USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Володимир Гройсман – з робочим візитом на Волині. Трансляція

20 Жовтня 2017 16:45
20 жовтня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прибув на Волинь з робочим візитом. Серед іншого, планує проінспектувати будівництво Волинського перинатального центру, ремонт дороги Н-22 «Устилуг-Луцьк-Рівне» та роботу підприємства Modern-Expo.


Деталі візиту Володимира Гройсмана на Волинь – у трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
АНАТОЛЬ_ Показати IP 20 Жовтня 2017 13:57
Добро пожалувати на Волинь, Пане Премь"єре! Хліб-сіль, та наш вам низенький доземний уклін!
Не рожу! Показати IP 20 Жовтня 2017 14:03
Виглядає звичайно не айс, проте пару родів згідно нової реформи і можна буде новий вібабахати, шикарніший. Але й народ за такі гроші може до нього не дістатися, бо швидкою возити вже не будуть, а якщо кого і завезуть, то дешевше буде собі такий центр побудувати. Де ви, бабки-повитухи?! Або знову до Батюшки, Амінь.
Пеця Показати IP 20 Жовтня 2017 14:45
розкаже як в Європі живуть
Пенсіонери Показати IP 20 Жовтня 2017 14:48
А пенсії не згадує? Бо мабуть соромно що одним добавили 200-400 грн а іншим, як сказав Рева сьгодні у ВР у них спеціальні пенсії і високі то їм добавки немає. Хіба це правда????? Держслужбовці одержують пенсії 1400-2000 тис то це висока пенсія? І сказав що не треба їм добавляти, тепер прибиральниці двірники продавці на рівні держслужбовця,який працював на державу. І ще влада розказує що все так добре робить для людей. Чому Гройсман не скаже де можна зараз молоді влаштуватись на роботу і заробляти на пенсії?
Пенсіонер Показати IP 20 Жовтня 2017 19:43
Маю пенсію 1358 гривень,страховий стаж 35 років,підвищили пенсію на 70 гривень,ненадякуюсь,тепер немужу придумати деж потратити таку суму грошей!
Пенсіонер Показати IP 20 Жовтня 2017 19:49
Вчора прийшла підвищена пенсія,маю страховий стаж 35 років,пенсія 1358 гшривень підвищили на 70 гривень,ненадякуюсь!
ВОЛОДЯ ЗГОРАНСЬКИЙ Показати IP 20 Жовтня 2017 21:40
ГРОЙСМАН СКАЗАВ ЩО СЬОГОДНИ САМ ОПРОБУЕ НА СОБИ ЯК НАРОДЖУВАТИ В ЦЬОМУ ЦЕНТРИ....ТАК ЯК ВАГИТНИСТЬ ПРОЙШЛА НОРМАЛЬНО))0
Мда Показати IP 20 Жовтня 2017 21:50
Також сусідка має стаж за 35 років пенсія 1500 добавели 100 гр що тут скажеш а щоки то наїв після майдану...!!
Що тут скажеш?..... Показати IP 21 Жовтня 2017 06:37
Гройсман, реформатор, є питання. А хто матиме можливість народжувати в новому перинатальному центрі після вашої медичної реформи? Завдякі пенсійній розширяться кладовища. А от жінки звернуться до повитух, і буде цей медичний довгобуд як музей.