USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Голова «АвтоЄвроСила» заявив про створення політичної платформи

10 Листопада 2018 18:31
Організація «АвтоЄвроСила» прийняла рішення створювати політичну платформу – об’єднання громадських організацій.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (на телеканалі ZIK) заявив голова ГО «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич.

Відповідаючи на запитання глядача про те, коли ГО «АвтоЄвроСила» перетвориться в політичну партію і хто її очолюватиме, пан Ярошевич сказав, що якщо громада організації не прийме рішення стати політичною силою, він як голова організації не буде цього робити.

«Також людям вирішувати, хто стане головою. У нас демократія, і ми вирішуємо тільки колективно. Коли ми створювали відокремлені підрозділи, ми робили головами організацій людей, яких вибирала сама громада. Ми їх призначали, і природним шляхом утворювалися лідери. І сьогодні ці лідери мають свій авторитет. Не я як голова ГО, а Рома Старченко в Харкові, Володя Станішевський в Одесі, Олександр Марцинківський у Вінниці, Олег Наконечний у Львові. Сьогодні я буду говорити від їхнього імені, але з їхньої згоди», – пояснив Ярошевич.

За його словами, вони дійшли до певної сходинки, через яку треба переступати або розвертатися і йти назад. Тому організація прийняла рішення створювати політичну платформу – об’єднання громадських організацій.

«Ми будемо встановлювати чіткі правила і політичні вимоги до влади, тому що більш ніж за два з половиною роки ми використали всі законні методи боротьби з владою за свої права», – аргументував голова ГО «АвтоЄвроСила».

Нагадаємо, що Олег Ярошевич спалив свій Land Rover на знак протесту проти закону щодо розмитнення машин на європейських номерах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Дід Панас на АЗЛК 41 Показати IP 10 Листопада 2018 19:09
Ото буде хороша політична сила. Я вже гасла придумав. 1. Дорогам - блокади! 2. Прикордонникам - в карман, бюджету - йух там! 3. Авто не страхуй, як ДТП - біжи і не псіхуй.
Анонім Показати IP 10 Листопада 2018 19:51
Так от в чому задумка євробляхерів. В президенти хочуть.
Анатоль_ Показати IP 10 Листопада 2018 20:00
Може то й добре буде для наших людей. Чого то влада не дозволяе людям дёшевi машини купляти? Га?
Я Показати IP 10 Листопада 2018 20:49
Знову появляється матіонетка в чиїхось руках і на чиємусь фінансуванні...
Анонім 2 Показати IP 10 Листопада 2018 21:05
Вони хочуть розмитнення авто, як в Європі. Натомісь забувають про наповнення бюджету, звідки свої зарплати отримують лікарі, вчителі. Добре, тоді давайте як в Європі - низькі ціни на розмитнення (хоча в онлайні є калькулятор Польщі - не зовсім низьке розмитнення); повністю платна страхова медицина; платне навчання починаючи зі школи. Ааааа забув - створиться чергова абвгедейка-сила і почнуть волати про всьо пропало, нафіг плана медицина, нафіг платне навчання. Народ, схаменіться. Державу розвалюють із середини, такі ось доблодятли. Ви як тікали з України так і будете тікати, бо у них всьо пропало....
НУ-НУ Показати IP 10 Листопада 2018 22:03
ДАЄШ ПАРТІЮ БЛЯХА-МУХА
111 Показати IP 10 Листопада 2018 23:32
Про яке наповнення бюджету може іти мова Коли наша влада за один рік так наповнила свой кармани що якби ці гроші в держ бюджет то наша крайна процвіталаб ЛЮДИ ЗХАМЕНІТЬСЯ ВІДКРИЙТЕ СВОЙ ОЧІ
Ти Чисто брехун Показати IP 11 Листопада 2018 00:05
повністю платна страхова медицина; платне навчання починаючи зі школи."(с) Не гоні, частні школи безплатні(даже за штори не платять),відчислення в медстраховку йдуть з соцналога платить работодатель.
Лучанин Показати IP 11 Листопада 2018 12:01
Придумуємо назву:бляха-муха-прикольно.Бляхарі,любителі длях,"нові"європейці.....Але напевно буде АЄС,майже"атомна"назва.Хто грошики так щедро дає,скоро дізнаємось.