USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

В Україні запровадять обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для вчителів та держслужбовців

22 Вересня 2021 15:19
В Україні запровадять обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для держпосадовців та працівників освіти.

Про це заявив під час засідання уряду 22 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Бабель.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, МОЗ затвердить чіткий перелік професій виробництв та організацій, працівники яких зобов’язані зробити щеплення від коронавірусу. До нього включать працівників закладів освіти, працівників центральних органів виконавчої влади та їхніх структурних підрозділів, а також працівників місцевих державних адміністрацій.

«Перші пріоритетні групи, ті хто вакцинувались на перших етапах кампанії, вже досягнули показників понад 80% охоплення – це медики, військові ЗСУ, структури МВС. Групи з 3 етапу – освітяни та держслужбовці – ще не досягли такого результату охоплення. Ми вважаємо за доцільне прийняти жорстке рішення для убезпечення освітнього процесу та функціонування органів державної влади», – наголосив він.

Окремо Ляшко запевнив, що законодавство України передбачає такі заходи.

«Статтею № 12 закону про захист населення від інфекційних захворювань передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників чи поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних захворювань», – сказав міністр.

За словами міністра, Європейський суд з прав людини в квітні цього року підтвердив положення українського національного законодавства, що обов’язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах і не суперечить конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Отакої Показати IP 22 Вересня 2021 15:26
А як бути з тим що це суперечить Конституції України, низці наказів самого ж МОЗ, рекомендаціям ВООЗ?
Лучанин до Отакої Показати IP 22 Вересня 2021 15:39
ВООЗ - маріонетки, хто фінансує, той і пише "рекомендації".
Лучанин до Отакої Показати IP 22 Вересня 2021 16:39
доречі, зараз ВООЗ спонсорується Китаєм, в якому уже по 2 дози вакцини отримало понад 71% населення (більше 1 млрд. людей).
Зебілам Показати IP 22 Вересня 2021 15:27
А морда не трісне ???
Держслужбовчиня Показати IP 22 Вересня 2021 15:29
А xy xy не xo xo?
Авжеж Показати IP 22 Вересня 2021 15:38
По всьому світу іде перевірка стада на слухняність. Так де там вільна нація?
777 Показати IP 22 Вересня 2021 15:39
Думаю буде звернення до конституційного суду
В . Показати IP 22 Вересня 2021 15:40
Всё правильно хочеш работать вакцинируйся , а нет так и суда нет просто гуляй
Тетяна Показати IP 22 Вересня 2021 15:51
Люди! Невже ми безмовні раби? Вистачить терпіти це знущання. Мало того, що працюємо за мізер, якого ледь вистачає на їжу, так ще й над нами хочуть експерименти проводити. Може досить мовчати?
Лучанин до Тетяна Показати IP 22 Вересня 2021 17:27
На ШВЛ приємніше лежати? Що там ваші джерела з ютубів про це кажуть?
смішний до Лучанин Показати IP 22 Вересня 2021 18:11
ага, прям кожен другий лежить в лікарні на ШВЛ)) раджу детальніше вивчити питання ковіду та його наслідків і на кого воно впливає, до речі, як так, що в Ізраілі вакцинували усіх двома дозами, але там зараз з кожнем днем захворюваність росте?
1 Показати IP 22 Вересня 2021 15:53
А депутатів - ні
Ольга до 1 Показати IP 22 Вересня 2021 18:53
а ви статистикою поцікавтесь, від чого люди найбільше вмирають і скільки коштів виділяють для профілактики і лікування цих хвороб. вакцинуйтесь, носіть маски, та хоч у скафандрах ходіть - це ваша особиста справа!!!
Спонсор Показати IP 22 Вересня 2021 19:03
А учнів коли?
БУХой АЛкаш Показати IP 22 Вересня 2021 19:32
Народ, не печальтесь! Давайте лучше вместе бухнем!
Вася Показати IP 23 Вересня 2021 04:45