USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Якщо більшість освітян не вакцинуються, то навчання на Волині буде онлайн

3 Серпня 2021 16:51
Навчання у новому навчальному році може бути для багатьох шкіл дистанційним, якщо освітяни будуть неактивно щеплюватися від коронавірусу.

Про це йшлося під час брифінгу щодо перебігу вакцинальної кампанії.

Як повідомила заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, на сьогоднішній день на Волині здійснено 106 840 щеплень, а 41 857 осіб отримали дві дози вакцини. Проте волиняни неохоче йдуть до пунктів щеплень. Якщо так буде й надалі – посилюватимуться карантинні заходи, особливо в закладах освіти.

«Згідно з рішенням державної комісії з ТЕБ та НС, указу президента та міністра охорони здоров’я, якщо не буде щеплено 80% освітян, буде навчання онлайн», - зазначила вона.

Нагадаємо, на Волині протягом попередньої доби зареєстрували 2 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19, одужали 2 особи, летальних випадків – 1.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ав Показати IP 3 Серпня 2021 17:03
і зарплату ім бажано віртуальну.
скептик до ав Показати IP 3 Серпня 2021 18:45
а тобі повітря віртуальне, щоб не чути було як гавкаєш
555 Показати IP 3 Серпня 2021 17:13
А для чого посилювати карантинні заходи? В нас що знову якась епідемія?! Цирк вже з тим вакцинуванням.. Нема закону,який говорить про "примусове вакцинування"!!! Все ніяк не получається контролювати населення землі,бо люди не дурні.
скептик Показати IP 3 Серпня 2021 18:47
далі щепленим будуть мітку на лоба чіпляти . всі решта будуть недоторкані (шудри)
Відмінник Показати IP 3 Серпня 2021 19:11
Вчителі є найбільші антивакцинальники. Їх заставити набагато важче, ніж лікарів.
Оля до Відмінник Показати IP 3 Серпня 2021 20:09
Як тільки вчителів провакцинують - коронавірус зникне.
007 Показати IP 3 Серпня 2021 19:50
Шановні журналісти, зробіть, будь ласка, ще репортаж про те, чому волиняни неохоче ідуть в пункти щеплення і зверніться до шановної Тимощук нехай покаже вам всі документи на вакцини:сертифікати якості на вакцини,свідоцтва про виробництво препарату,ліцензії виробників, сертифікати випробувань, побічні дії вакцин, страховку і її суму, якщо щось трапиться після вакцинації. Чи може Тимощук гарантувати, що з людиною, яка прийшла вакцинуватись, нічого не трапиться, і пані Людмила здатна це підтвердити письмовим документом і підписатися під ним? Можливо, якщо вони нададуть ці документи кожному, хто сумнівається, ситуація зміниться.
911 до 007 Показати IP 3 Серпня 2021 20:55
Тепер зрозуміло чому Волинь на останньому місці по вакцинації :( Волиняки невиліковні :(
Кузьма до 911 Показати IP 3 Серпня 2021 22:13
Справді, всіх тих, хто хоч трохи ще має здоровий глузд, вважають 《невиліковними》. Добре що такі люди ще є. І це не лише Волиняки ....як ви їх назвали. І це не лише про вакцину.
Вчитель у відставці Показати IP 3 Серпня 2021 22:31
А батьки ой як бояяяяяяться дистанційного навчання. Зараз вчителів загризуть. Фас!!! А Ви гарно вмієте складати заголовки.