USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В спальному районі Луцька виявили голови телят. Фото 18+

26 Червня 2017 12:33
Голови і рештки шкіри телят та корів виявили луцькі муніципали сьогодні на траві, дорозі та у сміттєвих баках в одному зі спальних районів Луцька.

Про це у Фейсбук написала начальник департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська.

Так, близько 12 години на вулиці Чорновола,20 поблизу сміттєвих баків муніципали виявили декілька голів телят та шкіру вбитих тварин.

«Смердить нестерпно, вигляд ще гірший. Просто жахіття. Провокація? Чи збіг обставин?» - йдеться у повідомленні Сиротинської.

Нагадаємо, не так давно луцькі муніципали виявили смердючі захоронені рештки тварин на Лідавській та на вулиці Мамсурова.

УВАГА, ФОТО та ВІДЕО 18+!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лумумба Показати IP 26 Червня 2017 12:37
Вуду?
Анонім Показати IP 26 Червня 2017 12:43
До Лапіна Миколайчик прийшов?)
упс Показати IP 26 Червня 2017 12:52
Мусульмани рамадан празднують...
555 Показати IP 26 Червня 2017 12:53
Це справа рук Яковлева і Богдана Гончарука, всі ці запахи вони роблять спеціально.
бардак і влада Показати IP 26 Червня 2017 13:26
То все Путін... Ото закакалися і керівники і влада і люди !!! Поля закиданні сміттям, річки, ставки і ліси .... Там де немає відкатів бабла для влади і крутого бабла для бізнесменів , то всіх пофіг... на те, що по вуха у смітті !!!
луцький Показати IP 26 Червня 2017 13:40
Як не дивно, но у тих будинках і Лапін і директор Цукрового заводу живуть! Ну а прибирати хтось думає? А взагалі-то це злочин і тут повинна поліція розбиратись, видно що то навмисно зроблено! А від смороду повинні люди страждати, що там живуть??? Піпець що робиться, повний бардак!!!
Borman до луцький Показати IP 26 Червня 2017 18:07
Нафіга їм прибирати, вони ж - рагулі, їм не звикати до гноївки )))
Іван Показати IP 26 Червня 2017 15:33
В Європі за таке вже б по судам затаскали за наругою над тваринами.Ці тварини зробили більш добра як луцькі депутати всі разом взяті.
свг Показати IP 26 Червня 2017 15:52
ось вона причина сморіду в місті!!!
скептик Показати IP 26 Червня 2017 21:13
ну паяція звісно нікого не знайде