USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Лаявся і не пред'являв документи: відео з камер поліцейських, які затримали водія у Луцьку

6 Листопада 2021 21:25
Водій маршрутного таксі, якого затримали патрульні на вулиці Ковельській у Луцьку, відмовлявся показати документи та лаявся у присутності пасажирів.

Про це повідомили у патрульній поліції Волині.

Близько 9 ранку 6 листопада екіпажем поліцейських на вулиці Ковельській було виявлено рейсовий маршрутний транспортний засіб «Богдан», водій якого перебував без засобів індивідуального захисту, чим порушував вимоги запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, визначених у Постанові КМУ від 9.12.2020 № 1236.

Вказаний транспортний засіб було зупинено на підставі п. 3 ч. 1 ст. 35 Закону України «Про Національну поліцію».

Під час спілкування з водієм, останній не пред’являв документи для встановлення особи, грубо та агресивно себе поводив у присутності пасажирів, виражався нецензурною лайкою до працівників поліції.

З метою забезпечення провадження у справі про адміністративне правопорушення водія було попереджено, що його буде затримано, однак водій на законні вимоги працівників поліції не реагував.

Водія було затримано, а на місце події викликали допоміжні екіпажі та медиків, які оглянули чоловіка та не виявили на ньому серйозних травм.

Для об’єктивності встановлення всіх обставин події, на місці працювала слідчо-оперативна група.

Дані 30-річного водія врешті вдалося встановити та скласти адміністративні матеріали відповідно до вчинених правопорушень за ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей), ст. 173 (Дрібне хуліганство) та ст.185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 81
Ігор Показати IP 6 Листопада 2021 21:30
Молодці поліцейські. Хлопці роблять свою роботу. А маршрутчик на 2-м році карантину ще не навчився маску носити. Ото ясно, чого в Боголюбах все переповнено. Лошара.
123 до Ігор Показати IP 6 Листопада 2021 22:23
О, а воділа є недоученим юристом.
Народна прокуратура до 123 Показати IP 7 Листопада 2021 12:11
Готовий суддя Конституційного суду. Треба терміново призначати, отоді заживемо!!!
123 до Народна прокуратура Показати IP 7 Листопада 2021 15:52
Розумію вашу злость і іронію. Як я чув, вас з органів вигнали саме за незнання регламентуючого законодавства... Але то таке, рано чи пізно вас попустить.
Народна прокуратура до 123 Показати IP 7 Листопада 2021 16:15
Хахаха! Якщо Вам якісь вчуваються голоси, то це не в реальності, повірте. Порадьтесь з психіатром, доки не пізно, може дійсно попустить...
123 до Народна прокуратура Показати IP 7 Листопада 2021 16:53
Чоловіче, то ваші колеги розказували, яким ви по пяні все розтріпали, "народна прокуратура" ви наша. Ще радійте, що пенсію вам дали, а то б ще вам прийлось десь працювати.
Крва мть до Народна прокуратура Показати IP 7 Листопада 2021 15:54
Скажу вам так, для вашого загального розвитку. Не кожен хто знає законодавство може бути суддею, тим паче КСУ. Але знати законодавство потрібно, - це вже моя вам добра порада.
1+1 до Ігор Показати IP 7 Листопада 2021 05:51
Лошара,то ти
Прохожий Показати IP 6 Листопада 2021 21:32
Ну и где сейчас местные эксперты, которые защищали его? Просто так полицейские взяли заламали? Сказочники...
Народна прокуратура до Прохожий Показати IP 7 Листопада 2021 12:03
Ось і все, що потрібно було доказати. Хоч один з вчорашнього "обуреного натовпу" знайде залишки совісті і публічно визнає свою дурість? А хлопцям і дівчатам з патрульної раджу швидше кидати цю службу. Бо українці лише на словах за верховенства права і порядок, а від природи - нація анархістів, брехунів і злодіїв. Теревенять, що держава не така, як інші, а самів щодня і щохвилини підгризають її основи як ті щури. І саме Ви у них завжди будете у всьому винні, щоб не зробили. Завджди будуть зневажати, ображати і судити навіть за законні дії.
