USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Карантин у школах Луцька закінчується

13 Лютого 2018 11:35
Луцькі школи починають відновлювати навчальний процес.

Так, у зв’язку зі спадом захворюваності на грип на ГРВІ у школах міста відновлюють навчання. Коли саме почнуться заняття – вирішуватимуть директори кожної школи, зважаючи на ситуацію.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила керівниця управління освіти міської ради Зіновія Лещенко.

Нагадаємо, у зв’язку із значним збільшенням кількості учнів, хворих на грип або гостру респіраторну вірусну інфекцію, із 7 лютого дня всі луцькі школи припинили навчальний процес.

Як сьогодні розповіла головна освітянка міста Зіновія Лещенко, зважаючи на монітринг ситуації із захворюваності, директорам шкіл рекомендували відновлювати навчальний процес. Загалом дітей хворіє вже менше, але в кожній зі шкіл по-різному.

Зважаючи на це, в управлінні покладають на директорів шкіл рішення про відновлення навчального процесу.

До слова, як повідомляє БУГ, у Володимирі-Волинському продовжили карантин у школах до 19 лютого. У Ковелі в школах освітній процес призупинений до 16 лютого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 13 Лютого 2018 12:19
Так ніхто більше і не проводив той моніторинг,навчання важливіше за здоров"я дітей.
Мама Показати IP 13 Лютого 2018 12:36
Ніхто і справді не запитав чи діти здорові,а тиждень для призупинення грипу- це дуже мало.Ну головне чиновники поставили галочку,що щось зробили!!!
Лучанка до Мама Показати IP 13 Лютого 2018 13:49
Ваша неправда. До нас телефонував класний керівник.
Ірина Показати IP 13 Лютого 2018 13:26
Наш класний керівник ( школа № 25, 8-Аклас ) вчора звонила та запитувала чи дитина здорова...
Лучанка Показати IP 13 Лютого 2018 13:29
Ну дійсно,діти не встигли очухатись від того грипу-і все вчитись!а ще треба довідки піти взяти якщо хворіли до уарантину-знову в поліклініку вичергу,щоб по новому чи що?
Лікар Показати IP 13 Лютого 2018 13:52
Потрібно продовжити до 19 лютого. Інакше буде друга спроба.
Мама Показати IP 13 Лютого 2018 19:11
До нас теж телефонували класні керівники НВК 26
Реаліст Показати IP 13 Лютого 2018 21:41
Якщо завтра вийти, то з понеділка почнеться друга хвиля грипу....
Педіатр Показати IP 13 Лютого 2018 22:34
Дуже багато хворих діток!Порадила б до кінця тижня продовжити карантин,а інакше друга хвиля!