USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вночі вивантажили 6 КаМАЗів львівського сміття

25 Квітня 2017 15:04
Цієї ночі 6 КаМАЗів зі львівським сміттям вивантажили на території очисних споруд у Луцьку.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 25 квітня.

Зі слів депутата Сергія Були, цієї ночі невідомі привезли 6 КаМАЗів зі львівським сміттям і вивантажили на території очисних споруд цукрового заводу.

Уже, зі слів депутата, залучили поліцію. Точно відомо, що 2 автомобілі були зі Львова. І все сміття звідти ж. Фактично, сміття з шести 20-тонних КаМАЗів викинули там, де вже є проблема зі смородом.

Зазначимо, що сміття, яке збирають на вулицях Львова, після Грибовицької трагедії вивозять по всій Україні. Уже зафіксовані випадки, коли декілька днів самоскиди з сусідньої області прямували на Волинь – до луцького полігону твердих побутових відходів.

Окрім того, як повідомлялося раніше, сміття зі Львівської області викидали у волинських лісах. Зокрема, його помітили у Ківерцівському районі, намагались висипати під Колками та на Локачинському полігоні.

Дві вантажівки сміття посеред волинського села вивантажили наприкінці березня. Такий сюрприз ошелешив мешканців Городища Луцького району.

Автівки зі львівським сміттям, яке ось уже кілька місяців активно “розтягують” по Україні, дісталися й до Володимира-Волинського.

До слова, нещодавно відходи зі Львова виявили у селі Лісопіль Костопільського району, що у Рівненській області, а на Малашівське сміттєзвалище, яким користується Тернопіль, найняли цілодобову охорону. Причиною такого кроку стало кількаразове несанкціоноване вивезення сміття зі Львова.

А на Рівненщині затримали львівське сміття з супроводом.

