USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Крав, бо гроші пішли на лікування сина: лучанина судять за поцуплене м’ясо

2 Квітня 2021 17:50
Лучанина Ігоря Зеленського судять за те, що крав м'ясо. У суді чоловік розповідає: обкрадав супермаркети заради родини, адже їм не було що їсти.

Нині на рішення суду чоловік очікує у СІЗО, адже перебуває під вартою й на кожне судове засідання його приводять під конвоєм. За кілька кілограмів вкраденого м’яса йому світить реальне позбавлення волі, йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

Як відомо з матеріалів справи, здебільшого чоловік полюбляв поцупити з прилавків по кілька кілограмів м’яса. Серед епізодів, відомих слідству, – викрадення свинячої корейки, свинячого ошийка або ж свинячого філе, іноді чоловік ще й брав баночку лососевої ікри або ікри минтая. Зазвичай, крадіжки чоловіка не перевищували 500 гривень.

Сам Ігор Зеленський у суді свою вину повністю визнає. Каже: крав, бо життя довело його до таких незаконних дій. Мовляв, усі заощадження витратив на лікування рідних.

«Дружина з сином півтора місяця лежала в реанімації. Я працював неофіційно на двох роботах, але в нас ще є старша донька, їй вісім років. Так і вийшло. Бувало, що взагалі в хаті всі гроші йшли на лікарню. Доводилося заходити в магазин і взяти там хоч того м’яса, щоб було дружині в лікарню щось зготувати, і старшій доньці, і самому щось поїсти, бо фактично всі гроші йшли на лікарню, – пояснює чоловік. – Ще й у борги позалазив і кредити брав».
Спершу чоловікові інкримінували лише частину 2 статті 185 Кримінального кодексу України, себто крадіжку. Та після останнього такого «виходу на полювання» перекваліфікували у грабіж.

«На жаль, доведеться йому відповідати, тому що в останньому епізоді, який мав місце 25 лютого 2021 року, о 16:30 в «Там Тамі» він вкрав 2,5 кг м’яса, шиї. І потім повз касу пішов, не мав чим розрахуватись, охорона побачила, зупинила його, а він почав утікати. І крадіжка переросла в грабіж, – каже адвокат обвинувачуваного Олександр Повх. – Це є тяжкий злочин, міра покарання – від чотирьох до шести років».

У Луцькому міськрайонному суді вже провели підготовче засідання у цій справі, під час якого адвокат зауважив: аби повністю розібратись, треба залучити й орган пробації, аби той перевірив сім’ю, спосіб життя і дав висновок про можливість застосування до підсудного статті 75.

Тож під час підготовчого засідання справу вирішили призначити до розгляду.

