USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Біля луцького РАЦСу буря повалила ялинки. Фото

18 Червня 2018 17:40
Внаслідок негоди у Луцьку поблизу РАЦСу попадали ялинки.

Так, 18 червня буря з коренем вирвала дерева.

Поламані гілки та дерева лежать на багатьох вулицях міста. Нагадаємо, сильна гроза з градом, громом і блискавкою накрила Луцьк пообіді.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬК ЗАСИПАЛО ГРАДОМ І ЗАЛИЛО ВОДОЮ. ТРАНСЛЯЦІЯ

Чимало районів місто підтоплено, особливо постраждали мешканці проспекту Соборності: тут затопило дорогу, тротуари, припарковані машини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ппп Показати IP 18 Червня 2018 17:54
Як шкода!! Може ялинки закопати назад можна?
здравомислячий до Ппп Показати IP 20 Червня 2018 00:27
Це ж яку силу треба мати щоб такі багаторічні ялинки з корнем так вирвати і повалити?
Анонім Показати IP 18 Червня 2018 17:57
Капец,шкода ялинок(((
Анонім Показати IP 18 Червня 2018 17:59
Ялиночки сріблясті жалко.
Щя Показати IP 18 Червня 2018 18:11
Да... п*зда.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 18 Червня 2018 18:13
Як страшно жить. За грiхи наши тяжки то кара Божая, брати моi
Анонім до АНАТОЛЬ_ Показати IP 18 Червня 2018 18:44
Це природне явище,вийди вже з шоку!!!
Всезнайко Показати IP 18 Червня 2018 18:57
А трамплін імені бандери вистояв?
Fast Artem Показати IP 18 Червня 2018 19:26
так в мому дворі дерева повиривало на машини впало дерево
Олександр до Fast Artem Показати IP 18 Червня 2018 21:28
З розділовими знаками дуже погано!
Лучани Показати IP 18 Червня 2018 20:19
Ці ялинки були самі гарні у Луцьку, можливо їх закопати назад, але хто це зробить????
Анонім до Лучани Показати IP 18 Червня 2018 20:47
Пізно,їх вже розпиляли і на дрова((((Дійсно гарні були,дуже
Н Н Показати IP 19 Червня 2018 00:18
Згадайте гейпарад в Києві! Ця злива - це протест Божий проти мерзоти мужоложства, одностатевих шлюбів. Після потопу в древні часи в небі була райдуга! Потоп Бог послав за дуже мерзенні гріхи, так пишеться а Старому Завіті. Люди покайтесь бо накличете біду!
Лучанин до Н Н Показати IP 19 Червня 2018 15:14
Гейзбіговисько в Києві, а біда в Луцьку. Щось не сходиться... Дивні в нас справи - військові паради відміняють, а паради збоченців дозволяють...
123 Показати IP 19 Червня 2018 10:41
може перестати нести несенітниці і почати прокладати каналізацію та стоки? це відбувається постійно, а ми все на БОга.
Лучанин до 123 Показати IP 19 Червня 2018 15:17
Яким чином каналізація врятує від сильного вітру? Якщо людина щось не може пояснити або з чимось справитись, то це відразу співвідноситься з Богом. Згадайте хоча б грім і блискавку: зараз, мабуть, одиниці вважають, що це Бог сердиться... чи пророк Ілля на колісниці їде...