Тим часом, Андрія Садового звинуватили у безгосподарності. Так, мовляв, за 11 років на посаді мера Львова можна було вирішити проблему зі сміттям, - вважає прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. А на думку очільника Харкова Геннадія Кернеса, міський голова Львова Андрій Садовий сам зробив проблему зі сміттям політичною. Насправді вирішення сміттєвої проблеми це господарська робота мера.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
небайдужа Показати IP 25 Квітня 2017 15:19
Ніхто не чув і не бачив ??? І яка реакція влади ? проковтнуть? чи може їм під маєтки завезти ? активісти А У !
Лучанин до небайдужа Показати IP 26 Квітня 2017 00:15
Потрібно зібрати те все сміття що вони викинули,загрузити на 6 Камазів і відвезти їм назад іхнє ж сміття.От і питання вирішине!Просто цим ніхто не хоче займатися!
777 Показати IP 25 Квітня 2017 15:30
Так Вусенко відсторонена від луцької влади. Хто ж тоді дав "добро"?
Анонім до 777 Показати IP 25 Квітня 2017 20:44
Старі договорнякі ще ніхто не розривав.. Самонеміч - впєрдє!
Hunter до Анонім Показати IP 25 Квітня 2017 22:04
-Хто зіпсував повітря? - Невістка! - Так її немає.- Та ось халат її висить.
Кастрюлька Показати IP 25 Квітня 2017 15:33
Свое смердить, а ще й свiдоме...
ВАся Показати IP 25 Квітня 2017 15:39
Треба до влади вести сміття під їхні будинки -начальників-чинуш і крутих владців державних і депутатів от тоді задумаються а то їх ці проблеми не цікавлять!
ОЛЕГ Показати IP 25 Квітня 2017 15:57
Зібрати все сміття \ще свого добаваити \ і завзти к*злу Садовому під паркан !!!
Віра. до ОЛЕГ Показати IP 26 Квітня 2017 02:20
Оце вірно сказано.
Ігор луцький Показати IP 25 Квітня 2017 15:59
а де самооборона,автомайдан,варта порядку?
Олександр Лєсной до Ігор луцький Показати IP 25 Квітня 2017 19:59
А що ви зробили, щоб вони там були? Можливо 102 набрали? Ігор, ти сцикун.
Петро до Олександр Лєсной Показати IP 25 Квітня 2017 20:49
Саша, а навіщо існує муніципальна поліція, та штат "нової поллюції" розпочали до ліміту? Замість, що за гроші того самого Ігор та інших "патників підатків"!
жах Показати IP 25 Квітня 2017 16:04
Зробили свинарник в себе на вулицях,тепер ще й гадять по всіх околицях!!!! Одні намагаються зберегти довкілля, а іншим наплювати!!!! Скільки можна робити сенсаціїї з цього сміття, можна до цього часу було завод переробки зробити. А тут сидять склавши руки.
Петро до жах Показати IP 25 Квітня 2017 20:54
Покійний Коля Романюк нам теж обіцяв заводік, це видно риса така - обіцяли... Від президента до гунчика з самонеміччю. Головне щоб обирали вадіантур!
ВОВК Показати IP 25 Квітня 2017 17:06
ну де ті к*зли шо ловлять лучан з пакетом сміття Тут шо повилазило не бачать караван сміттєвозів . ГНАТИ В ШИЮ ЦЮ МУНІЦИПАЛЬНУ ПОЛІШУЦІЮ.
Ростов Показати IP 25 Квітня 2017 17:13
А зачем к вам мусор Львов везет ? Странно как то это
Ростову до Ростов Показати IP 25 Квітня 2017 17:52
Канечно странно, лучше бы сразу в Растоф везли
Перехожий Показати IP 25 Квітня 2017 17:20
А все так просто вирішується. Поставити пости на дорогах львівського напрямку і зупиняти машини з відходами. Тільки в нас вміють робити вигляд, що цю проблему так складно вирішити. А якщо дійсно так, отже там все шито-крито і проплачено. Тому, дорогі волиняни, не дивуйтесь, коли рано чи пізно на ваш поріг прилетить поліетиленовий "привіт" з "культурної" столиці України.
SQS Показати IP 25 Квітня 2017 18:30
То були фури путіна а з кермом московський піп! 1000%
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2017 21:11
Я не виключаю такого факту ,що по домовленності наші земляки їдучи зі сторони Львова транзитом могли попутно за окрему платню згрузити сміття.Я думаю тут необійшлось без наших з вами сусідів.Так так.Тільки Лучани або люди відповідальні за ці звалища за окрему платню дали згоду на вигрузку.Людина незнаючи місця не поїхалаб вночі десь в поле вигружатись,можливо ризикувати,або на місці загрузнути.,або попастись поліції.
Ініціативна група до Лучанин Показати IP 25 Квітня 2017 22:00
Привіт всім !! Всі критикують!!! А заїзди поля фільтрації на шлакбаумах та належать на праві власності Гнідавському цукровому заводу!!! Хто дозволив??? Чому н забезпечує охорону своєї території??? Змінили цільове призначення??? Народ приєднуйтесь не повторюємо Львівську екологічну катастрофу тільки у Волинській обл. по забрудненню повітря та води!!!
левиця до Ініціативна група Показати IP 25 Квітня 2017 23:21
А раніше не смерділо??? Поки не завезли чуже Львівське сміття. Волинь вже 3 тижні обговорює сморід у Луцьку.Де правоохоронні органи, ім не смерділо!!!
абсурд... Показати IP 25 Квітня 2017 23:50
Це тільки в Україні таке можливо при чинній владі...!!! Скільки можна вже....!!! по всій країні розвозити "вуйківське" сміття, розкидати де попало і ніхто нічого не знає і не бачить! Від тих відстойників вже смирдить чортом, люди задихаються, так смирдить що можна здохнути! вони ще "жару в багаття" підкидають! немає слів......!!!!!!
Ініціативна група Показати IP 26 Квітня 2017 00:22
Виїджала тільки що на відстійники. Патрульні затримали превізників свиней.Слава Богу живих!!! Ал Ковель поставив пости,де будуть кіски та пір"я заводів ще не відомо. Мож теж на полях фільтрації???
Оленка Показати IP 26 Квітня 2017 09:04
У нас було купа інвесторів які хотіли побудувати сміттєпереробні заводи як в Ковелі, Луцьку та і в Львові але ж щоб отримати землю і так далі всі хочуть як не частку інвестицій то включити їх в частку власників заводу . Вже в законодавстві прописали , що землю під сміттєпереробні без аукціону але місцеві царьки кругом тільки думають як набити кармани , а зовсім не про місто!!!!І
лучанка Показати IP 26 Квітня 2017 11:02
Маю пропозицію - звозити львівське сміття в зону АТО і вибудувати ним стіну між Україною та РФ.
Hunter Показати IP 26 Квітня 2017 16:42
А осад залишився.... https://www.volynnews.com/ua/news/all/patrulni-ne-pobachyly-lvivskoho-smittia-u-lutsku/