USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волонтерку та госпітальєрку, які їхали з Луцька з похорону бійця, погодились висадити з автобуса через російське кіно

27 Січня 2020 22:23
Водій автобуса посеред траси погодився висадити волонтерку на госпітальєрку, які їхали з Луцька до Києва. Причиною конфлікту стало те, що дівчата просили вимкнути російський серіал, який транслювався у салоні.

Про це повідомила госпітальєрка Ярина Чорногуз у фейсбук.

«Ми були змушені зупинити автобус фірми Busfor.ua, яким їхали з Луцька до Києва, на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій і з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився», – написала Чорногуз.

Читайте також: «Він – воїн, а не 22-річна дитина», – кохана загиблого волинянина Миколи Сорочука

За її словами, водій почав вимагати, аби свою думку сказали інші пасажири автобуса.

«Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно. Пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала з Італії. Почала говорити, що їй байдуже на «каком язикє» і що ми вбивці, що їздимо на війну. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима», – додає Чорногуз.

Коханого Ярини Чорногуз 22-річного військовослужбовця із села Лище Луцького району Миколу Сорочуку поховали 25 січня. Він загинув 22 січня 2020 року, в День соборності України, від кулі ворожого снайпера.
Вона також додала, що прохання диспетчерки фірми вимкнути російське кіно та вибачитися за погрози, водій проігнорував.

«Нас двох, волонтерку аеророзвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно», – підсумувала госпітальєрка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 87
51 -а незнаменита Показати IP 27 Січня 2020 22:41
Шановні пані геройство показуйте там куда ви їдете (можете ше Маю взяти), під час проведення наступу, під час здійснення обстрілу *градами* іт.д. Ми пасажири того автобуса у вашому героїзмі тут не нуждаємось
Виборець до 51 -а незнаменита Показати IP 28 Січня 2020 08:41
Вашій знаменитості нуждається Раша.
Докір сумління до 51 -а незнаменита Показати IP 28 Січня 2020 13:52
Може ви і не "нуждаєтеся", але Україна цього потребує. Саме завдяки таким дівчатам і хлопцям, ми живемо в незалежній державі! За що їм велика повага і подяка! А сором має бути вам - "покручам" - без крихти гідності та самоповаги, які готові за копійки продати і душу, і тіло, і волю...
Правда Показати IP 27 Січня 2020 22:47
Водію РЕСПЕК
Луцький до Правда Показати IP 28 Січня 2020 01:08
Ну, можливо, водію і не респект. Але мене засмучує, шо більшість, хто воює на сході, чи волонтери, чи госпітальєри користуються цим і вимагають особливого відношення. Більшість пішли за власним бажанням, добровольцями, їх ніхто не заставляв, вони за це отримують зарплату. Чому я повинен поважати їх більше, ніж звичайного рядового лікаря, чи вчителя, чи ще когось? Бо вони ризикують життям? Це особисто їх вибір. Ви їдете у автобосі, де більшості байдуже, що відображається на екрані, лише вам - ні. Чому більшість повинна підлаштовуватись під вашу думку? Взагалі, з такими темпами, поняття "герой" для мене втрачає сенс.
Виборець до Луцький Показати IP 28 Січня 2020 08:43
А ви не бажаєте підзаробити?
Leo до Виборець Показати IP 28 Січня 2020 11:57
Коли ординська армія захопила Київ у 1918 році - за слово Українською мовою - розстрілювали.Лежало гори трупів.Ти думаєшь шо щось змінилось? Як би не ці хлопці та дівчата вже б давно був з ординським ярмом на шіїї.
Історик до Leo Показати IP 28 Січня 2020 18:44
Відверта тупа брехня....Коли б таке було, то вже українців не було.Вчіться ....
Анонім до Луцький Показати IP 28 Січня 2020 12:27
Тим більше нас змушують дивитись російські канали,бо українські супутникові кодують,хай звикають до російських серіалів,чи водій теж в відключені винуватий...Показуха одним словом,зробила на зло водію,вийшла з автобуса.Хай на зло вимкне опалення в себе в дома,бо російським газом гріє воду.
Папсажи до Анонім Показати IP 28 Січня 2020 17:40
Купили квитки та на зло водію пішли пішки.
888 Показати IP 27 Січня 2020 22:55
Треба взагалі таких в автобус не пускати!!!
Виборець до 888 Показати IP 28 Січня 2020 08:52
В першу чергу тебе
Євробидло Показати IP 27 Січня 2020 23:03
Тю, подумаєш водій проросійський попався. по Нашому радіо крутять Земфіру яка відкрито співала перед сєпарами - оце дійсно жесть...... крутять на всю україну при чому.
