USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Гройсман пропонує присвоїти Усику звання Героя України

22 Липня 2018 11:01
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook, що запропонує президентові Петру Порошенку надати українському боксеру Олександрові Усику звання Героя України.

Так він прокоментував перемогу українця над росіянином Муратом Гассієвим у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії.

«Історична перемога нашого Олександра Усика! Вкотре він доводить – сильніше за українців у світі нікого немає! Запропоную президентові присвоїти Олександру звання Героя України!», – зазначив прем'єр.

Бій Гассієва та Усика відбувся у ніч із 21-го на 22 липня в московському спорткомплексі "Олімпійський". Судді одноголосно присудили перемогу українцеві. Він став володарем усіх чотирьох поясів чемпіона світу у першій важкій вазі WBO, WBC, WBA, IBF та пояса журналу The Ring, а також здобув кубок Мохаммеда Алі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучанин Показати IP 22 Липня 2018 11:21
Згідно Положення про нагороду, звання Герой України присвоюється громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або визначних трудових досягнень. У зв'язку зі складною політичною і військовою обстановкою України з РФ, Усик заслужив це звання з формулюванням "за видатні спортивні досягнення, особисті заслуги в підвищенні міжнародного авторитету України". Подання може падаван прем'єр-міністр України. Чому б і ні?
Андрій Показати IP 22 Липня 2018 11:33
Підтримую 100%
Андрій Показати IP 22 Липня 2018 11:36
Підтримую 100%
Та ну? Показати IP 22 Липня 2018 11:49
Усик не може нормально відповісти на питання чий Крим. А ви йому звання героя. Мордобій за великі гроші не є приводом для героїзації. Хочете героїв України роздавати? То роздайте атощникам з ігор нескорених. '
Нута до Та ну? Показати IP 22 Липня 2018 12:20
Так,атошникам потрібні пільги, але тим , що на передовій, а не так, як зараз роздають направо, наліво... Поїхав на місяць, посидів десь, не на передовій, і бац, має посвідчення .АТО.Зараз пільговиків більше, як після війни 1941-1945р.
волинянин до Та ну? Показати IP 22 Липня 2018 12:35
Придурки! Спочатку дайте звання Героя тому майданівцю, якого потім привезли з поля бою без голови.
Саме так! до Та ну? Показати IP 22 Липня 2018 13:30
З ігор нескорених атошники свої нагороди отримали, які взяли призові місця... А що до Криму, то гляньте, який стяг на плечах у Сашка і отримаєте на своє безглузде запитання відповідь. Героя 1000 процентів.
Та ну? до Саме так! Показати IP 22 Липня 2018 15:36
І що? Савченко теж стяг носила. То геть не дає відповіді чий Крим.
Саме так! до Та ну? Показати IP 22 Липня 2018 22:03
Савченко яким місцем тут. Якщо на те пішло Данильчук також на собі стяг носив, зміни робив і що з того вийшло, шахрай - шахраєм. Ви повторіть подвиг Усика, а тоді пишіть. Доречі Крим ясно, що наш Український, але наданий момент він чий дайте відповідь самі собі.
Степан (Крымчанин) до Та ну? Показати IP 22 Липня 2018 23:33
Та він сам у Криму народився. Батьки мешкають в Криму. Вчився в школі №34. Що він проти Батьківщини може сказати?
До та ну до Та ну? Показати IP 24 Липня 2018 21:22
Шо за дибільне кліше «чий крим?» від того шо я скажу шо він український, чи усик скаже шо він український - крим стане українським??) наш народ звик до того, що тільки гаслами і словами можна жити а не реальністю! До ***ки гасла! Усику повага за те що він аполітичний і старається подалі триматися від пропагандиського ***на! Наші політики тільки і знають що вбивати в мізки населеення всілякі пропагантиські гасла, аби нічого не робити і не вирішувати реальних українських проблем!!! І такі що питають «чий Крим» зомбовані цією гнилою владою і пропагандою!!
Ага Показати IP 22 Липня 2018 12:22
За що Героя? Ну трохи побив кацапа, і то не кацапа, а осетинця, чи кого там. Бій виглядав так, ніби вони домовились, щоб Усик сильно його не відвалив, змахує на договорняк. Хлопцям в ССО, які захищають наші кордони, валять тих кацапів, дають тільки "За мужність", а цьому, який про Крим толком нічого не може сказати, зразу Героя!? Виграв - молодець, а зразу Героя... Я проти, ганьба.
Ил-76 мд № 76777 Показати IP 22 Липня 2018 12:36
Якшо Ковальчуку з Любешова дали а Назарова закрили, який Ковальчукову заявку по ротації виконував .То можна й дати Усику це давно вже дискредитоване звання.
Всезнайко Показати IP 22 Липня 2018 13:26
Тільки наші довб*йоби можуть змішувати спорт із політикою...
Надія Савченко Показати IP 22 Липня 2018 13:59
Вже дали одній героя України, закінчилось це плачевно!!!
Сектант Показати IP 22 Липня 2018 15:37
Спорт не поєднується із Званням Героя України. Справжньому спортсмену потрібні тільки чесно здобуті нагороди. Для Усика його титул і є званням Героя. Вовік Вінницький хайпанув.
Олена Показати IP 23 Липня 2018 11:32
Чого Ви сваритесь? По-перше: журналісти не завжди адекватні (і це біда); по-друге: Усик справою і своїми перемогами вже не раз довів, що Крим український; по-третє: розкидуватися такими заявами і званнями Героя може тільки пришелепкувата людина, а більше за все просто Гройсман хоче собі + в карму поставити перед виборами; по-четверте:в нашій державі реальні хлопці після війни виживають і стараються пристосовуватися і допомагають їм такі звичайні люди як ми, а паперові генерали мають звання, підвищення і всі регалії... і по-п"яте: навчіться розрізняти добрива від г*мна, не сваріться там де цього не варто робити! Люблю всіх!