USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кара наздогнала? У Луцьку Renault провалився в яму на перекритому проспекті Волі

24 Червня 2021 10:38
У Луцьку автівка Renault, водій якої намагався проїхати перекритим проспектом Волі, провалилась колесом у яму.

Світлини автопригоди надали Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці.

Так, підвечір 23 червня водій Renault з вулиці Глушець виїхав на перекритий проспект Волі, та намагався проїхати ним далі. Але сталася халепа - переднє колесо авто значно провалилося в яму.

Зауважимо, з 17 червня через ремонтні роботи повністю зупинили рух проспектом Волі. Водіїв неодноразово попереджали про це, але є й такі, які вперто ігнорують застереження.
Нагадаємо, відповідно до розроблених схем руху об’їзд здійснюється вулицями Глушець та Коперника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 24 Червня 2021 10:59
Нехай шастать!
Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 11:39
Небезпечні ділянки потрібно позначатати. Потрібно, ще глянути, чи там встановлені відповідні знаки...
Володимир до Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 13:12
Там на Глушець - знак ЦЕГЛИНА висить - проїзд КАТЕГОРИЧНО заборонено. Які Вам ще знаки потрібні? Ненможна навіть якщо Ви там живете, не той знак. Це грубе порушення ПДР.
123 до Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 14:56
Сходи, глянь, потім нам розкажеш.
БАЙДЕН Показати IP 24 Червня 2021 11:41
Це Путін хотів зашкодити ремонту центральної вулиці БАНДЕРШТАТУ!!! Але патріотично налаштованя яма йому зашкодила!!!
Пен іс до БАЙДЕН Показати IP 24 Червня 2021 11:57
вам пошкодив мозги, от і несете різну дурню.
Луч... Показати IP 24 Червня 2021 13:34
Це все добре, але як наприклад доставити якийсь вантаж, чи швидкій добратись до місця виклику, ремонт почали а про інші шляхи під'їзду до будинків не подумали...
Анонім до Луч... Показати IP 24 Червня 2021 13:55
Є там доїзди, не придумуйте.
Ігор луцький Показати IP 24 Червня 2021 14:56
А найбільше коментують ті,що на Волі не проживають.Мені дуже пощастило поїхати у відрядження.
Алик Показати IP 24 Червня 2021 18:44
Будут ремонтировать через несколько месяцев и будут это делать среди белого дня)) в самый час пик. Страна е... ньковая)) червоно-чорні прапори обращаюсь к вам. Где ваш порядок и Европа?
Кеша до Алик Показати IP 24 Червня 2021 20:17
Нюхай бібу москалику
Анонім до Алик Показати IP 25 Червня 2021 14:46
Якась пальона бояра тобі попала. Остатки мозгів знищила.
Лучанин до Алик Показати IP 26 Червня 2021 09:23
Погано жити з зайвою хромосомою