123 до Євробидло Показати IP 28 Січня 2020 23:42
чому це проросійський??? звідки такі висговки?? адекватний чоловік, не рагуль з каструлею
Вася Показати IP 27 Січня 2020 23:07
Культура виховання на вищому рівні. Мала б трохи задуматись над своєю поведінкою
Виборець до Вася Показати IP 28 Січня 2020 08:44
Ех, Вася, Вася,,,,
патріот Показати IP 27 Січня 2020 23:11
Це все як в країні - купка недо... диктують умови десяткам, сотням, тисячам... Якщо більшість не обурювалась - то їх все задовільняло, то чому вони "скакали"?! Геройство своє нехай на Сході показують, а тут людям не диктують свої умови і питання нехай Пороху задають, що за пару днів війну обіцяв закінчити і не вибачився за свою брехню!!!
Виборець до патріот Показати IP 28 Січня 2020 08:46
Почесне звання " патріот Раші" .
Субєктивна думка Показати IP 27 Січня 2020 23:11
У дівчини надзвичайно жахлива життєва трагедія . Але хтось вміло це використовує.ЇЇ і її горе. Вона мабуть сама не здогадується в такому стані скоріш за все що це підствава. Ця друга розкручує якщо сама не заведеться.
Клава Показати IP 27 Січня 2020 23:12
Правильно зробив, вони були під газом ... 100 %...
Я Показати IP 27 Січня 2020 23:13
Водій бидло, люди черстві стали...
Ми до Я Показати IP 28 Січня 2020 08:02
А ви тільки помітили? Українці давно такі! :(
свят Показати IP 27 Січня 2020 23:23
і Ви ще воюете за цю біомасу..........
122 до свят Показати IP 28 Січня 2020 23:44
правильно: нехай з обох сторін розходяться додому. на зло олігарзам і тим, хто розпалює цю війну
скептик Показати IP 27 Січня 2020 23:46
номери автобуса в студію
Дідо Показати IP 27 Січня 2020 23:50
Най йде до біса, не подобається та в автобусі, купи собі автівку і там най грає те що їй до смаку. Твоя свобода дівко закінчується там де починається моя, і мені подобаються російські серіали, та ж "кухня" наприклад, і я не збираюсь припинити перегляд через твою слабку психіку.
Виборець до Дідо Показати IP 28 Січня 2020 08:48
Психіка в них не слабка, це твою ползиція перекотиполя, і свобода твоя починається за поребриком.
interfectorem до Дідо Показати IP 29 Січня 2020 21:25
Слабка психіка..... кажете ????........ ...у дівчини, котра не себе по клубах віддає, а на фронті "живе"????????? ..... чи можливо у "диванного генерала" Дідо, котрий, крім гадити все і всіх на сайті ВН більше нічого не вміє???........
Анонім Показати IP 27 Січня 2020 23:53
Ось така вона Україна
ариец Показати IP 28 Січня 2020 01:42
чего же госпитальерку с похорон отправили не машиной?
Арафат Показати IP 28 Січня 2020 03:00
Скільки прокацапських та антиукраїнських дописувачів та їх «плюсовальників».
Лучанин Показати IP 28 Січня 2020 07:24
Це люди, яким "а какая разніца". Бидло, яке заслуговує на рабське життя і через яких Україна - відстала держава. Ці люли, яким подобаються російські серіали, залюбки капітулюють перед москвою і путіним. Для них росія не агресор і окупант. З такими населенням війни не вигрвють і нормальні держави не будують. Лише клрумповані відсталі колонії.
патріот до Лучанин Показати IP 28 Січня 2020 08:36
Ну так таких керувати в області поставили, ОДА заповнили і тиша... то про що мова шановні?!
цум до Лучанин Показати IP 28 Січня 2020 23:46
Україна віддстала через рагулів, що стрибали на майданах. які люди, така і влада
Сергій Показати IP 28 Січня 2020 07:42
В коментарях одні чорти !
Ага до Сергій Показати IP 28 Січня 2020 20:26
- Тату, тату, чорт лізе у хату! - Чорт? А нехай лізе, аби не москаль!
Лучанин Показати IP 28 Січня 2020 08:11
Після прочитаних коментарів, слів нема...... Вже всі забули що в країні війна..... Не дай Бог, щоб з тих пасажирів, що там сиділи, завтра не згадали про це на похороні друга, родича.
