USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

До Гаразджі з Луцька їздитимуть автобус та тролейбус № 3

14 Травня 2019 10:33
Із Луцька до Гаразджі курсуватиме маршрутне таксі та тролейбус за маршрутом № 3.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцькій міській раді 14 травня.

Як розповіла директорка департаменту ЦНАП Лариса Карпяк, у період із 8 квітня до 12 травня до групи оперативного реагування надійшло 24 повідомлення щодо незадовільного руху тролейбусів у Луцьку – надходять численні прохання щодо відновлення руху тролейбуса № 7 до села Гаразджа.

За словами першого заступника Луцького міського голови Григорія Недопада, повертати тролейбусний маршрут № 7 до Гаразджі економічно недоцільно, тому громадський транспорт скеровуватимуть за іншими напрямками.

Своєю чергою, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт акцентував, що до Гаразджі продовжуватиме курсувати автобус та тролейбус № 3.

Григорій Пустовіт зауважив, що передусім потрібно дбати про комфорт лучан, а не мешканців ближніх сіл.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ірина Показати IP 14 Травня 2019 11:11
Як може бути збитковим автобус за маршрутом № 3 коли він постійно їздить повний? Ви, ті хто таке пише і приймає рішення, хоч раз їхали за цим маршрутом?
здравомислячий до Ірина Показати IP 15 Травня 2019 11:42
Звідки ви взяли що маршрутка № 3 збиткова???У статті про збитковість даного маршруту нічого не сказано!В статті написано що тролейбус №7 є збитковим і не рентабельним-тому його не повертатимуть на маршрут!А маршрутка трійка як їздила так і буде їздити!Уважніше читайте!
Правдоруб Показати IP 14 Травня 2019 11:16
Слідуючи тенденції скоро за межі міста нічого не буде їздити крім особистого транспорту та велосипедистів.
Вікторія Показати IP 14 Травня 2019 11:35
А подумати про тих людей , що їдуть на дачі , на міський цвинтар - певно більшість живуть не на межі бідноті , а далеко за нею. Маршрут до Гараджі то давно не сільський маршрут. Ганьба таким керівникам міста.
ммм Показати IP 14 Травня 2019 11:58
З кожним разом до чиновницького корита приходять керівники з примітивнішим мисленням через яких місто деградує. Наступний етап розвитку міста Луцька - це знімання тролейбусних дротів на ділянці Луцьк-Гаразджа? Ломати - не будувати!!!
Натка Показати IP 14 Травня 2019 12:47
Хто це придумав ,що 3 маршрут - збитковий?
Вікторія Показати IP 14 Травня 2019 14:00
Пропозиція - Недопаду та Пустовіту виділити час в якийсь день та проїхатись маршрутом 3 в обидва кінці - а заодно дізнатись думку містян про ці маршрути. До речі їх робота полягає саме в удосконаленні інфраструктури міста та задоволенні лучан.
Лучанка Показати IP 14 Травня 2019 15:52
Чому немає маршрутного таксі проспектом Волі до Гаразджі чи хоча б до Околиці?
Богдан Показати IP 14 Травня 2019 19:55
Звісно!Нам всім потрібно турбуватись тільки про життя жителів міста Луцька,а на людей таких самих,як і містян (селян) потрібно не зважати уваги адже вони не "народ".Але напевно керівництво забуває,як вони цю ж саму Гаразджу хочуть перетворити в не знати що,ліс який три роки тому був масштабом таким,що заблукати було дуже реально, то тепер з дороги ми можемо спостерігати хороми а не будинки.А старші люди мають зате йти пішки до дач 4-5 км,проте як власники тих же хоромів літають на своїх авто (останніх моделей) .
55 до Богдан Показати IP 15 Травня 2019 16:35
Які притензії до міського голови? Потрібно в Гаразджу маршрутку а може й метро то звертайтесь в ОТГ. А то як з містом обєднатись в ОТГ то нехоче Гаразджа, а тролейбуси, дитсадочки, школи подавай! Топайте до свого голови і там мітингуйте! Там і вимагайте все заманеться