666 Показати IP 6 Листопада 2021 21:38
В суді підітруться цими постановами. А от зустрічні позови проти мусорів будуть дуже серйозні Боголюби у вас переповнені? В Липини пора!
999 до 666 Показати IP 7 Листопада 2021 12:08
В Ліпінах палати для тебе і тобі подібних. А в суді, ГАРАНТУЮ, ти обхєзаєшся і будеш так само скавулити, як вшивий пес.
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 21:42
Надивився відео з Ютуба. А не прокатило.
Аут баут до Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 15:55
Так він ще одне відео для ютуба хотів зняти, щось там тряс телефоном перед поліцейськими... Але не прокатило, лох це судьба.
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 21:51
звичайно, бикувати не варто було
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 21:53
Треба було добре вломити за перешкоджання роботі поліцейських і за порушення громадського порядку. І «розлюченому натовпу» теж напіддати. Дістав вже цей бардак, хамство, вседозволеність .
ТАК до Анонім Показати IP 8 Листопада 2021 20:31
Радій,що Люди не розтоптали вас там як черв*яків , може сонце цьому завадило ,але колись так і станеться ,бо ви забули кому присягу складали владі чи народу України .Ви думаєте ,що вам дозволено більше ніж тому водію ,ні вам дозволено тільки те ,що передбачено законом.,водію дозволено все,що не заборонено законом ,ви раби ,він вільна людина ,він може працювати ,де завгодно,вам назад дороги не має !Ти знав куди йшов служити?Знав то і служи не скули ,що щось тебе задовбало ,ви своєю тупістю кошмарите вже не перший рік весь народ. Вільна людина може змінити своє життя ,роботу.ви стали рабами тої організації в якій знаходитесь ,від людей у вас нічого не лишилось бо не людям ви служите а ,,,,,,,,
Андрій Миколайович Показати IP 6 Листопада 2021 21:55
На 25 році карантину всі заб'ють болт на маски. Бо вони від вірусу не захищають і не запобігають його поширенню. Але будуть термінатори від Ілона Маска
Ахаха до Андрій Миколайович Показати IP 7 Листопада 2021 00:17
закушувати треба чоловіче!
мешканка Луцька Показати IP 6 Листопада 2021 21:56
Дуже хочеться підтримати поліцейських, подякувати за витримку при роботі з неадекватами і побажати тієї витримки ще більше з понеділка
Анонім до мешканка Луцька Показати IP 7 Листопада 2021 08:17
Тільки коли їх викликаєш на реальне порушення вони не спішать їхати поки все само собою не врясеться. Може тому що і їм навішають бо їх не 3-4 екіпажі так як тут. А як і приїдуть то перше питання чи будете писати заяву. Шакали можуть тільки зграєю.
Орест до мешканка Луцька Показати IP 7 Листопада 2021 14:12
Затримувати за маску на бороді - це " гопнічєскій безпрєдєл". Хотів би я підтримати таку "гопоту" по відношенню до вас.
клумба Показати IP 6 Листопада 2021 22:12
Ще квіти не забудь подарувати.
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 22:13
В правилах дорожнього руху, та в законі про поліцію не передбачена зупинка транспортного засобу через відсутність маски у водія.
Віктор Показати IP 6 Листопада 2021 22:17
Поліцейський в даній ситуації правий, а водій дійсно якби не бикував заплатив би штраф 170 грн і поїхав в масці далі. А так результат 3 протокола і поганий настрій, ще й до суду піде.
Він до Віктор Показати IP 6 Листопада 2021 23:52
Поки в нас в країні буде розпіз…ство в законах, то так і булемо зсилатись один на конституцію, а другий на постанову кму. В чому проблема створити закон про карантин, чи він завадить своєму же бізнесу?!
