USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку припиняють опалювальний сезон

8 Квітня 2020 16:17
З 8 квітня до домівок лучан припиняють постачання тепла.

За це проголосували під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

На розгляд винесли проєкт рішення «Про припинення опалювального сезону 2019–2020 років в місті Луцьку».

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, за проголосували вісім членів виконкому, один утримався.

Він розповів, що перед цим у соцмережах поцікавилися думкою лучан, які в більшості підтримали ідею про припинення опалювального сезону.

Отож, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря впродовж трьох діб перевищує +8 градусів Цельсія, вирішено припинити опалювальний сезон у Луцьку від сьогодні, 8 квітня.

Своєю чергою, державному комунальному підприємству «Луцьктепло» в установленому порядку рекомендовано забезпечити оплату за спожиті енергоносії до початку опалювального сезону 2020–2021 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучанка Показати IP 8 Квітня 2020 16:42
Чому припиняють???Всі сидять вдома,в квартирах на вечір стає досить прохолодно.Щоб більше було хворих?Невже не можна протягнути до 15 квітня?
Роман до Лучанка Показати IP 8 Квітня 2020 17:01
Думаю, більшість людей з вами не погодяться. Одягнетесь тепліше, нічого з вами за той тиждень не станеться, а вдома вже реально нема чого опалювати.
Лучанка до Роман Показати IP 8 Квітня 2020 17:22
мені опалення може і не бути,а от стареньким людям на сьогоднішній день це потрібно.Вони сидять нашубкані,а сплять під трьома ковдрами.На вулиці тепліше чим в квартирах.Ми позачиняли всіх вдома і відклбчили опалення...Де логіка?
Лучанка до Роман Показати IP 8 Квітня 2020 17:28
мені опалення може і не бути,а от стареньким людям на сьогоднішній день це потрібно.Вони сидять нашубкані,а сплять під трьома ковдрами.На вулиці тепліше чим в квартирах.Ми позачиняли всіх вдома і відклбчили опалення...Де логіка?
лучанка до Лучанка Показати IP 8 Квітня 2020 17:42
Ну, як чому припиняють? Луцьктепло заробило, зараз включимо обігрівачі, щоб ще й Волиньобленерго не збідніло. Все для людей...
луцький до Лучанка Показати IP 8 Квітня 2020 19:01
Щоб не хворіти радять температуру не нижче +16, а враховуючи, що багато хто жаліється, що жарко і відчинені вікна, то... кожному не вгодиш! :) А похолодання ще буде через пару днів...
ABC до Лучанка Показати IP 9 Квітня 2020 03:47
Влітку теж бувають ночі холодні. Давайте не виключати опалення цілий рік. Лучанка, дайте вгадаю, у вас субсидія або комуналку платить хтось інший в сім'ї? Якби ви (як більшість людей) зі своєї чесно заробленої зарплати віддавали третину тільки за опалення - то заспівали би кардинально по іншому.
микола Показати IP 8 Квітня 2020 17:50
В квартирі 24градуси ,наніч буде 23, яке вам ще тепло потрібно,в країні криза а ви хочете надалі опалювати повітря!
Sova Показати IP 8 Квітня 2020 18:01
Чому не можна в нічний час давати текпо оселям? На тижні температу вночі від 2 до -4.
33-ій Показати IP 8 Квітня 2020 18:20
ще буде похолодання на вихідні
Кулемет Показати IP 8 Квітня 2020 19:07
Ті, хто просять включити опалення, в своєму розумі? На вулиці +20С. Подивіться на вікна, балкони, майже у всіх відчинені. Якщо холодно- закаляйтесь. Європи на вас немає. Там в квартирах зимою більше 18 не піднімається. Вони навчать вас як ощаджувати природні ресурси. Думаєте дарма оплату за комунальні послуги піднімають? Позвикали як при СССР приймати гарячу ванну, поливати водою городи на ліво і направо, та жарити в квартирах. Закінчилась лафа. Ласкаво просимо в Європу
Лучник. Показати IP 8 Квітня 2020 20:16
Можна було б ще не виключати опалення.Так як з неділі буде похолодання.Буде холодно в квартирах і прийдеться вмикати електрообігрівачі.Краще було б ночами ще давати тепло а в день вимикати.
Люда до Лучник. Показати IP 9 Квітня 2020 06:57
Згідна. Ще ночі холодні. А з понеділка тим більше знов похолодання. Краще б магазини знов не відкривали! А то просять з дому не виходити, а самі оптику відкривають. Недолугі рішення!
ABC Показати IP 9 Квітня 2020 03:42
Давно пора. Всю зиму були батареї червоні, так що приходилося вікна відкривати, а потім приходив рахунок тільки за опалення 3к квартири на 2500 грн. У більшості сусідів субсидія, і коли заводив мову щоб прикрутити заслонку на лічильнику, то зчиняли гвалт що у квартирі 22 градуси і їм холодно. Треба мінімум 25 щоби було, бо звикли в майці та шортах ходити і вікна відкривати провітрювати. Чому бідні - бо дурні, краще не скажеш.
ігор луцький до ABC Показати IP 9 Квітня 2020 11:55
Або у вас будинок особливий,або ви обманюєте..Не реально ,щоб у будинку з лічильником було таке нарахування.Найдорожче лучани платили за грудень місяць.В нашому будинку 3-х кімнатна-2045грн.,лютий-1170грн...
ABC до ігор луцький Показати IP 9 Квітня 2020 16:33
Все більш ніж реально. В мене велика 3к квартира 68 кв., і при повністю відкритій засувці результат по оплаті я написав вище. Якщо у вас стара прохідна 3к хрущовка на 53 кв і нормальні сусіди, які розуміють що треба економити, то буде менше 2000, вірю. Але не у моїй ситуації.
Василь Показати IP 9 Квітня 2020 15:18
Щоб регулювати подачу теплоносія на будинок-то потрібно спочатку утеплити горище і провести стояки по глухих стінах,також навести лад з радіаторами по квартирах.І тільки тоді регулювати вручну за доп. балансувального клапана.або за доп. автоматики. В Луцьку було 63,4% субсидій,в країнах Європи-не більше 7,5% від кількості домогосподарств. Нам ніхто не заважає дуріти.Дурість безмежна.
Василь Показати IP 9 Квітня 2020 15:27
Температура в жилих кімнатах по проекту-20град,в кутових-22град. Якщо засувки відкриті повністью і відсутній загальнобудинковий балансувальній клапан-то і споживання буде максимальне,яке залежить тільки від діаметра ввідної труби!А ще залежить від дірки в головах мешканців! Є такі випадки,що плата за теплоносій астрономічна і мешканці знищують лічильники,щоб платити по тарифу.Або ставлять ІТП на незбалансовані будинки і платять ,як і по тарифу(навіть більше) ,буває,що і мерзнуть. Країна чудес!!!!
Отакої Показати IP 10 Квітня 2020 08:27
Погоджуюсь з Василем.Тільки для кого Ви все це розповідаєте.Ці люди приречені і навіть не можуть зрозуміти,а слухати слушні думки і компетентні ніхто не збирається.Прикро,але це так.