USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Герої серед нас: дорогою на обід лучанин врятував з річки самогубця

13 Листопада 2018 11:56
Дорогою на обід лучанин врятував людині життя. Події, які розгорнулися на луцькому мосту були схожі на зйомки гостросюжетного фільму. Старший чоловік вирішив звести рахунки з життям, на щастя, спроба виявилась невдалою.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Висота мосту на вулиці Шевченка близько 10 метрів, а температура води у річці Стир ледь сягала 7 градусів за Цельсієм. Чому чоловік вирішив звести рахунки з життям наразі не відомо, на щастя, його жахливим намірам не судилося збутися.
Олексій Абрамчук, рятівник самогубці розповідає, що близько 12:30, проїжджаючи вулицею Шевченка разом з другом та колегами, помітили чоловіка, який стояв по інший бік поручнів мосту.

«Зрозуміли, що він збирається стрибнути. Зупинили машину, вибігли з неї, у цей момент він відпустив поручні. Не довго думаючи, я зняв верхній одяг і стрибнув за ним. Витягли його з води, надали першу медичну допомогу – штучне дихання і натискання на груди. Він відкрив очі після третьої спроби. Думаю, будь-хто на моєму місці зробив би те саме», - розповідає чоловік.

Товариші Олексія викликали поліцію. Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце, констатувала спробу самогубства.

Олексій стверджує, що почувається добре та не звертався по допомогу до медиків. А щодо стану чоловіка, який хотів піти на той світ, поцікавилися у медиків.

«Був доставлений пацієнт з попереднім діагнозом втоплення, зараз він отримує допомогу», - повідомив заступник директора з інформаційно-аналітичної роботи КП «Луцька міська клінічна лікарня» Андрій Смольянінов.

Тішить, що у Луцьку є небайдужі громадяни, які незважаючи на погодні умови, свої власні справи та страх в прямому сенсі кинулися на допомогу. Проте, що ж спонукало чоловіка до таких радикальних дій кинутися з мосту невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Коментар Показати IP 13 Листопада 2018 12:06
Сильний духом пацан
Тільки Показати IP 13 Листопада 2018 12:38
не варто так ризикувати собою через п..рка, якому набридло жити.
нострадамус Показати IP 13 Листопада 2018 12:50
при тяжких обставинах життя майже в кожного можуть бути хвилини слабкості. і важливо хто опиниться поряд; той хто підштовхне до прірви або протягне руку допомоги. добре що є справжні Герої!
Лучанка Показати IP 13 Листопада 2018 12:52
Велика подяка,тому хлопцю,що таке зробив.Можливо зараз дідусь переосмислив,і зрозумів,що потрібно жити!!!
Ага до Лучанка Показати IP 13 Листопада 2018 13:25
дідусь то може й переосмислив, а якби хлопець не дай Бог, зламав собі шию, звела судома в холодній воді і потонув чи навіть схопив двостороннє запалення легень, то до біса того вашого дідуся з його заскоками ((, але ж ні, будуть тут розводити сюсю-мусю. Я уявляю , як би ви всі раділи і гордились, якби то ваш рідний син чи чоловік сіганув туди за дідусем в якого істерика, блін, сталась.
маха Показати IP 13 Листопада 2018 13:15
Хочу за нього заміж !!!!
Наталка до маха Показати IP 13 Листопада 2018 15:40
Вже одружений))
Анонім до маха Показати IP 13 Листопада 2018 20:02
За мене підеш?)))
Володимир Показати IP 13 Листопада 2018 13:34
Олексій мущина !!!
Молодець!!!! Показати IP 13 Листопада 2018 13:49
Мужній вчинок! НЕ КОЖЕН наважиться. Справжній ГЕРОЙ.
Носатий дядько Показати IP 13 Листопада 2018 14:46
А чому всі думають, що насильне повернення до життя - це благо?
Дід Іван Показати IP 13 Листопада 2018 16:03
Тут треба психолога для мужика, сам не переосмислить, вичухається і ще раз пригне. А причина в владі яка людей доводить до таких поступків.
Саша Показати IP 13 Листопада 2018 16:42
Льоха-герой!!! Він вчинив не байдуже, як підказало йому серце! Аналізувати було не на часі! Щодо попередніх коментарів, то будь до чого можна застусувати! Б‘ють тварину-напевно в черевик насцяла! Знущаються на жінкою-сама заслужила! Нападають на літню людину-не лізь, ще тебе де поб‘ють/поріжуть! Ваша байдужість, люди-це шлях на дно(((
Привіт Показати IP 13 Листопада 2018 18:06
Дати рятівнику квартиру, якщо немає. Або хоч 100к грн.
IGOR Показати IP 13 Листопада 2018 21:00
Реально герой. Респект !
Стас Показати IP 13 Листопада 2018 21:48
Порох винуватий