ТАК до Віктор Показати IP 8 Листопада 2021 14:22
ПОЛІЦАЙ ІВ МОРГЕ ПОЛІЦАЙ .ВОДІЙ ГЕРОЙ ,ВІДСТОЮВАВ ЧЕСТЬ ЛЮДИНИ. .ЯКЩО В УКРАЇНІ НЕ ЗАПРОВАДЖЕНО ЗАКОННОГО КАРАНТИНУ ,ПРО ЦЕ І НАГОЛОШУВАВ ВОДІЙ ТО І НЕМАЄ ПОДІЇ ПРАВОПОРУШЕННЯ .,ЧИТАЙТЕ СУДОВА СПРАВА 530\75\21 ,ПРОВАДЖЕННЯ 2-А\530\4\21 .СУДДЯ РОЗКЛАЛА ВСЕ ПО ДЕТАЛЯХ І ПРИВАТНУ КОМПАНІЮ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ І ВСІ ПОСТАНОВИ ШМИГАЛЯ ЯКІ НЕ МАЮТЬ НІЯКОЇ ЮРИДИЧНОЇ СИЛИ ,
Андрій Показати IP 6 Листопада 2021 22:19
Мусара є мусара, конституція це є основний закон кінець крапка.
Анонім до Андрій Показати IP 6 Листопада 2021 22:27
Ти такий самий знаток, як той воділа. Два брата-дегенерата.
ТАК до Анонім Показати IP 8 Листопада 2021 18:40
Це ти дегенерат бо і такого дегенерата випровдовуєш . Два чобота пара.
Рррррр Показати IP 6 Листопада 2021 22:21
У поліцейських ще залізна витримка!!!!! Раніше за таке вломили б так, що забувся б своє ім'я!
Не до Рррррр Показати IP 6 Листопада 2021 22:38
Не тільки раніше, навіть зараз у всіх країнах , що є нашими ближніми і дальніми сусідами, куди ми так старанно просимось, за таке ставлення і поводження з поліцейськими вломили б, судили б, заплатив би і штраф і ще й компенсацію.
Петро до Не Показати IP 7 Листопада 2021 01:13
В Польщі всі ці герої сидять нижче трави, а у нас королями поробилися.
Орест до Петро Показати IP 7 Листопада 2021 14:36
польща - це еталон на всій Землі.
Петро до Орест Показати IP 7 Листопада 2021 15:57
Та ні, еталон, то коли у тебе в паРаші на пляшку садять от таких знавців законів. То еталон, але будь обережний.
Орест до Петро Показати IP 7 Листопада 2021 16:49
Дуже цікаво, але нічого не ясно. польша зе бест.
Анонім до Орест Показати IP 7 Листопада 2021 19:59
З бутилки злізь, ватка.
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 22:26
Який же даун цей воділа. Щось молов про закони, в яких ні бе ні ме. А потім взагалі плвів себе як тряпка... Тфу бл**ь.
ТАК до Анонім Показати IP 8 Листопада 2021 19:33
Водій все говорив правильно і по закону Може будеш переконувати всіх ,що карантин законний ?Може будеш переконувати ,що кабмін не вийшов за межі своїх повноважень ст.116 Конституці ?Будеш доводити ,що кабмін має право обмежувати права людей передбачені ст21-64 Конституції !Завтра тобі дадуть наказ носити відро на голові ,або кукурікати ,щоб уберегтись від якоїсь хвороби іти як раб будеш виконувати ,навіть не задумуючись чи це не злочинний наказ,і яка від цього і кому користь .Завтра комусь дадуть наказ тебе або твоїх близьких калічити ,ти скажеш все законно !Переконай всіх ,що 400 тисяч ,менше 40 тисяч . Від початку запровадження так званого карантину і до цього часу кількість пенсіонерів в Україні зменшилась на 400 тисяч Людей це два м.Луцьк,кількість померлих від ковіду 40 тисяч -це офіційна статистика ,Не задумувався для чого введений цей карантин і хто від цього має ?Всіх померлих жаль вони чиїсь батьки діти .близькі люди ,але різницю бачиш.Ми платим податки ,щоб так звані правоохоронці видавали не законні накази надягни маску ,ст.27 ,ст 28 Конституці вже відмінили ?Ловіть наркоторговців ,що слабо ? А ти, як там тебе аноніст чи анонім прочитай хоча б Конституцію ,а потім щось ,,,,
Авжеж Показати IP 6 Листопада 2021 22:56
Хто б що не казав, не ставив + з -, а поліцаї зупинили авто з порушеннями, окрім того вони не мають права вимагати у водія те що вимагають від них. Так, замкнуте коло, але поліцаї не праві, вони грубо порушують все що можна. Тепер вони не просто мають понести відповідальність за незаконну зупинку ТЗ, а й кримінальну відповідальність за порушення дкількох статей Конституції України. Власне мені їх шкода бо вони діють не за своєю волею, але й знущатися з людей вони не мають ніякого права. Сподіваюся що водій доб'ється їх відповідальності за всіма передбаченими статтями. В нас же правова держава чи всі мінусісти вважають що таки ні? Чому всім хто мінусує вище так начхати на Конституцію, за вами ще не прийшли? Скоро будуть.
