USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Ломаченко програв бій за звання абсолютного чемпіона світу з боксу

18 Жовтня 2020 11:44
У ніч з 17 на 18 жовтня в Лас-Вегасі відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу між українцем Василем Ломаченком і американцем Теофімо Лопесом.

Ломаченко зазнав несподіваної поразки одноголосним рішенням суддів, повідомляє УНІАН.

Українець почав бій з розвідки, яка затягнулася на кілька раундів. Лопес викидав у кілька разів більше ударів, хоча точніше був Ломаченко.

Американець користувався перевагою в габаритах і не підпускав Ломаченка близько за рахунок джеба, пробиваючи потужні бокові. У восьмому раунді українець почав поступово перехоплювати перевагу, але центр рингу все одно залишався за суперником.

В 11 раунді Ломаченко провів потужну атаку і майже зумів потрясти Лопеса, але витривалість дозволила опоненту українця вистояти та провести заключну трихвилинку на дуже високому рівні.

Швидкості українця не вистачило, щоб підібратися до суперника близько і здобути дострокову перемогу, а за очками перемогу одноголосним рішенням судді віддали американцеві – 116-112, 119-109, 117-111.
Ломаченко – Лопес: підсумки

На профі-рингу Ломаченко провів свій 16 бій, зазнавши другої поразки при 14 перемогах. У Лопеса – 16 перемог з нулем у графі невдач.

Це був перший бій Ломаченка за останній рік.

Василь Ломаченко втратив свої титули WBC, WBO і WBA у легкій вазі, а Лопес, який зберіг пояс IBF та отримав титули українця, став єдиним чинним абсолютним чемпіоном світу в боксі на сьогодні.

За минулий бій Ломаченко отримає 3,25 мільйона доларів, а гонорар Лопеса складе 1,5 мільйона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанка Показати IP 18 Жовтня 2020 12:24
Є божа справедливість. Хай би менше вякав про "рускій мір". "Ну що, синку, допомогли тобі твої москалі?"
777 до лучанка Показати IP 18 Жовтня 2020 14:50
били по голове Васю,а пожоже,попали в твою....
Читач до 777 Показати IP 18 Жовтня 2020 15:52
Любитель сімок, ти - велика Шістка і до сімки не доріс, великий Ватник, друг всіх свинособак. Першого ватника гвоздіка отвалили в минулому році; другого, ломаченка, який сам вважає, що він виграв, а морда була капітально побита, сьогодні; залишився третій, на голову слабенький, усик, його відп......ять через два тижні. З ким я сьогодні не говорив, всі нормальні люди боліли проти ломи. В 2014-му, коли до нього звернулися за допомогою українським бійцям, він нічого не дав, сказав: "Я проти війни". Мало йому Лопес дав.
777 до Читач Показати IP 18 Жовтня 2020 18:59
О да,великий патриот...Если бы Вася сегодня победил ты бы громче всех верещал ,что он гордость украины...Это так и есть,он великий спортсмен,а проиграть может каждый...
777 до Читач Показати IP 18 Жовтня 2020 19:10
Нет большего патриотизма,чем радоваться поражению украинского боксера,браво...
Читач до 777 Показати IP 18 Жовтня 2020 20:06
По-перше, Україна пишеться з великої літери, але тобі цього не зрозуміти. По-друге, я вже декілька років чекаю, коли вже їх хто-небудь відп....здить: один війни не бачить, не знає з ким українці воюють, інший до цих пір не знає чий Крим. І по-третє, одночасно бути щирим українцем і в той-же час лизати ...опу гундяєву, ворогу, який із своїми прихвостнями освячував зброю, яка стріляє по наших хлопцях неможливо апріорі. В професійному боксі керують гроші, задарма битися ніхто не буде, і виходити з синьо-жовтим на ринг, це ще не означає, що ти патріот своєї країни. Патріотом люди тебе назвуть тоді, коли побачать, що ти робиш і поза рингом. Але цих ватників вже нічого не виправить, так як і тебе, 666+111.
Пилип Орлик Показати IP 18 Жовтня 2020 13:49
Так йому і треба. Це вже для Васька почалась ера поразок. Я чув що цей боксер так загордився та уявив себе суперменом та непереможним воїном, що аж страшно стає. Щоб ти Вася втратив ці всі свої титули WBC, WBO, WBA назавжди, як колись їх втратили обидва Клички - коли получили пілюлей.
Ботокс бункерний до Пилип Орлик Показати IP 18 Жовтня 2020 19:00
З Кличками Васю не рівняйте, вони патріоти на відміну від ватана.
Жесть Показати IP 18 Жовтня 2020 13:58
Заголовок має звучати так: Ломаченка засудили.
Ігор Показати IP 18 Жовтня 2020 14:13
жалко мало наваляв йому Лопес
Бозя Показати IP 18 Жовтня 2020 16:11
Гординя є великий гріх. І американців бити нам не можна. Хазяї все-таки.
Лапоть до Бозя Показати IP 18 Жовтня 2020 19:01
Ти своїй голові не хазяїн.
Пелип Богдан Показати IP 18 Жовтня 2020 16:18
На мій погляд Ломаченко продав бій, і не того що сам хотів.
Пилип Орлик до Бозя Показати IP 18 Жовтня 2020 17:49
Згідний з вами на 100%. США - господарі світу, пупи планети Земля. США для деяких українців - недосяжна мрія та рівень життя.