USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лікаря Ростислава Валіхновського висвятили у диякони

23 Травня 2019 11:57
Уродженця Волині, лікаря Ростислава Валіхновського, засновника «Інституту хірургії Валіхновського» висвятили у диякони.

Це сталось 22 травня у Миколаївському соборі Свято-Покровського монастиря, що у Києві, пише Перший.

Висвятив Ростислава Валіхновського у диякони митрополит УПЦ МП Онуфрій. Свого часу лікар закінчив Київську духовну семінарію. Також він розповідав в інтерв’ю, що багато часу приділяє духовним практикам, молиться під час операцій та запрошує священика сповідати пацієнтів.

Дідусь Ростислава Валіхновського був православним священиком і прослужив у храмі 61 рік.

Зауважимо, диякон – це перший ступінь святого Таїнства Священства із трьох можливих (диякон, ієрей, єпископ) в ієрархії Церкви. У його обов'язки входить співслужіння єпископам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
вася Показати IP 23 Травня 2019 12:30
Якщо лікар буде замість операцій молитись, в нього буде розруха.
Анонім до вася Показати IP 23 Травня 2019 13:27
А хто тобі сказав що замість операцій? Менше фантазуй уася.
Люди Показати IP 23 Травня 2019 12:53
Це дуже добре що лікар прагне служити Богу. Віруючий в Бога лікар - це чудово!
Добро Показати IP 23 Травня 2019 12:55
Тільки з Божою підтримкою можна робити корисні справи. Побільше б таких лікарів!
Лучанин Показати IP 23 Травня 2019 13:18
Московський патріархат...
ще не зовсім свідоми до Лучанин Показати IP 23 Травня 2019 13:54
А яка різниця? Московський патріархат чи Київський. Він дуже хороший лікар і людина. І це його законне право висвячуватися там, де він вважає за потрібне. Не діліть українців на "правильних" і "неправильних". Це не ваша компетенція.
Доктор Шацький 33 см Показати IP 23 Травня 2019 13:56
Ростиславу тiсно у рамках хiрургii . Вiн нестардантна людина. Молодець знайшoв свою нiшу у професii. A зараз займаеться тим до чого тягнеться душа. А ВИБОР ПАТРIАРХАТУ У ДАНОМУ ВИПАДКУ -.ДО СРАКИ. НЕ ТРЕБА ДIЛИТИ УКРАIНЦIВ. .
лучанка Показати IP 23 Травня 2019 14:16
Для чого це потрібно хорошому хірургу, не знаю. А лікар дійсно хороший і людяний. Це або поклик генів і справжня віра або марнославство( тщеславство).
Луцьк Показати IP 23 Травня 2019 14:28
І раніше люди казали - лікар від Бога! Господь завжди допомогає тим хто іде до нього. Добре що є такий чудовий і талановитий від Бога лікар .