USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Голова Княгининівської ОТГ за власну премію купила смітники для громади

20 Лютого 2019 12:51
Голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб повідомила про закупку 13 смітників для зупинок громадського транспорту в селах Сирники, Брище та смт Рокині.

До слова, смітники голова ОТГ придбала за свою премію, від якої відмовилася, оскільки вважає її занадто високою, йдеться на сторінці Княгининівської ОТГ у Фейсбуці.

Отож, уже наступного тижня 13 смітників вартістю півтори тисячі гривень кожен.

«Звітую.

У 2019 році я знову відмовилась від 50% премії (в місяць це 5 054 грн), яку мені затвердили депутати (тому що вважаю її занадто високою). На ці кошти закупила ще 13 смітників, які вже на наступному тижні будуть встановлені на зупинках громадського транспорту в с. Сирники, Брище та смт Рокині.

Підприємець зробив мені знижку, тому вартість одного смітника 1500 грн.

Маю надію, що жителі будуть шанувати це майно громади, як своє власне.

Для тих, хто скаже, що знов піар:

Я ТУТ ЖИВУ. ЦЕ МОЯ БАТЬКІВЩИНА. Я ПИШАЮСЬ НЕЮ», – пише Олена Твердохліб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Валентина Показати IP 20 Лютого 2019 12:57
Побільше б таких піарів. Моє шанування вам.
здравомислячий до Валентина Показати IP 21 Лютого 2019 01:18
Що це за ціна за смітник?Його реальна вартість в 2 рази дешевше (700-800грн).То виходить що держава дає більшості пенсіонерів по 1 смітнику в місяць(вартість пенсії)Нехай живуть старі люди цілий місяць за гроші,за які можна придбати лише 1 жилізного смітника!Це не життя-це просто КАЗКА!А сама сільський голова просто Молодець що купила смітники за свою премію.Не потратила на себе,а зробила корисну справу для суспільства-для свого села! Респект і уважуха!
жаба Показати IP 20 Лютого 2019 13:28
Крутизна.Які ж тоді премії отримують чиновники більшого рангу.Людям з 1500 гривневою пенсією нічим ліки купити, а тут так "с барского плеча...".Це дійсно соціальна країна.
опа Показати IP 20 Лютого 2019 14:20
Треба її канонізувати. Я думав таких людей вже не існує.
123 до опа Показати IP 20 Лютого 2019 19:24
В одній мудрій книзі сказано "не сотвори собі кумира") А поважати людину за достойні справи - діло потрібне і важливе.
Василь Показати IP 20 Лютого 2019 20:01
Заслуговує на респект, хотілося б щоб жителі підтримали свою голову громади і не кидали сміття де попало
123 Показати IP 21 Лютого 2019 09:15
Це добре, але не нормально
До всіх Показати IP 21 Лютого 2019 09:34
Хочете щоб щось мінялося,почніть із себе.А саме люди які скептично та писемистично відносяться до всього .Людина зробила те, що порахувала за потрібне це іі право.А що робите ви? В одній мудрій книзі сказано "віддай і тобі воздасться ".