справедливий Показати IP 28 Січня 2020 08:23
що я можу сказати про все це бидлоття ( 51-а . правда . 888 . патріот .клава 0) саме головне що імена відповідні . істи УКРАІНСЬКИЙ ХЛІБ і бути гівном цу нормальне явище для багатьох хохлів
777 до справедливий Показати IP 28 Січня 2020 09:03
хлеб,который конечно они вырастили,или ты?
знайко Показати IP 28 Січня 2020 08:39
А що ще ті "дівчата" вміють? Як у школі вчились, яку освіту мають, роботу? Може через те, що нічого не вміють і подались типу "волонтерити" і інше?! Є ті, що дійсно як українці-патріоти, а от ці ну зовсім іншого "пошиву"!!!
Не має значення до знайко Показати IP 28 Січня 2020 09:18
А ти по фотографії "пошив" визначив?
22 Показати IP 28 Січня 2020 08:47
а газ вона, певно, український використовує? чи російський? а живе вона у будинку, збудованому при СРСР чи Україні?
пень до 22 Показати IP 28 Січня 2020 10:08
не плутай СРСР і теперішнє
Люда до пень Показати IP 28 Січня 2020 15:40
Путай не путай, але так і є. Освіта була безкоштовна, можна було квартиру безкоштовно отримати і ще багато чого було доброго... А зараз що мт маємо, невже люди ви не бачите в що перетвлрилась країна. Треба все що було доброго переносити в наш час...
Юрій Показати IP 28 Січня 2020 08:52
В душі так боляче за цю ситуацію, коментувати і пояснювати немає ніякого бажання. Ми живемо в стані війни, дівчина має рацію на 102 відсотки! Водій однозначно буде покараний!
Анонім до Юрій Показати IP 28 Січня 2020 12:41
Покарай українські канали,будь людиною,а то на мою зарплату українську не вистачає 100 грн платити операторам,змушений буду дивитись російські.От і весь твій український патріотизм,хочеш свої канали дивитись плати гроші,а російська пропаганда безкоштовна.Виріши це питання,а водій не винуватий що ці дівчата вирішили вийти і тим самим привернути до себе увагу.В чому проблема,якщо мені подобається російський актор(наприклад),то я зрадник?Але якщо я не дивлюсь на того актора і гріюсь російським газом то я патріот?!?!
петр Показати IP 28 Січня 2020 08:53
молодец правильно сделал.что высадил их .
Виборець до петр Показати IP 28 Січня 2020 09:25
Чому ж цей мАладец не приїхав в Києві на вокзал? Там його чекали пасажири.
Дідо до Виборець Показати IP 28 Січня 2020 10:48
Ви ще скоро забажаєте заборонити нам думати бо ж ви правильніше знаєте як нам жити, що мислити і що дивитись. Достоєвського на багаття до вас вже нести? Він російською писав. Тай Шевченко дещо теж, чи вже забули?
форчелла до Виборець Показати IP 28 Січня 2020 23:48
там чекало пару рагулів і тупих нациків
Анонім до петр Показати IP 28 Січня 2020 12:43
Вони самі вийшли,він просто водій автобуса. Водій тут нідочого,він не лікар,не психіатр,а просто водій.
Остап Вакарчук Показати IP 28 Січня 2020 08:56
Я надіюсь, що живу в європейській державі. Надіюсь? Ходжу та гуляю там де бажаю, їм те що хочу, займаюсь сексом з ким захочу. То чому невідомі мені особи, вони мені ніхто ні тато з мамою, ні сестри, ні брати по крові, хто б вони не були для мене чи то Папа Римський, чи то якісь волонтери не будуть мені вказувати, яку музику чи мелодію мені слухати, які фільми мені дивитись російські чи американські, а може я полюбляю мексіканські серіали чи індійське кіно. Бред сивої кобили. Іншими словами поведінку цієї парочки не назовеш. Більшість пасажирів дивились із захватом російський фільм, а значить їх це влаштовувало. Ні бачите, знашлось дві правильні та давай покажемо цьому суспільству хто ми та звідки ми! Тепер, що я повинен підлаштовуватись під поведінку цих осіб. Мені що також злість зриваати на комусь, вікна бити, палити сміттеві баки, чи можливо щось серйозніше вчинити.
