USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

«Динамо» розгромило «Гент» та вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів

29 Вересня 2020 23:50
Київське «Динамо» у другому матчі розгромило бельгійський «Гент» з рахунком 3:0 та вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів вперше за декілька сезонів.

Нагадаємо, у першому матчі на виїзді «Динамо» перемогло «Гент» з рахунком 1:2, тож мало перевагу перед матчем-відповіддю на власному полі. Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу не став змінювати стартовий склад з часу матчу у Бельгії – на полі з’явилися ті ж одинадцять футболістів.

Вже на 9 хвилині «Динамо» красивим голом відкрило рахунок: під час атаки Супряга отримав м’яч в карному майданчику та прострілив на Віталія Буяльського, який п’яткою відкрив рахунок – 1:0.

Після забитого голу «Динамо» продовжило тиснути і на 17 хвилині могло подвоювати рахунок: отримавши м’яч від Сидорчука перед карним майданчиком Шапаренко класно пробив, але влучив у штангу. На добиванні зіграв Караваєв, однак захисник у ворота не влучив.

Натомість «Гент» відповів ударом Букарі, який парирував Бущан. Також у бельгійців з-за меж карного майданчика бив лівий вінгер Ньянгбо – м’яч рикошетом від Миколенка полетів на кутовий. Після цього кияни трішки відвели гру з власної половини поля.

А на 35 хвилині український захисник «Гента» Пластун зіграв рукою у власному карному майданчику і арбітр призначив пенальті. До точки підійшов Де Пена та зробив рахунок 2:0.

Через кілька хвилин арбітр знову вказав на точку – цього разу в штрафному збили Супрягу, однак перед тим у форварда був офсайд, який побачили після перегляду VAR.

Наприкінці тайму з гострого кута знову бив Букарі, але і тут Бущан був на висоті. Тож на перерву команди пішли за впевненої переваги «Динамо».

По перерві на 49 хвилині проти Супряги знову порушили правила у штрафному бельгійців, і цього разу арбітр визнав порушення правил проти форварда легітимним. Родрігес впевнено реалізував пенальті, зробивши рахунок розгромним – 3:0.

Натомість бельгійці після втрати у центрі поля в «Динамо» відповіли моментом Дорша, який після проходу небезпечно бив по воротах Бущана. Але кіпер вчергове класно зіграв у рамці воріт, парирувавши удар.

Через трохи Бущан двічі рятував «Динамо» після ударів впритул після подачі кутового. Наступний кутовий «Гента» також ледь не закінчився голом – Караваєв виніс м’яч з лінії після удару Пластуна.

На 64 хвилині Бущан знову відбив удар Дорша з-за меж карного майданчика. Бущан продовжував творити дива у рамці воріт: на 70 хвилині він знову парирував удар впритул. Відзначимо, що у ці хвилини «Динамо» не найкращим чином діяло поблизу власних воріт, дозволяючи бельгійцям щоразу створювати моменти. Але кияни все ж зуміли залишити свої ворота сухими.

В підсумку «Динамо» святкувало розгромну перемогу в матчі-відповіді та вихід до групового етапу Ліги чемпіонів вперше за декілька сезонів.