USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Двоє молодиків посиділи «на халяву» у луцькому барі і втекли. Фото

18 Липня 2018 17:30
Сьогодні, 18 липня, двоє відвідувачів посидили в барі, не розрахувались і втекли.

Про це написала у Фейсбуці користувачка Nastia Ciplyuk.

«Сьогодні у барі два молодики не розрахувались і втекли. Тому, якщо ви себе впізнали на фото, прийдіть і розрахуйтесь (або ми скинемо фото ваших фейсів)», - написала вона.

У коментарі авторка допису додала, що інцидент трапився у барі «Космос», що на вул. Коновальця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
valdis peish Показати IP 18 Липня 2018 17:33
патамуша у вас дорого бутилка вадяри 150 гривень
Хрен собачий до valdis peish Показати IP 19 Липня 2018 17:42
Патамуша треба жити по доходам. Нема бабла на нормальний заклад чи навіть паршивенький генделик, жени самогон чи купуй барматуху у бабок і сиди вдома. :)
упу Показати IP 18 Липня 2018 17:42
та й молодці.все рівно вони з податками мутять.молодці хлопці , я завжди так роблю.
вася до упу Показати IP 18 Липня 2018 17:54
правильно зробили! я теж так буду робити, а то рахунок доводиться чекати по 20-30 хв. просиш завчасно принести, а самі тягнуть... Приклад: Сулі-Гулі на Набержній, ПортСіті Мерлозе
Ееееееее до вася Показати IP 18 Липня 2018 19:31
Тільки не розпускай знов соплі, коди тебе хтось нам*хає... то карма.
111 Показати IP 18 Липня 2018 18:24
покажіть обличчя
Просто Показати IP 18 Липня 2018 21:40
Коли ви ід*оти на відеотехніці економити перестаньте?
Онаній Показати IP 19 Липня 2018 10:40
Правильно зробили!!!
1212 Показати IP 19 Липня 2018 13:52
Є країни, де яблука, груші вивішують в кульках на паркані, для сусідів і тих, в кого немає, а ми тішимося, що не розраховані МОЛОДЦІ і давайте всі будемо так робити... поки це не зачепило особисто вас... щезає людяність... Чи рахували ви, розумники, скільки людей попрацювало, щоб ці двоє поїли, випили, і взагалі не в парку на лавці ж вони сиділи. Як далеко ще до цивілізації...Немає страху перед людьми, то перед власною совістю, наодинці навряд...