USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лідер волинських азовців стверджує, що його побили

22 Червня 2017 12:44
Лідер волинських азовців Андрій Д’яченко стверджує, що на нього напали біля його під’їзду близько 12 години.

Чоловік вийшов з дому на вулиці Гордіюк, чекав маршрутку. За словами Андрія, несподівало вибігло двоє людей, повалили його і побили, пише "Район.Луцьк".

Обличчя нападників Д’яченко роздивитися не встиг.

Довідково. Андрій Д’яченко - учасник АТО (полк «Азов»), керівник Національного корпусу у Волинській області.

Фото сайту ВолиньPost.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
1312 Показати IP 22 Червня 2017 12:54
Ужас - який кримінальний район...
Пасажир Показати IP 22 Червня 2017 13:35
громадська організація з охорони громадського порядку «Національні дружини – Волинь» звертайтесь, вони захистять ВАС!
від громадянина до Пасажир Показати IP 22 Червня 2017 17:49
Якщо він себе не може захистити, копають, як мяча футбольного, то як він захистить людей, який він керівник.
987 Показати IP 22 Червня 2017 13:49
В депутати мітить? Побиті люди такими веселими не виглядають.
123 Показати IP 22 Червня 2017 14:38
В здорової,адекватної людини не може бути така реакція.Перш ніж щось очолювати нехай пройде обстеження в психлікарні,а то таких''веселих''у верховній раді хватає.Один Парубій з Т.Чорновіл чого варті.
1234 до 123 Показати IP 22 Червня 2017 15:11
Ви такі цікаві, а яка мала бути реакція людини? плакати і нити, що розбили ніс? посміхається, бо добре знає чому нападають ті тітушки.
Клава Показати IP 22 Червня 2017 15:10
Це вистава, якщо б дали , то він ні селфі робив би, а зуби та дурні мізкі збирав би на асфальті...
1234 до Клава Показати IP 22 Червня 2017 15:35
а за що, я перепрошую, мали отак як ви кажете "дати"? і хто має на таке право? Зараз ніби не 90-ті за вікном, а хтось досі живе такими поняттями.
справедливий до Клава Показати IP 22 Червня 2017 17:40
На що дивиться Миколайчук?
123 Показати IP 22 Червня 2017 17:37
КРАСАВЧИК