USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Фейковий воєнний стан призвів до колосальних втрат в економіці, – Олександр Шевченко

14 Грудня 2018 20:54
Запровадження у низці регіонів України воєнного стану призвело до великих втрат в інвестиційному кліматі та економіці держави.

Про це під час онлайн-трансляції на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив кандидат у президенти від УКРОПу, народний депутат Олександр Шевченко, повідомляє УНІАН.

«Воєнний стан спричинив колосальні втрати в інвестиційному кліматі та економіці. Навіть ті нечисленні інвестори, які були, повністю відмовилися вкладати кошти в Україну. Сьогодні основні інвестори – це російські та офшорні компанії, які повертають у державу вкрадені в українського народу кошти, щоб при воєнному стані скупити за безцінь підприємства, які залишилися», – зазначив укропівець.

Також Олександр Шевченко підкреслив, що особливий режим спричинив негативні наслідки і в туризмі. Про це свідчать, зокрема, рекомендації іноземних держав своїм співвітчизникам не їхати в Україну. «Туристична Одеса, наприклад, зараз абсолютно порожня. У туристичних Карпатах нині на 30% менше туристів, ніж очікувалося. Дуже багато іноземців відмовляються до нас їхати. МЗС Румунії не радить їхати до України, оскільки тут начебто небезпечно. Чи відчуваєте ви більшу небезпеку, ніж місяць тому чи у 2014 році? Напевно, що ні», – зауважив нардеп.

За його словами, за роки війни з Росією Україна мала підстави запроваджувати воєнний стан декілька разів, зокрема після боїв під Іловайськом у 2014-му та в Дебальцевому 2015 року. «Цей воєнний стан є великим фейком та профанацією. Можновладці через страх втратити владу йдуть на будь-які необдумані та необґрунтовані кроки. Зараз через це люди тікають з територій, де, ймовірно, є загроза вторгнення Росії. Але воно може відбутися незалежно від того, чи буде воєнний стан, чи ні», – наголосив Олександр Шевченко.

Як повідомлялося раніше, 26 листопада у Верховній Раді проголосували за введення воєнного стану в 10 областях України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Навуходоносор Показати IP 14 Грудня 2018 21:08
Факт! Мой коллега при встрече рассказал два дня назад, что потенциальный инвестор из Канады (производство панелей для солнечных электростанций) после того, как было введено ВП позвонил ему и сообщил, что он не буде вкладывать деньги в НЕПРЕДСКАЗУЕМОСТЬ. А была уже договоренность о строительстве завода.
Ага до Навуходоносор Показати IP 14 Грудня 2018 21:57
Твой коллега- баран!!! Единственный вопрос-кто ты, и рельно ли такое было? Явки, фамилии, заводы, троль????
Угу до Навуходоносор Показати IP 14 Грудня 2018 22:03
Есть ли тот «голега»???
Угу до Угу Показати IP 14 Грудня 2018 22:14
“К”олега, сорі...
Непредсказуемость до Навуходоносор Показати IP 14 Грудня 2018 22:47
А была уже договоренность о строительстве завода ГДЕЕ???? Троль вонючий!!!
Навуходоносор Показати IP 14 Грудня 2018 22:28
Из-за ага-угу баранов так и живем. Шевченко дело говорит, а вам все тролли мерещатся. Мозги проветривать надо, хотя бы периодически.
Ага-угу до Навуходоносор Показати IP 14 Грудня 2018 23:00
Було питання-не було відповіді!!! Мозок провітрюєм, тому що в нас на Волині більше вітрів, ніж сонця)
Навуходоносорінаніс Показати IP 14 Грудня 2018 22:44
Факт!!!! Мій колега з Канади при зустрічі розповів вчора, що потенційний інвестор з Канади, виробник панелей і сонячних електростанцій, інвестував би кошти, якби на Волині було б хоча б на трішки більше сонячних днів, ніж 35)
Факт!!! Показати IP 14 Грудня 2018 22:45
Якщо говорити про сонячну енергію, то середня кількість сонячних днів на рік — 35, похмурих — 144, мінливо хмарних —176. Згідно з висновками фахівців, використання сонячної енергії можливе в місті для нагріву води сонячними колекторами. Але тільки в окремі сезони і певну пору доби.
Мене Показати IP 14 Грудня 2018 23:17
Заблокували, блііін)
Навуходоносор Показати IP 14 Грудня 2018 23:20
Тупой, еще тупее...Да причем тут солнечные дни для завода по производству панелей??? Панели производят в одном месте, а везут монтировать при строительстве солнечных станций в другое, малограмотные вы наши!!! Везут по всему миру, а капитал идет туда, где дешевая рабочая сила. Азы политэкономии надо знать, ага-угушеньки! Видимо, последней прочитанной книга вами был "Букварь". Провинциализм из вас не вытравить, вирус хамства поразил оба полушария ваших извилин. С этим ничего невозможно сделать, вся практика существования человечества свидетельствует, что хамство-неистребимо. Кстати, вашим древним прародителем был библейский Хам, один из сыновей Ноя. Вот с тех пор и существуют в мире наследнички уцелевшего от всемирного потопа Хама. В интернет-пространстве умеют только хамить. А что остается делать, если собственный IQ на уровне "ниже плинтуса"?
Корiнний лучанин до Навуходоносор Показати IP 15 Грудня 2018 01:26
Я чекав коли ви iм об'ясните ,до такое панелi ,iщо также виробництво енергii приемной ,до цiх iнтелектуалiв тикпють ртлом.плюсую.
Модер Показати IP 14 Грудня 2018 23:29
Я, до речі, за Шевченка, але не тупіть)