USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Львові вимагають призначити Порошенка головою обласної держадміністрації

23 Квітня 2019 18:10
У Львові виступили із вимогою призначення нового очільника Львівщини. Через підтримку Петра Порошенка 62% виборців на Львівщині його пропонуть призначити головою ОДА, пише Форпост.

«У зв’язку із результатами виборів громадскість Львова вимагає призначити головою Львівської обласної державної адміністрації Порошенка Петра Олексійовича», – каже активіст Олег Радик.

Нагадаємо, Олег Синютка залишає посаду керівника ЛОДА. Про це очільник Львівської облдержадміністрації повідомив у понеділок, 22 квітня, на апаратній нараді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Навуходоносор Показати IP 23 Квітня 2019 18:37
"Шоколадного" надо отправить главой администрации камеры, где отбывают наказание за тяжкие преступления против собственного народа! Вот там пусть и командует! Если, конечно, сокамерники позволят...
дідо до Навуходоносор Показати IP 23 Квітня 2019 19:10
список "прєступлєній" в студію
Спостерігач Показати IP 23 Квітня 2019 18:49
Лемки вони і є лемки.
Старий Показати IP 23 Квітня 2019 19:01
Так вони у 1990 і жили якихось пару місяців за *європейським* часом. В Україні 7 ранку, а в лемків - 6 годин. Народ з *фантазією*, щоб не сказати більше.....
Правдивий Показати IP 23 Квітня 2019 19:18
Ото справжні «львівці»
Всезнайко Показати IP 23 Квітня 2019 19:28
А що ж він там крім сміття вкраде?
Навуходоносор Показати IP 23 Квітня 2019 19:50
А вот клеймить людей - непозволительно, с таким же успехом можно получить и лемковскую "обратку" с определением "поліщуки". Якщо ми хочемо побудувати нормальну країну, то без толерантного відношення до людей всіх національностей це неможливо. Як кажуть німці - "Das ist unmoglіch".
Ірина до спостерігач Показати IP 23 Квітня 2019 19:55
Сам ти лемко. Вчи історію. Якесь там дурне сказало,а ти всіх метеш під одну гребінку... Мабуть добре порахували голоси!
Волинянин Показати IP 23 Квітня 2019 19:56
Ті продвинуті, як вони самі себе вважають, галичани замість того, щоби виступити з ініціативою про скасування інституту облрайадміністрацій, починають &ірнею масово страдати !
К.лучанин до Волинянин Показати IP 23 Квітня 2019 22:23
ХОРОШИЙ ПОСТ!!! І я про це теж кажу . ОДА - це непотрібна ланка в управлінні. Ліквідувати негайно їх. Скільки бюджетних коштів зекономимо в державі. А кажуть грошей в ПФУ не вистачає. Ось буде звідки кошти взяти, окрім СВ.
Іван Показати IP 23 Квітня 2019 20:12
Як варіант, можна розглянути призначення губернатором Ліпєцкой області !
Запорожец до Іван Показати IP 24 Квітня 2019 21:16
Да он и там все обворует.
Волиняка Показати IP 23 Квітня 2019 21:58
Дивіться по прізвищах! На галіції в основному живуть рагулі, яких ділять на лемків, бойків, гуцулів. Були ще русини, які вижили лише у сусідніх країнах. Після 1939 року з'явились росіяни і українці. Після 1945 майже зникли євреї, поляки, вірмени, австрійці тощо. І у міські звільнені квартири вселилось Село!
Волинянці до Волиняка Показати IP 24 Квітня 2019 06:11
Можливо там і оселились вихідці із сіл, а от із Вас, Маневичі, так і не висилились, )))
Останнім Показати IP 24 Квітня 2019 09:22
Жіночки, пані ви не станете і за великі гроші, які заробите на польських плантаціях. Маневичі вже давно не село. Селом стає і Київ:п'яні на кожному кроці, сміття, матюки... І все це на українській мові.!