Луцьк до Остап Вакарчук Показати IP 28 Січня 2020 11:27
Для того, щоб ти і надалі міг гуляти там де бажаєш, їсти те, що хочеш і займатись сексом з ким захочеш багато невідомих тобі осіб цілодобово охороняють кордони держави в якій тобі пощастило жити!!! Тобі наразі не потрібно замислюватись, над тим, чи можна спокійно лягти спати і твій будинок через декілька секунд не опинеться під обстрілом градів, пройтись по не замінованих вулицях, дочекатись закінчення обстрілів, щоб взяти гуманітарну допомогу, щоб твої діти могли просто поїсти.....Вже шостий рік в Україні війна! (можливо ти просто забув, рідко стикаєшся з реальністю після переглядів різноманітних серіалів) Нам усім не вистачає просто людяності і розуміння ближнього. Війна ще нікого не зробила спокійною і адекватною людиною, тим більше після втрати на війні рідної людини,тому трішки толерантності і розуміння з боку пасажирів і водія і конфлікт був би вичерпаний!!! Р.S. Деколи потрібно переглядати цінності у житті, хоча б у своїй голові !
Луцьку до Луцьк Показати IP 28 Січня 2020 20:45
Тобто це знову ж - під них двох весь автобус і мав підлаштовуватися??? А щодо втрати близької людини... Ряд фото... Ну, як би....
Мозховправ Показати IP 28 Січня 2020 08:57
Страшно уявити, їду я такий маршруткою, розслабився, втикнув серіал.І тут на тобі.....Викликав би поліцію.Напевно б закрили в кайданки,або повезли б поліціянтскім авто до Куева. То якась жесть робиться
Євробидло Показати IP 28 Січня 2020 09:05
Написав вчора коментар про Земфіру на Нашому радіо, прочитав всі ініші коментарі і задумався: шо ж це в нас в Україні робиться і хто нами так вміло маніпулює? Да Я дивлюся російський Ютюб і Російських блогерів, Я слухаю російських виконавців, Я купую і вживаю товари виготовлені в РФ. Але при цьому - Я не дивлюся Киселева, Соловьева, Шарія, Я не слухаю Земфіру, Майданова, БИ 2, и інших хто виступав перед сепарами. Я принципово не купую товари виготовлені в РФ але аналоги яких є Українського чи іншого виробництва. Я до чого веду - що так чи інакше ми приречені мати вплив РФ, будь то медіа, мова, товари, чи щось інше. Але хто нам (вам) в голову вложив думку що слухаючи наприклад 2Маши - Инея (гурт і пісня далека від політики) - людина стає проросіянином? Хто вам в голову вклав - що дивлячись інтерни, де грає антиукраїнець охлобистін - глядач автоматично стає антиукраїнцем. ПО вашій логіці - спілкуючися з ідіотами - людина сама стає ідіотом... якось так....
Дорослий до Євробидло Показати IP 28 Січня 2020 16:04
На відміну від тебе, я з ідіотами стараюсь не спілкуватися.Жаль потраченого часу да і виховання не те
Юрій Показати IP 28 Січня 2020 09:10
Мокшанським бидло ботам дають методичку обробляти провінційні сайти..
Отакої Показати IP 28 Січня 2020 09:10
Багата українська земля болбодят....а волинська, полита кровю борців за свободу і незалежність, тим паче.Озирнись навкруги і ти побачиш їх всюду,без роду і племені,хамовитих і байдужих,просто істот...прикро.За свої права і свободи потрібно боротись завжди.Слава Богу і Слава Україні.
Небайдужий до Отакої Показати IP 28 Січня 2020 15:32
Отака хамовита гопота і мінусує
Andreas Показати IP 28 Січня 2020 09:13
Має бути взаєморозуміння,та толерантність Це відноситься до всіх.
Виборець Показати IP 28 Січня 2020 09:22
Зокрема, сама компанія-перевізник Winew і Bus Trans, якій належить цей автобус, відреагувала на заяву Чорногуз наступним чином: “Ми щойно дізналися про ситуацію, котра виникла в автобусі, і м‘яко кажучи шоковані вчинком водіїв”. “По-перше, адміністрація видає на кожний автобус флешки з українськими стрічками, тому нам на даний момент незрозуміло як російськомовний фільм з‘явився на екрані автобуса. По-друге, що найбільше вразило нас, — це реакція водіїв, які відмовились вимкнути його на прохання дівчини”, — повідомили на сторінці компанії на Facebook, та принесли офіційні вибачення “за неприпустиму поведінку працівників фірми”. У компанії, зокрема, засудили цей інцидент з водієм. “Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому”, — резюмували вони.
