USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Буревій знищив на Маневиччині понад 200 га лісу

22 Липня 2017 22:42
Учора на Волині знову вирувала негода. Постраждали не лише населені пункти, а й ліси. Пориви вітру були настільки сильними, що дерева просто переламувало і виривало з корінням. Внаслідок буревію на Маневиччині пошкоджено понад 200 га лісу.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Нині волинські лісівники посилено інспектують ввірені їм масиви та встановлюють масштаби лиха, завданого природною стихією.

Наступним етапом стане очищення територій від наслідків буревію.

За попередніми даними, найбільше знову постраждали ліси Маневиччини. Зокрема у Галузійському лісництві, що в ДП «Маневицьке ЛГ», пошкоджено понад 200 га лісу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
20 знищив Показати IP 22 Липня 2017 23:24
Спишем 200
Лісник Показати IP 23 Липня 2017 00:47
Щасттє привалило.
упс Показати IP 23 Липня 2017 01:51
На" найкращих"знімках-впало пару дерев, а спишуть 200гектарів???
уек Показати IP 23 Липня 2017 10:07
зріжуть пів лісу правда товариш прокурор?
Маневичі Показати IP 23 Липня 2017 10:12
Заборонити рубки головного користування, допоки не будуть розчищені буреломи.
волиняка Показати IP 23 Липня 2017 10:42
Оба на... !!! Ото грабанули лісу. Вміють брехати наші ліснички , ой вміють. То комаха -шкідник зжирає за хвилину два куби дерева. то підтоплення лісу - списують десятки гектарів на заболоеність та гниття дерев. А то , людоньки ото щастя привалило, подув вітерець - і бац , двісті гектарів завалив. Та того лісу всього на Волині може яка тисяча гектарів залишилася і все !! І чомусь завалив саме у Маневичах, і саме на покладах бурштину. Ото радість то, лісничкам , ото бабала накосять. Отже товаришу Генеральний Прокураторе- займіться негайно тими списантами лісу, негайно !!!
ПС до волиняка Показати IP 23 Липня 2017 12:59
Шановна, замість писати таке, Ви б для початку поїздили по Маневицьким лісам, а потім би щось казали.
василь до ПС Показати IP 23 Липня 2017 13:59
я тут живу "шановний" і скажу таке що при сімї колісників вирізка лісу - це були "квіточки" при теперішньому варварському знищенні , вирізають все залишаючи футбольні галявини , знищуючи при цьому ягідники та грибні місця звідки люди щосезонно заробляли кошти , буревій наніс шкоди але це від 1 до 10 дерев на гектар , а тут цифра аж 200!!!!!!!!!!!!!плюс до того якось непомітно зявився такий собі шкідник який наносить шкоду деревам виборочно перескачуючи через кілометри (прості люди можуть побачити жовті верхушки сосен-це і є шкідник який зявився у нас коли заборонили рубки) ось якось так , хоча відповідатимете ви однозначно якщо не зараз то з часом ми взнаємо багато цікавого як ви ставали мільонерами !!!!!!