666 до Авжеж Показати IP 6 Листопада 2021 23:31
нарешті людина реальна підтягнулась, бо зараз тут я так розумію сидить весь міськвідділ і ісступльонно строчить дибілкуваті каменти. не допоможе.
Орест до 666 Показати IP 7 Листопада 2021 14:17
100%. Читаючи ці коментарі і плюсики, таке ж враження склалося про міськвідділ чи там щось.
Ха ха ха до Авжеж Показати IP 6 Листопада 2021 23:39
А мені шкода тебе. Бо ти живеш у придуманому світі своїх фантазій. Хоча може то в тебе захисна реакція, бо ти сам колись так налажав, як той кардан.
Він до Авжеж Показати IP 6 Листопада 2021 23:54
Ми з Вами заручники наших законотворців, яких самі ж обирали.
Петро до Авжеж Показати IP 7 Листопада 2021 01:15
Ви самі хоча б Конституцію відкривали? Понадивляться і інтернеті всяких горе псевдоавдокатів і експертів, а потім повторюють цю маячню.
ТАК до Петро Показати IP 8 Листопада 2021 19:41
ТИ ТОЧНО НЕ ЧИТАВ , ВІД СТ. 21 ДО СТ 64 КОНСТИТУЦІЇ А МОЖЕШ ПОЧАТИ З СТ. 3.
555 до Авжеж Показати IP 7 Листопада 2021 10:26
В даному випадку начхати на конституцію! Так, причина зупинки де-юре незаконна, однак лежати в боголюбах з перспективою в гаражі ніхто з нас не хоче. Чомусь законодавчо не вносять зміни та не вводять НС - значить комусь так вигідно. В такому замкненому колі ми самі повинні себе убезпечити!!!!
Іван Показати IP 6 Листопада 2021 23:15
Тормозяка водій вирішив повимахуватися але не вийшло. Взагалі не розумію тих принципових оленів які маску не вдягають бо вважають себе в чомусь правим.
ТАК до Іван Показати IP 9 Листопада 2021 11:06
Люди ходять без намордників ,а ти привик ходити в наморднику і на поводку у свого господаря ,здогадався хто ти !Ото сиди на задніх лапах і мовчи ,виконуй команду к ноге і молчать !
Водій Показати IP 6 Листопада 2021 23:21
Ішак наманганський.....
Сашко Показати IP 6 Листопада 2021 23:29
Надіюсь цих недополіцаїв звільнять. в суді явно обісруться по самі вуха то що ні причини зупинки ні законних підстав затримувати водія вони не мали. Бігають тільки як дурачки постанова кабінету міністрів тривають всім. Завтра кабінет міністрів прийме собі постанову що ромашкова клізма помагає від корони і все стадо баранів побіжить чим дуж робити її. замість того щоб кошмарити людей зайнялись справді потрібними справами.
Анонім до Сашко Показати IP 7 Листопада 2021 09:23
Стаття 35, пункт 3 - підозра про причетність до вчинення адміністративного порушення - відсутність маски, в червоній то зоні
ТАК до Анонім Показати IP 8 Листопада 2021 20:04
Скоро Україну поділять не на червоні та оранжеві чи зелені зони а на гетто ,волинське,хмельницьке ,київське виїхати і заїхати в нього можна тільки за перепусткою або ,з клеймом як на худобі.Відсутність маски не є правопорушення ,бо немає законого обмеження прав і свобод ст 64 Конституції .Обмеження не можуть бути запроваджені крім випадків передбачених Конституцією.В умовах воєнного або надзвичайного стану .Воєнний або надзвичайний запроваджений ?Значить вимога перебувати в масці не законна ст 60 Конституції.за видачу такого наказу і його виконання передбачена кримінальна відповідальність .