факт Показати IP 28 Січня 2020 09:37
А от якби мовне питання так не ставили і не викручували на державному рівні і не цькували цим питанням людей, як у багатьох цивілізованих країнах де державними є 2-3 мови, то може і не було б в нас багатьох проблем! Але ж це комусь треба?! А мізків і розуму не вистачає припините це все і поставити крапку! Допоки так є - будуть завжди такі проблеми виникати! Країна в нас одна але у Центрі, на Сході, да і у зоні бойових дій багато людей російською розмовляють і ця дівчина цього не знає? Куди вона повертається, там хлопцям російськомовним вона теж зауваження робить? Не думаю! Так що проблема ця на державному рівні!
Виборець до факт Показати IP 28 Січня 2020 11:22
В компанії пояснили, що водіям видають флешки з українськими фільмами, але водій поставив рашитський ( питання не в мові, а країна виробник, та її актори }.
Петя Показати IP 28 Січня 2020 10:44
От скажіть, ну хто їх висаджував? Хто це зробив, коли вони самі вийшли. Такі бідолахи, що капець!!! Не треба робити з водія диявола - він кермує автобусом.
Виборець до Петя Показати IP 28 Січня 2020 11:21
В компанії пояснили, що водіям видають флешки з українськими фільмами, але водій поставив рашитський ( питання не в мові, а країна виробник, та її актори }.
Ната Показати IP 28 Січня 2020 11:18
Дякую вам милі,відчайдушні,справжні українки за вашу позицію і сміливість відстоювати свою державу,за вами майбутнє України. Пишаюсь вами!
НаТі до Ната Показати IP 28 Січня 2020 13:00
Слава вам диванним писакм, що тут такі "розумні", а як щось - то перші або втікати будете або голову понурите і тихо так, мовчки сопіти будете :)
Анонім Показати IP 28 Січня 2020 12:51
Я дивлюсь російський канал,бо наші блокують,а платити за наші канали я не можу,навіть не хочу,бо на зарплату чи на пенсію це зробити важко!!!де логіка?І від того я не перестаю бути українцем!!!А показуха оця просто для привертання уваги,типу "подивіться на нас,які ми класні,давай вийдемо з автобуса на зло водію"!
Докір сумління Показати IP 28 Січня 2020 13:46
Чому в Україні я не можу дивитися фільми українською? Ганьба водієві та ще більше пасажирам автобуса, які стали співучасниками злочину! А тепер в коментарях намагаються переконати інших в своїй правоті. Правило бумерангу спрацьовує, спочатку ви промовчали, коли хтось потребував вашої допомоги, потім промовчать інші, коли ця допомога потрібна буде вам і вашим рідним. Байдужість породжує безкарність!
Лучанин Показати IP 28 Січня 2020 14:52
Вже давно для себе потрібно зробити вибір - або ти манкурт, хохол і малороська вата і " какая разніца" на каком язикє разгаварівать, в какую церковь хадить і что сматреть па тєлєвізару. Або ти Українець і патріот своєї Батьківщини і тебе коробить від московських попів і путінсько- рашистської пропаганди "рускаго міра"
Василь Показати IP 28 Січня 2020 16:53
Це війна.І вона ведеться різними способами і формами.Зброею,руською церквою,яка є відділом КГБ з 43р,росповсюдженням руської мови на все більшу територію України.І якщо ти все більше слухаєш мову ворога-ти стаєш підсвідомо на його позицію.І чим більше лунає руської мови на телебаченні,в парламенті-тим більше програє Україна в війні проти Росії.Ось якраз цей приклад і показує,що в нас є народ-але немає нації. За цей народ хлопці положили свої голови,як і в 37-50р. Я не проти російської мови в побуті-розмовляйте ,на якій хочете.Але офіційно є мова нашіх батьків і дідів. І це результат ідеологічної війни.На жаль.
Анонім Показати IP 28 Січня 2020 18:49
Чому ті, хто називає себе патріотом, вважає, що можуть інших людей називати бидлом, гопотою , біомасою та іншим? Якщо я не відношусь до російської мови з ненавистю, то це не значить, що мене можна принижувати. Ви що, не бачите, що серед українців сіють розбрат за ознакою мови, релігії? Це скрізь працює. Трошки почитайте історію своєї країни - так вже склалось, що в Україні багато людей розмовляють російською. Це і талановиті лікарі, вчителі, інші працівники. Може, побудуємо для російськомовних концтабори? Залишимо тільки свідомих арійців? А що вони можуть? Тільки принижувати і лаятись, залякувати, іноді вбивати? Може не так все погано з патріотами, але я вважаю, що патріотизм зовсім не в цьому.
