USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля обстріляного консульства у Луцьку знайшли деталі гранатомета. Фото

29 Березня 2017 10:13
У Луцьку з місця ймовірного вибуху в консульстві Польщі поліція вилучила залишки від ручного протитанкового гранатомета РПГ-22.

Про це повідомили правоохоронці, які працювали на місці події, інформує 112 Україна.

Зі слів правоохоронців, було знайдено задню кришку, тобто стріляли з вулиці заднього двору і цілилися у вікно останнього поверху.

Фото частини снаряду оприлюднило видання Волинь24. На знімку видно так званий «хвостовик» снаряду від гранатомету, який прилетів до будівлі під час пострілу.
Поліцейські повідомили, що наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за статтею «Теракт».

Приміщення консульства не працює, хоча люди продовжують приходити, щоб подати документи на візу.

Відео ТСН:
Як повідомлялося, у ніч з 28 на 29 березня в Луцьку обстріляли будівлю Генконсульства Польщі, яке знаходиться за адресою: вулиця Дубнівська, 22-Б.

Внаслідок стрілянини було пошкоджено дах будівлі, там помітна діра, шибку під цим місцем розбито. У момент вибуху в приміщенні нікого не було, поверхом нижче перебували охоронці.

На щастя, ніхто не постраждав.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив обурення з приводу провокації проти консульства Польщі у Луцьку.

Інцидент він прокоментував на своїй сторінці у соцмережі Twitter, передає Depo.ua.

"Обурений провокацією проти Генконсульства Польщі у Луцьку. Це підлість від тих, хто проти нашої дружби з Республікою Польща. Робимо все, щоб винні були покарані", - написав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Показати IP 29 Березня 2017 10:16
А знайшли тих дебілів хто таке виробляє?
Вася до Вася Показати IP 29 Березня 2017 10:46
То не дебiли- то патрiоти !
Хрен собачий до Вася Показати IP 29 Березня 2017 11:23
ПОЦріоти " ВСРУСЬкого, ватного міру"???...
Вася до Хрен собачий Показати IP 29 Березня 2017 22:26
Ну ти сам про себе все сказав )))
лпз Показати IP 29 Березня 2017 10:34
я близько опівночі чув вибух списав на грозу а по прямій кілометрів зо 5 до консульства потужно бахнуло
777 Показати IP 29 Березня 2017 10:46
Деб*ли сидять в Варшаві і ухвалюють дурні закони про УПА, знімають "Волинь". А місцеві беруть хабарі за візи
!!!! до 777 Показати IP 29 Березня 2017 13:17
А такі як ти підривають дружні відносини між Польщею та Україною, вимагаючи будування пам"ятника Бандері.
777 до !!!! Показати IP 29 Березня 2017 15:44
Я живу і працюю в Україні. Контрабандою не промишляю і за кордон їду, як турист, а не заробітчанин. Бандера - мій символ боротьби за державу. Дружніми відносини Варшави (не поляків) та українців не були ніколи. В чому мінус - акції потрібно було влаштовувати одразу після крякань качинського про УПА, виходу на екрани українофобського фільму, побиття наших в Польщі. А зараз цей шухер - нідочого . Іще - чому Варшава має право на власне бачення історії а ми - ні?
УПА до !!!! Показати IP 29 Березня 2017 17:22
Пам'ятник Бандері ми і в Польщі поставимо, на всіх центральних площах, а хто буде проти тому прилетить з рпг!
777 Показати IP 29 Березня 2017 11:12
то не рішали, я питав в них)
tihij Показати IP 29 Березня 2017 11:24
Надіюсь наші сусіди усвідомлюють, що " Акт вандалізму" був вчинений не представниками "Українців", Логіка вчинення даного інциденту відсутння, але якщо розглядати зі сторони "Сепара", тоді вимальовується чітка картинка. Можлива дестабілізація перед можливим безвізом. Чому "Сепари"?, все просто, видно руку гастролерів. Одна ніч, дві події 1) Посольство Польщі 2) про-російські банки. Кучність подій та якість виконання вказує на обмеженість в часі, та цілі виконання поставленої задачі.
Тінь Потьомкіна Показати IP 29 Березня 2017 12:19
Це все чіткий слід РФ!!! Так! Таааак!!! Це гебісти-путінці!!!