Варто зауважити, що Ігор Зеленський в поле зору правоохоронців потрапляє не вперше. Та й судимий він вже неодноразово. У суді чоловік пояснює, що офіційної роботи із достатнім заробітком він знайти не може, а на неофіційних достатньо не платять. Тож навіть не знає, як вибратися з цієї ситуації. Утім тепер за кілька кілограмів вкраденого м’яса йому загрожує реальне позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
##Монархіст Показати IP 2 Квітня 2021 18:04
То все є дуже сумно.
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2021 18:08
Довела країна Україна, людей вже до "ручки"... Прикро
123 Показати IP 2 Квітня 2021 18:32
Не вірю я цьому брехуну. Злодії все життя крадуть, а коли попадуться на гарячому, то починають жалітися на тяжке життя. Таке враження, що тільки у нього скрута в сім'ї, тільки у нього в сім'ї біда, тільки у них в сім'ї хворіють та лежать в реанімації. Не вірю, придумує на рівному місці. А як же тоді живуть інші 10000000 українських сімей, у котрих не краще становище в сім'ях, якщо ще не гірше, але ніхто з них чомусь не йде красти, щоб накормити сім'ю, навіть не помишляють, щоби щось вкрасти чи привласнити. А порядні члени сім'ї йдуть на роботу кожного дня, щось заробити копійчину. Я так скажу, сам виноватий, що в сім'ї біда: чуже до добра не доведе, на чужій біді в рай не заїдеш.
Санчес Показати IP 2 Квітня 2021 18:34
Да это жестко,не все такие хитро сделанные как Дарий...
Просто Показати IP 2 Квітня 2021 18:39
Пацана який наї**в на 60тис баксів не судять ще поки? Бо тут бачу прям вора в законі затримала охорона. Навіщо виступати з заявою в такому мєлочному випадку?!?
5 до Просто Показати IP 2 Квітня 2021 20:46
Ну той хай би далі крав, зайшов до Вас щось викрав на 500 грн., обійшов би Ваших сусідів, де б також викрав на 500 грн. у кожного. Чом би ні. Потім ще раз до Вас зайшов знову на 500 грн. і так далі. Багато людей мають проблеми,але не всі крадуть. Але ж і не факт, що він їх має. Якщо думати по принципу чому не сидять мільйонні злодії, то відповідь проста-віват злодіям, які не спромоглися вкрасти на мільйон
Анонім Показати IP 2 Квітня 2021 18:47
У украінського міністра енергетики Вітренка зарплата 285 млн за рік, згідно деклараціі. У чиновника нафтогазу Коболєва 2млн/ міс, різні гадські члени наглядових рад менше мільйона не отримують!!!! І це здобутки гідного життя???? Це нормальна краіна ??? Ці покращення варті були революцій? Когось судять ща 3 кг м‘яса, а хтось в день краде 3млн грн і нормально це не помічати.
До 123 Показати IP 2 Квітня 2021 20:22
Ви бували в цій « шкурі», аби в праві судити?
Агов Показати IP 2 Квітня 2021 21:27
Читаючи коментарі до даної публікації, черговий раз думаєш, чого ми бідні, бо дурні, чого дурні, бо бідні. Більшість думає дуже обмежено, поверхнево і загалом безтолково. Тому живемо, як живемо-найбідніша країна Європи
Нарешті до Агов Показати IP 2 Квітня 2021 22:05
Нарешті найшовся мудрий, чесний, глибокомислячий не такий як всі Агов... Де ж ти був, тебе так не вистачало нашому суспільству. От тепер заживемо, точно заживемо.
До агов Показати IP 2 Квітня 2021 21:47
Розумака ніякий! А де власна думка?!.
Анонім Показати IP 2 Квітня 2021 21:50
Дядько працювати не пробував, щоб заробити на м"ясо та ікру? Ну і по статурі не скажеш, що не доїдає.
Діма Показати IP 2 Квітня 2021 23:33
Без ікри не проживе, а м'ясо крав, бо пухнув з голоду. Працювати не пробував. Брехун він ще й телефон викрав в охоронця
Анонім 1 Показати IP 2 Квітня 2021 23:36
Тож не вкрав дітям молока наприклад, чи щось на бульйончик (якщо в лікарню)..та хлібину додому чи яких круп щоб щось їсти зробити, а краде ікру, м'ясо .... Ікра в лікарню...... Та й телефон красти...це теж в лікарню?????
Анонім Показати IP 3 Квітня 2021 11:44
Безперечно.що потрібно дослідити умови проживання сім"Ї.Адже діти хочуть їсти і їх треба вдягнути.Можливо сім"я потрапила в складне мат. становище.А можливо обвинувачений просто клептоман і він не може без крадіжок.І таке буває,хоча рідко.А запроторити на 3-4роки за кусок м"яса -якось дико при крадіжках і хабарях на мілліони.Це просто показуха успішної роботи правоохоронних органів.
111 до Анонім 1 Показати IP 3 Квітня 2021 13:38
Справедливо підмічено. Погоджуюсь повністю. Та й крав не один раз, а декілька, то це як? А якби у всіх були такі ж погляди на життя? За все у цьому житті треба платити. А міру його відповідальності визначить суд і врахує і його життєві обставини і тому подібне.
Луцьк Показати IP 3 Квітня 2021 14:16
Був присутнім як його затримали в "Наш-Край" за вкрадене м'ясо,втікав від охоронців і скидав м'ясо по дорозі,потім коли його привели назад магазин,то він обзивав охоронців,казав що ми Волиняни поганий народ,бо сам він родом з Донбасу.На запитання чому не працює,відповідав що за копійки робити не буде,і не хоче.Потім постійно казав що він воював на Донбасі,але за яку сторону так і не відповів,пояснюючи що це нікого не має цікавити.Після того дзвонив до адвоката і казав що йому все до одного місця і його за це не посадять,при цьому постійно вживав нецензурну лексику.Якщо коротко,бидло він,а не людина
Всезнайко Показати IP 3 Квітня 2021 19:56
Співчуваю!А всім,хто його засуджує,обов‘язково надасться можливість проявити себе якнайкраще у схожій ситуації,життя завжди надає «уроки»,не всі їх помічають.