USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Екс-очільник Волинської митниці блокує розмитнення «євроблях»

8 Грудня 2018 17:15
Майже на усіх митницях через саботаж Державної фіскальної служби України блокується митне оформлення транспортних засобів. Як зазначає нардеп Ніна Южаніна, організатором такої затримки є в.о. заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький.

Про це голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Виявляється, що ще з понеділка практично на усіх митницях блокується митне оформлення транспортних засобів. На сьогодні таких автомобілів налічується вже близько 700», – повідомила народний депутат.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:ХАБАРІ, КОНТРАБАНДА, «ВЕРБЛЮДИ» НА ЄВРОБЛЯХАХ: МИТНИК З ВОЛИНІ ОПИСАВ СХЕМИ "ЗАРОБІТКУ«

Як зазначає Южаніна, організатором такої затримки є виконувач обов’язків заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький, відповідальний за митний напрям, а причиною – вигадана ним нова система перевірки митної вартості на рівні центрального апарату Державної фіскальної служби без фізичної присутності самого авто.


Нагадаємо, нещодавно повідомлялось, що в.о. заступника голови ДФС Віктор Кривіцькийрозробив і вже впровадив на Волинській митниці новий спосіб зниження митних платежів при імпорті машин. Йдеться про імпорт автомобілів через Волинську митницю на 20-30% дешевше, ніж на інших митницях України.

Також Віктор Кривіцький був причетний до створення схеми ввезення «євроблях» ще в 2015 році на тлі різкого зниження імпорту нових автомобілів і зростання попиту на вживані машини з Європи. І це не єдині корупційні схеми, у яких активною дійовою особою став екс-очільник Волинської митниці. До прикладу, за те, щоб влаштуватись на роботу на Волинську митницю, слід було оплатити від 5 000 доларів за посаду інспектора до 10 000 за посаду старшого інспектора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Болото Показати IP 8 Грудня 2018 17:53
Кривіцкий на митницю прийшов в 2016 році в грудні, які євробляхи в 2015 році ??????
водій Показати IP 8 Грудня 2018 18:35
за грати
ігор луцький Показати IP 8 Грудня 2018 19:46
Пів року не могли і не хотіли написати нормальний закон(як за звичай).А тепер крайнього призначили.А кричали на всю Україну,що сотні мільйонів баксів скоро отримає пенсійний.Пенсіонери вже плани напевно почали будувати.А тут знову зрада!!!.По тєліку почали показувати ,як українці виганяють за кордон авто і залишають.
факт Показати IP 8 Грудня 2018 20:10
Хто призначив корупціонера замом? Обох на нари!!!
Геннадій до факт Показати IP 10 Грудня 2018 22:45
Так очікувано, Поляк тому і віддав задешево перекупщику авто, щоби податки не платити, тепер бляхер питає -а шо? , посередник вже зійшов з бізнесу, поляка ще теж знайти, а як знайдеш, то поляк могорич виставить, що машина знайшлась. яку колись стирили. Нащо авто гнати за кордон? катаєшся поки палива вистачить, а тоді або донором, або кидай на узбіччі.
Волинь Показати IP 8 Грудня 2018 22:46
70% блях заїхало через волинську митницю і були всі об налічено людьми кривіцкого , це можна перевірити, тупо схема була ввезення ТЗ на рік!
Че Показати IP 9 Грудня 2018 21:53
За посиланням є цікавий аудіо фрагмент селекторної наради Кривицького з керівниками митниць щодо розмттнення авто : http://bloginside.in.ua/швакнуті-на-всю-голову-або-як-дфс-недол/?fbclid=IwAR1VoYmwReHeHHrDR1Gyi8W6WSU-UPI3x4BlApPALuI5fGvSChxrBSRsGjc