USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Кінець війні з УКРОПом? Савченко заявив, що «за 2-3 місяці його не буде» на Волині

21 Лютого 2019 14:29
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко заявив, що через 2-3 місяці він покине посаду, проте додав, що правоохоронці продовжать розслідування щодо підпалу авто, які належать сім’ї очільника Підгайцівської ОТГ.

«Мене не буде за 2-3 місяці, але поліція вже працює і працюватиме. Вже є люди затримані. Ахнете, коли дізнаєтеся», – цитує посадовця видання ВолиньОнлайн.

Ймовірно, голова ОДА не планує продовжувати роботу на Волині після президентських виборів, які відбудуться 31 березня.

Можливо, таке рішення зумовлене не лише оголошенням війн посадовцем, але й кримінальною відповідальністю, яка йому загрожує за одноосібне рішення заблокувати бюджет Волинської області. З цього приводу поліція відкрила щодо Савченка та очільника департаменту фінансів Волинської ОДА Ігоря Никитюка кримінальне провадження, наразі триває слідство.

Нагадаємо, Савченко оголосив війну УКРОПу після того, як у ніч на 30 січня невідомі підпалили екскаватор і дві вантажівки, що належать дружині голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка.

Тоді голова Волинської ОДА, не чекаючи початку слідства, заявив, що за цим стоїть не хто інший, як «представники місцевого УКРОПу». Цю заяву спростував очільник волинського осередку Вячеслав Рубльов, який зазначив, що Савченко взяв на себе функцію суду і тисне на правоохоронців.

Заява Савченка про «оголошення війни» викликала у волинян найрізноманітнішу реакцію: від подиву та обурення до жартів і кепкувань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Коля Показати IP 21 Лютого 2019 15:08
А журналістка Катя П яка все про Аверс "ср*" в Індію скатала . То вона теж покине за 2-3 місяці посаду?
Оля до Коля Показати IP 21 Лютого 2019 20:54
А яка в неї посада можна поцікавитись? Тільки не облажайтесь коли будете відповідати :)))
Оптимістка Показати IP 21 Лютого 2019 15:19
Кожен має займатись своєю справою. Напрацював? Наступного якого міліціанта пришлють?
думаючий до Оптимістка Показати IP 21 Лютого 2019 20:56
Пришлють такого, що вас заткне!
лучанин Показати IP 21 Лютого 2019 15:22
одна банда піде друга прийде отак і живемо від дня нашои незалежності
я Показати IP 21 Лютого 2019 15:25
Санек как свалишь-телочку хоть оставь!
21 Показати IP 21 Лютого 2019 15:56
Сашко, витри шоколад з вусиків...
Савчук Показати IP 21 Лютого 2019 16:03
Савченко взявся не за свою справу. З таким курячим інтелектом можна десь трохи підпрацьовувати сторожем, вишибалою в нічному барі і т.п. Або золоті годинники з сейфів забирати. Нехай якомога швидше п@здує в Київ. Савченко - чергове підтвердження того, що якщо людина нічого не вміє і не хоче робити, то вона незамінна в міліції.
Навуходоносор до Савчук Показати IP 21 Лютого 2019 18:32
Небольшая нестыковка, господин Савчук! Взять золотые часы из сейфа - еще тот интеллект нужен! Вышибала в ночном клубе - тоже надо высокий интеллект иметь, ведь фейсы клиентов надо сканировать быстро и правильно. Да и сторожем непросто быть, если ответственно к делу подойти. Курицу Вы зря обидели, как показывают последние исследования биологов, эта птица не заслужила того, чтобы о ней говорили "глупая как курица" - она может безошибочно тестировать зерна многих растений на вкусовые качества. А как Вам такая работа для клиента как приемщик стеклотары? Там ведь нужно только отличать битые бутылки от небитых, да и публика, сдающая посуду, покладистая, не то, что многие лучане...
Фамусов до Савчук Показати IP 21 Лютого 2019 18:37
"Карету мне, карету! Сюда я больше не ездок..." (Слова Чацького з комедії Грибоєдова "Горе от ума"). В нашому випадку -"Горе без ума".
Федя Показати IP 21 Лютого 2019 16:15
Не робіть поспішних висновків,панове. Чекаємо суду
Навуходоносор Показати IP 21 Лютого 2019 16:16
Пам*ятаю, як мій дідусь, слухаючи по радіо виступи високих посадовців його часу, підсумовував сказане ними часто виразом:"Брехати - не ціпом махати..." Плине час, а нічого не змінюється - державних мужів на горизонті не видно, одні балаболи...
Носата Показати IP 21 Лютого 2019 17:11
Вже досить старих пер*унів Гунчика,Савченка))))
Коля Показати IP 21 Лютого 2019 18:51
Пора Палицю ставити
цікавий Показати IP 21 Лютого 2019 18:53
Якщо поїде звідси, то куди діватись цим авантюристам однорогам, дворогам, цьосям, пятигорцям, киричукам і іншим пітекантропам з вузькими лобами? З собою забере? Бо нова людина в цьому кріслі їх не захоче. Буде капітальна чистка. Хіба що знов мусора пришлють.
факт Показати IP 21 Лютого 2019 19:22
Раз відверто заявив,що через 2-3місяці зригне,значить знає.що патрон (Порошенко) президентом не буде!!!! Це дуже корисна інформація для виборців,щоб даремно не віддати сій голос за Порошенка.
мрак до факт Показати IP 21 Лютого 2019 21:02
Якби уважно слідкували за подіями, то знали б, що з самого початку після призначення Савченко відкрито казав, що він на Волині не на довго, а приїхав "робити" вибори. Якби громада була розумна, то після таких слів відразу б вимагала його відставки але ж в нас терпіли живуть...
думка Показати IP 21 Лютого 2019 20:52
І хто це після таких заяв буде підтримувати і слухати такого "представника" президента? :)))
До Цікавий Показати IP 21 Лютого 2019 23:28
Всі ті пітекантропи згинуть, як роса на сонці.Але Волинь не помітить такої втрати. А першим - втече перший зам. Він має навики втікати. У Луцьктепло, втікаючи від журналістів, з місця без розбігу перекидним стрибком в лакованих туфлях взяв у висоту паркан висотою 3,5 метра. До книги рекордів Волині рекорд внесено ! Ото цікаво - варто взяти інтерв'ю, поки не втік !
Павлов Показати IP 22 Лютого 2019 07:25
Так заяву могла зробити лише людина, керівник, який відчув свою повну некомпетентність, ганебну поразку. Це - "самооцінка" власний можливостей. Добре, що хоч совість проснулась. Відчув, що треба пакувати речі, тому що усе може закінчитись далеко гірше.