USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Президент Асоціації міні-футболу Волині, який вболівав за РФ на ЧС, подав у відставку

22 Червня 2018 16:33
Президент Асоціації міні-футболу Волині, атовець Сергій Голоскоков, який відкрито вболівав за збірну Росії на Чемпіонаті світу з футболу, що проходить у країні-агресорі, подав у відставку. Про це інформує сайт Асоціації.

22 червня на засіданні виконкому АМФВ була розглянута письмова заява діючого президента АМФВ Сергія Голоскокова про звільнення з займаної громадської посади. Розглянувши заяву та заслухавши особисто заявника, Виконком одноголосно вирішив задовільнити прохання Сергія Голоскокова та звільнити його із займаної посади.

Його повноваження виконуватиме віце-президент АМФВ Руслан Корпош.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Володимирчанин Показати IP 22 Червня 2018 16:41
Ніби ніхто не знав кого обирали на цю посаду... Країна ід*отів...
Анонім до Володимирчанин Показати IP 22 Червня 2018 17:10
Нормальна адекватна людина, а шо ти зробив в краіні для іі розвитку? Пам‘ятник завалив?
Терапевт Показати IP 22 Червня 2018 16:52
Шкода, з моменту створення Асоціації він зробив дуже вагомий внесок в її розвиток, можна сказати з самих "низів" починав її розвивати. А зараз коли все організовано і працює так би мовити по "накатаній схемі" на тобі...звісно неправильно давати такі особисті відкриті заяви про свої симпатії до команди країни агресора, але всеж таки він хороший спортивний фахівець.
Луцьк Показати IP 22 Червня 2018 17:54
"..відкрито вболівав за збірну Росії.." ...даа, ВН, з такими статтями до дна недалеко((
123 до Луцьк Показати IP 23 Червня 2018 19:42
У нас скоро за поїздку до родичів у Росію почнут кидати за грати, а назву "Росія" заборонять. Це вже за межею нормальності...
Анонім Показати IP 22 Червня 2018 20:25
Навіщо робити ворогами весь російський народ? Кому це вигідно? Звичайно, там ' чимало неадекватів, але і в нас не менше. Є три ушльопки - Порошенко, Путін Америка, яким вигідна ця війна
51омбр Показати IP 22 Червня 2018 23:13
Але він атошний(моб) , таким все списується і прощається цеж святі ше прижизні
правда Показати IP 23 Червня 2018 03:13
Шкода, його не вистачатиме футзалу, а Корпаш некомпетентний. За Спартак він вболівав вже років 30, молодець не зрадив. А ті хто його не знае краще не пишіть нічого.
єбой Показати IP 23 Червня 2018 14:03
Труба ви гоните, і що що вболіває???
123 Показати IP 23 Червня 2018 19:53
Сергій, все що не робиться, все до кращого. Таке враження, що ті, хто працював з тобою , тільки і вичікували щоб тобі нагадити. Бо інакше те, що відбувається, важко пояснити. Прапор на фото? А те, що добробатівці вбивають поза війною, на території де війни немає людей і їм все прощається? Це як? Це що як не злочин? Невже життя людини - це нічого? А тут ніякі заслуги не беруться до уваги...Ні служба в АТО, ні досягнення заради спортивної слави Волині... Ти нічого не втратив, втратять вони...Бажаю тобі успіхів!