USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Глава ВМС Німеччини через скандал щодо України пішов у відставку

23 Січня 2022 08:27
Командувач Військово-морських сил Німеччини Кай-Ахім Шенбах, який заявив, що Крим ніколи не повернеться до складу України, пішов відставку.

Про це повідомляє DW із посиланням на міністерство оборони ФРН.

«Глава ВМС Німеччини віцеадмірал Кай-Ахім Шtнбах увечері у суботу, 22 січня, подав рапорт про відставку», – йдеться у повідомленні.

Його заяву про відставку прийняли міністр оборони ФРН і генеральний інспектор Збройних сил. Вказано, що відставка Шенбах повʼязана із його заявами про Крим, Україну та лідера Росії Володимира Путіна, які викликали негативну реакцію з боку України.

За інформацією видання BILD, місце Шенбаха займе контр-адмірал Ян Крістіан Каак – заступник командувача ВМС ФРН.

Раніше Кай-Ахім Шенбах заявив, що Україна ніколи не поверне собі окупований Росією Крим і її не можна приймати до НАТО через окупацію частини її територій. Також він заявив, що членство Грузії в НАТО було би «нерозумним», а Володимир Путін «заслуговує» на повагу.

У МЗС України назвали ці висловлювання категорично неприйнятними та зажадали їх публічного спростування.

Своєю чергою в німецькому оборонному відомстві назвали висловлювання командувача ВМС щодо окупованого Криму такими, «що жодним чином не відповідають позиції федерального міністерства оборони».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Манергейм Показати IP 23 Січня 2022 08:44
За правду навіть в Германии карають
Гнилий ботокс до Манергейм Показати IP 23 Січня 2022 09:35
То вскрилась чергова кремлівська концерва. А таких навіть продажна німчура не терпить.
123 до Манергейм Показати IP 23 Січня 2022 09:36
Від правди тут тільки газпромовські гроші і продана німецька шкура.
О! до Манергейм Показати IP 23 Січня 2022 09:38
Просто ашенту Штази показали на двері. От і вся правда.
Народна прокуратура до О! Показати IP 23 Січня 2022 10:38
Стосовно Штазі маячню говорите. а не правду. Свого часу вся агентура цієї спецслужби була оприлюднена і люстрована. Тому він ніяким чином не міг бути її агентом. А ось аентом СЗР РФ - цілком реально. А заява - це просто подяка своїм кураторам. Зараз спливе десь в філії Газпрому
О! до Народна прокуратура Показати IP 23 Січня 2022 11:23
І таке моюе бути. Але основну думку ви правильно зрозуміли.
Олесь Показати IP 23 Січня 2022 09:44
Коли в нас так буде от тоді ми будемо гідно говорити я Українець і я тут хазяїн на цій землі . Поки що маемо те що маемо.
Карась Показати IP 23 Січня 2022 09:53
Продався путіну
911 Показати IP 23 Січня 2022 10:06
Сказав правду і пійшов!
Гнилий ботокс до 911 Показати IP 23 Січня 2022 11:25
Вис*ав проплачену методичку і получив смачного пендоля під зад. Ахахахаха, іншим консервам буде наука.
911 Показати IP 23 Січня 2022 10:12
Коли забирали Крим, де була євроспільнота і США?! Радили не піддаватися провокаціям, невже їхні розвідки не знали, що відбувається нагле і відкрите захоплення території України. Тепер ж через 5 хв трублять дані їх розвідок про російські війська, які от от нападуть. Насправді всі вони і самі розуміють, що Шенбах оприлюднив їхню думку, те про що мовчать вони з поняття політичної доцільності. Цілому світу немає більше чим зайнятися як безвозмездно полюбити Україну, а ті , хто в це вірить, пригадайте приказку безкоштовний сир буває лише в мишеловці
Гнилий ботокс до 911 Показати IP 23 Січня 2022 11:27
Саме головне де була і що робила педе Расєя коли забирали Крим? А саме педеРамєя забирала той крим і вбивала українців.
Гниль на каблуках до 911 Показати IP 23 Січня 2022 11:29
Ага! Зрозуміло! Вам би дуже хотілось що би зараз Світ не реагував на шизануту рашку... Зрозуміло ватка, все зрозуміло!
НІмкеня Показати IP 23 Січня 2022 10:49
Одним словом ФАШИСТ
Мешканка Показати IP 23 Січня 2022 12:25
Правда. Крим не буде України. І чого всі тому дивуються. Це реальність.
дідо до Мешканка Показати IP 23 Січня 2022 13:17
Крим буде деокупований, РФ буде наказана за злочини...декілька років
Всратий актябрьонок до Мешканка Показати IP 23 Січня 2022 13:31
Значить будуьь вічні санкції, які день за днем підточують імперію. А ця німчурня якраз і добивається зняття санкцій, "КАТОРЬІЕ ТОЛЬКО В ПОЛЬЗУ"... От і вся казочка, - санкції є, були і будуть.
Манергейм Показати IP 23 Січня 2022 14:05
Дякую всім не знав що так вас зачеплю
Клава Показати IP 23 Січня 2022 15:49
..а чому "більд" не опублікує політкарикатуру: до гілки берізки з петлею лізе Меркель, а внизу Путін з характерно деформованою головою, піднявши розплющений вказівний палець мовить: "Я дурачил тебя 16 лет".. ?..
Клава Показати IP 23 Січня 2022 16:35
Не варто того ...