Ау до Сашко Показати IP 7 Листопада 2021 12:01
Сашу, ти, воділа і тобі подібні невдахи вже обіср*лись. Тому обтікайте тихенько і мовчки.
Арчібальд Зарайській Показати IP 6 Листопада 2021 23:49
Поліцаю не хватило розуму не ламати того бідолагу каторжаніна з Єлітної останньоі моделі Єталона .
Ррррен Показати IP 7 Листопада 2021 00:18
Ого стільки ботов накліпали мусора но вам не поможе гандо..и
Андрій Показати IP 7 Листопада 2021 00:39
Водій як міг, так і противопоставив себе цій нечисті. Цілий день трудяга за копійки крутить кермо, а тут чмо зі зброєю вчепилося, гроші дай.. Подивився б я коли замранці в пагонах натрапили б на адвоката, чи зберігали б спокій, хоча адвокати автобусами не керують.. Скоти, одне слово ...
Анонім до Андрій Показати IP 7 Листопада 2021 12:00
Як зміг, так і налажав. А ХОЧЕШ ПРАВА КАЧАТИ, МУСИШ ЦІ ПРАВА ЗНАТИ ДОСКОНАЛО, А НЕ БЕКАТИ ЩОСЬ НЕЗВЯЗНЕ, ЯК БАРАН.
Орест до Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 14:22
Що!!!???
Патріот Рома Показати IP 7 Листопада 2021 08:04
Просто тут не "Коля харківський"… і тому так можна було, це що до воділи. В нас ніби з криміналом і порушниками ПДР все "ОК" тому мають час на такі забавки, це щодо поліції. А загалом нас хочуть тримати під загальнм контролем як стадо, колись це були пани і т.д. а зараз ковід. Поліція старається загалом хвалю, є і виродки. А старі корені ламають справжніх поліцейських
Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 08:34
Поліція все правильно зробила. За водію-неадеквату хочеться сказати шоб почитав статтю 113 і 117 Конституції, постанови обов‘язкові до виконання.
Урфін Джус до Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 11:25
А початок конституції читав(ла)(ло)? Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Ну і? до Урфін Джус Показати IP 7 Листопада 2021 11:58
І якось привяжи те, що тут настрочив до конкретної ситуації. Слабо? А краще допоможи тому недолугому кардану звернутись в суд,-з твоїм то "талантом" ти "їх всіх" порвеш. Ахахаха...
ТАК до Анонім Показати IP 9 Листопада 2021 10:58
Ти Конституцію не перекручуй .Постанова має відповідати Конституції , ст.113 дозволяє обмежувати права людей ?Про обмеження прав і випадки коли це припустимо вказано в ст..64, в умовах надзвичайного або воєнного стану ,Кабмін відмінив Конституцію ,?Це зміна КОНСТИТУЦІЙНОГО ладу стаття кримінального кодексу ,нагадати яка ?Прийде час всі хто видавав ці злочинні накази і ті хто злочинні накази виконував понесете відповідальність ст.60 Конституції ,чи ти і цю статтю забув !?Український Нюрнберг по переду.
дідо Показати IP 7 Листопада 2021 08:48
яке воно дурне...таких позбавляти прав треба та каструвати, не то що возити пасажирів.
ТАК до дідо Показати IP 9 Листопада 2021 10:09
Постановою зобов*зано каструвати всіх дідо,щоб вони не нав*зували свої садиські ідеї суспільству
Крук Показати IP 7 Листопада 2021 09:21
Мда, в США б вже через хвилину лежав би мордою в асфальт. А наші ше сюсюкаються з ним.