Мігель до Анонім Показати IP 28 Січня 2020 23:07
+100%. В усій цій історії все можна було б зрозуміти, якби не фраза: " В Україні взагалі немає бути російської мови". Це бл**ь що взагалі??? Deutschland, Deutschland über alles??? Таким темпом буде знову ЗУНР, УНР = і в результаті все прої****
Мігель до Анонім Показати IP 28 Січня 2020 23:07
+100%. В усій цій історії все можна було б зрозуміти, якби не фраза: " В Україні взагалі немає бути російської мови". Це бл**ь що взагалі??? Deutschland, Deutschland über alles??? Таким темпом буде знову ЗУНР, УНР = і в результаті все прої****
вовк Показати IP 28 Січня 2020 19:35
на санки и вперед
михаил Показати IP 28 Січня 2020 20:36
сразу видно что девочки едут с похорон https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYgJc2HDy7PLxl7YBA8eO3WiXJisfcA6rt3aRMdo9hVtqBQEy7LA&s
Маша Белая Показати IP 28 Січня 2020 22:43
Я разговариваю на русском языке и смотрю русские сериалы,а теперь давайте кидайте в меня гранаты))))
Іван Сірий до Маша Белая Показати IP 29 Січня 2020 10:57
А вивчити українську і розмовляти нею щелепа не дозволяє?
Лучанка до Іван Сірий Показати IP 29 Січня 2020 12:59
А вона має право розмовляти на тій мові, на якій хоче. І ніхто не повинен їй вказувати, що робити
Луцьк до Лучанка Показати IP 31 Січня 2020 11:59
Це ж як треба ненавидіти країну в якій живеш і її народ, щоб категорично заперечувати, що є така держава Україна, у якій живуть українці, які розмовляють державною УКРАЇНСЬКОЮ мовою!!! Що і хто заважає людині, живучі в Україні, розмовляти на різних мовах, але першочергово знати і спілкуватись на державній мові країни, громадянином, якої ти є? Чому набуваючи громадянства іншої країни (не України) ти змушений вивчити мову,закони і історію тієї країни, громадянином, якої ти хочеш бути? Спробуйте щось придбати у магазині закордоном, розмовляючи не на державній мові! Хто заважає громадянину іншої країни або громадянину "ненависнику всього українського" в українському автобусі під перекладений на українську мову фільм (якщо це не заважає безпеці руху, згідно законодавства України) втикнути у вуха навушники і цілу дорогу слухати і дивитись фільми зі свого телефона на солов*їній російській, китайській, англійській .....
висновок до Маша Белая Показати IP 29 Січня 2020 13:39
ти і без гранати підірвана
Маша Белая до висновок Показати IP 29 Січня 2020 15:33
Всё может быть))), хотя это субъективное мнение человека который называет себя "висновок". Извините, если оскорбила Вас, возможно что это истенное Ваше имя,тогда тут уже не до шуток.
Анонім до Маша Белая Показати IP 29 Січня 2020 19:38
Вибачте цих людей,які нападають на вас за мови,не факт що вони є українцями,в країні інформаційна війна.Розмовляйте любою мовою,саме головне щоб людиною бути і розуміти один одного.
Маша Белая до Анонім Показати IP 29 Січня 2020 20:16
Конечно извиню,да я и не особо обидчивая))Вы меня тоже извините если кому-то доставляю неудобства.
Анонім Показати IP 29 Січня 2020 12:44
Звісно ж ні,я біомаса)))
Що за серіал? Показати IP 29 Січня 2020 18:50
Із статті зрозуміло що дівчата принципово відмовились їхати в автобусі як вони сказали из сепаром в мовчязною масою якій все одно що дивитись себто якійсь російській серіал.Запитання що за серіал такий страшний . Також вони створили небезпечну ситуацію нервуючи і відволікаючи водія через що наразили людей на небезпеку. Також створили гарний промовистий ролик для російській змі що мовне переслідування таки в нашій країні є . На рахунок слів я воювала за вас щоб ви ходили по неукупованих територіях в тому контексті що ми ті хто не воював нище сословія у нашій країні . Це дуже образливо і це не поодинокий випадок є люди які себе рахують вище інших і вважають що вони мають право диктувати інчим що робити і це не діло в патріотизмі . На рахунок беззахисних дівчат я думаю вони там більшу половину автобуса налякали це водій беззахесний якій боявся за своє життя і здоров'я і тому втік хіба беззахисні дівчата можуть пів Києва зібрати .