USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Юнака, якого понад місяць розшукували в Луцьку, знайшли в Стиру

20 Листопада 2018 11:46
Жителя Луцька, уродженця Любомльського району Олександра Барановича, який пішов з дому ще в жовтні, знайшли мертвим.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі волинської поліції.

Тіло юнака виявили у річці Стир в районі вулиці Набережній близько 12 години 19 листопада. Слідів насильницької смерті не виявили. Тіло направили на судмедекспертизу.

28 жовтня юнак пішов з дому, понад місяць його розшукували рідні, знайомі та поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Мешканець Показати IP 20 Листопада 2018 12:17
А де його останній раз живим бачили?
Товариш до Мешканець Показати IP 20 Листопада 2018 14:12
Таксист його висадив на ковельській...
Трикаш Показати IP 20 Листопада 2018 12:20
Ужас!!! Ті хто його довезли казали їх треба добре опитати!!!! Може гроші був винен чи ще щось! Співчуття рідниим!!!!
Вася Показати IP 20 Листопада 2018 12:22
співчуття поліція хоч знайде щось чи вони тільки селфі вміють робити?!
Та до Вася Показати IP 20 Листопада 2018 14:12
поліція, яка робить селфі і не зобов"язана шукати, для цього раніше був "карний розшук", але ви ж волали "ганьба, мусора, страпи, геть" , всіх розігнали, то тепер шукайте самі, умніки!
ХМ! до Та Показати IP 20 Листопада 2018 18:03
Управління карного розшуку ГУНП у Волинській області розшукують мешканців Київської області Джикія Тамазі Венорієвича, 21 жовтня 1981 року народження та Кривочкіна Олександра Вікторовича, 19 жовтня 1991 року народження, - повідомили у прес-службі волинської поліції. Така інформація сьогодні зявилася в інтернеті. То що карного розшуку вже нема? не умнічай!
І до ХМ! Показати IP 21 Листопада 2018 00:59
багато знайшли?Управління є - розшуку нема, професіоналів нема, або дуже мало. Все "реформували", це як у пісеньці "ми разрушим до основанья, а затєм ..." так от розрушили багато чого, але "затєм" нічого ще толкового не "построїли".
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2018 14:42
Потрібно було відразу забити на сполох і дивитись в річку.Так як річка Стир рядом ,це перше що потрібно було перевірити,чому поліція не забила на сполох!!!І не перевірила цю версію?!
Мешканець Показати IP 20 Листопада 2018 14:51
Потрібно допитувати місцеву гопоту, вони постійно тусуйться в районі приборзаводу. Якщо вони самі не є учасниками злочину то щось мають знати.
valdis peish Показати IP 21 Листопада 2018 00:08
мене по молодусі в 90 роках так звані друзякі кінули бухого - очнувся посеред закінутого стадіону від пінків мусарів в трусах і футболці з розбитою башкою (потім ще витверезник від доблєсноі міліціі) зато живий а друзів записав в пі**раси
Від до valdis peish Показати IP 21 Листопада 2018 17:01
"мусарів". ти б подякувало, а не криворотило тут, бо якби вони тоді не робили свою роботу, і не лазили "по закІнутих стадіонах",а виключно катались, либлячись на всі тридцять два, на службових авто по вулицях, то ти так би і лежало на тому "закІнутому стадіоні". "Пінки", "витверезник", а ні, в дупу мали поцілувати і відпровадити в будинок відпочинку з чотириразовим харчуванням.
valdis peish до Від Показати IP 21 Листопада 2018 23:32
було ім усне пояснення -відпіздили ограбили - але переважив вихлоп спиртного - потім моя заява в прокуратуру - висновок комісіі - провести профілоктичну бесіду з робітниками групи витверезника - і ти хочеш шоб я іх називав не мусорами