кимось в цей , на що свідкі підтверджують даний факт і машина ніби має стояти на парковці десь.
Вася Показати IP 12 Серпня 2018 14:36
Це був угон.....
A.C.A.B. Показати IP 12 Серпня 2018 15:05
10 м горотдел 20 м сбу - камер НЕМЕРЕНО!!! тачка на укрбляхах!!! Нічого страшного там не сталось але чесати що це невідомо хто ЦЕ БРЄД!!! Скоріш за все якийсь МУСАР!!!!!!!!!!
читач Показати IP 12 Серпня 2018 16:43
Оце так в автора статі повага до державних номерних знаків!
Іван до читач Показати IP 13 Серпня 2018 09:21
Бо напевне сам на бляхах їздить))
No1 Показати IP 13 Серпня 2018 00:05
Воділа швидше за все був бухий в зюзю. Протверезіє і напише заяву про угон, щоби "Краю" збитки не відшкодовувати.
glyk_11 Показати IP 13 Серпня 2018 00:43
Вже добу стоїть той лексус і біля нього поліція стоїть - ОХОРОНЯЮТЬ)) Не дай бог колесо знімуть Колись Януковича білборрди охороняли, тепер машини зальотні
glyk_11 Показати IP 13 Серпня 2018 00:45
Нова поліція сидить в машині і сама сміється Нема у Луцьку криміналу, машини треба стороджити
007 Показати IP 13 Серпня 2018 08:13
АА1113ОЕ
valik Показати IP 13 Серпня 2018 09:11
а знаэте чому втік? тому що швидше завсе авто "левак" а ремонтувати його смислу після такого дтп нема...тим паче спливло б що це "двійник" або ще щось такого роду...ну і плюс пяний...а отдже лекше втікти і все на тому
КЕТ Показати IP 13 Серпня 2018 12:19
О. Я його в четвер бачила, по Відродження їхав. Звернула увагу, бо у товариша подібний номер. Рівно їхав :))
Владімір Показати IP 28 Серпня 2018 12:06
Та такіх мажорів треба садити....гамно втікло с місця події там діти гулять мами