Ароппораплоп Показати IP 7 Листопада 2021 09:25
Поліцейські супер!!!!!! До нашого народу тільки так і доходить!!!!! Держава витрачає мільйони, щоб їхні життя врятувати, і лікарі сутками не сплять, а вони, одне з другим, маску вдягнути не можуть ще й «бикують», коли їм законні вимоги озвучують!!! Треба по всіх маршрутках і тролейбусах так поліцейським пройтись, раз нормальною мовою не доходить!!!!!!
Іра Показати IP 7 Листопада 2021 11:02
Копи, перестаньте строчити тут коментарі. Краще слідкуйте, кого то ще заламати. Справжніх бандюків ви боїтеся і не чіпаєте. На виклик про бійку вас не дочекаєшся. Але ж люди знають, що ви лохі і це назавжди. Шкода, що цей воділа недалекий, був би нормальний чоловік, в суді відповідали б за той цирк, що влаштували!!!
Анонім до Іра Показати IP 7 Листопада 2021 11:56
Воділа успокойся. Обтікай тихенько.
До Іра Показати IP 7 Листопада 2021 11:33
Якщо звернеться до хороших адвокатів, думаю вони допоможуть йому поквитатися з кривдниками.
Га га га до До Іра Показати IP 7 Листопада 2021 16:00
На бабло тільки попаде. Хоча дурнів тільки так і вчити потрібно, через карман.
Коля Показати IP 7 Листопада 2021 12:04
Безпідставна зупинка ТЗ. 1. Згідно законодавства не дозволено поліції зупиняти ТЗ для перевірки чи відсутності масок. 2. Згідно законодавства поліція повинна складати протокол на кінцевій зупинці, а не затримувати рейс. Адвоката треба водію та судовий позов на поліцію. А полоція - смердюки погані.
Відверта Показати IP 7 Листопада 2021 12:08
Шановні українці, давайте будемо ввічливими і толерантними. Кожна професія важлива. В кожного свої завдання. Життя - одне. Оголошені правила, давайте їх дотримуватися. Показуйте приклади гідності. На відео все видно.
До народна прокурату Показати IP 7 Листопада 2021 12:58
Слухай, ти, прокуратура, чи як ти там себе називаєш. ти живеш в Україні і так обгажувати і принижувати український народ і націю. Нація брехунів, анархістів і злодіів -це твій комент, твої слова. До кого ж ти себе відносиш? Чи ти не українець, а якесь непорозуміння. Тоді На х... губися з України і інтернет-простору.
Народна прокуратура до До народна прокурату Показати IP 7 Листопада 2021 16:29
Це не приниження і не образа, а, на жаль, жорстока реальність, обернись довкола і відчуй реальність. Лише сильні морально люди можуть визнавати помилки і намагатись їх позбутись. А подібні тобі сцикуни здатні лище нап'ялити вишиванку на свято і волати "Слава Україні" в п'яному угарі. Слава нації здобувається конкретними позитивними діями і подвигами її представників. А що зараз переважно демонструють українці, скажеш? Почитай новини з-за кордону та й вітчизняні і назви хоч одину позитивну про українців у Європі. Популіст ти сра..й!!!
Андрій Показати IP 7 Листопада 2021 14:32
Чого з машини альфорову не виняли в Княгинку Коли збила людину а стояли і незнали що робити
Гость до Андрій Показати IP 8 Листопада 2021 20:01
Потому что это не полиция, а обслуга властьпридержащих. Увидели, что эта из их хозяек - вот и стали по струнке смирно.
Вася Показати IP 7 Листопада 2021 15:32
О як закони знає,а їздить як придурок,правил не знає,ця маршрутка злісний порушник,а ще хтось його захищає
До народна прокурату Показати IP 7 Листопада 2021 17:26
Твоя словєсна срач...ка і так зрозуміла. Читав коменти чого тебе поперли з органів, то ти тепер на теренах інтернету свій яд випльовуєш. нікчема.
ТАК Показати IP 8 Листопада 2021 14:35
Собрались боты полицаев и облизывают друг друга. Залетел ваш дружок под десяток статей кку !Он думает ,что он на небесах и бога за бороду дергает !Скоро его опустят на брусчатку *красного *,вопрос времени , безпредел будет наказан.