USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Латвія встановила 37-кілометровий паркан на кордоні з Білоруссю

27 Листопада 2021 10:52
Латвія встановила тимчасовий паркан з колючого дроту довжиною майже 37 км на кордоні з Білоруссю.

Про це пише Українська правда.

Зазначається, що будівельні роботи досі тривають, оскільки ділянка огорожі велика – імовірно, вони продовжаться до наступного тижня.

Відповідно до договору, термін завершення будівництва – 6 грудня.

Державний секретар Міністерства внутрішніх справ Дмитро Трофімов раніше підтвердив, що є місця, де буде потрібне будівництво додаткового тимчасового паркану. Загалом планується збудувати ще 22,8 км додаткових огорож.

Передбачається, що загальні видатки на додаткову закупівлю колючого дроту, будівництво паркану та послуги технічного нагляду становитимуть 2,3 млн євро.

Як повідомлялося, після зведення тимчасового паркану вартістю приблизно 3,7 млн ​​євро планується звести постійну огорожу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Наблюдатель Показати IP 27 Листопада 2021 10:59
Какая одержимая дурость и фобия
Ого який пень до Наблюдатель Показати IP 27 Листопада 2021 13:58
Да невже ? Хоча для тих хто сумнівається, - луГандонія як приклад підійде.
??? до Наблюдатель Показати IP 27 Листопада 2021 13:59
Ви хотіли сказати "руссафобія"? Хахаха, тоді все зрозуміло...
НАТО до Наблюдатель Показати IP 27 Листопада 2021 14:03
рашка боїться напасти навіть на маленьку Естонію, бо Естонія в НАТО. А Білорусь в Латвію тим більше не сунеться. Латвія КРАСАЧИКИ, Польща THE BEST OF THE BEST, - ДРЮКНУЛИ ВУСАТОГО ТАРАКАНА, МОЛОДЧАГИ !!!
пиняботокс Показати IP 27 Листопада 2021 17:28
Ославився картохенфюрер на весь світ, і білорусів ославив. Ще трішки і будуть ізгоями, а на подачки паРашки довго не проживеш. Да й відробляти їх потрібно брудими способами.
Анонім Показати IP 28 Листопада 2021 19:14
ніхто не говорить про те, що всі паркани порушують природну міграцію тварин, для яких немає кордонів
гниль_на_каблуках_ Показати IP 29 Листопада 2021 17:47
Головне від рюськомірцев відгородитись.